CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Kategorie: Klubové akce a činnosti, Archiv, Všechny články

26.2.2002 00:06:38 - Bohouš Lípa CL-6 - CB klub Česká Lípa - V pátek 22.2.2002 (pěkné datum jsme si vybrali, co ? :) se konala schůze CB klubu Česká Lípa

Sešli jsme se jako již tradičně v restauraci U Bohouše naproti autobusovému nádraží a to v poměrně slušném počtu, ze stálých členů klubu jich chybělo pár a naopak jsme měli řadu náštěvníků, kteří využili toho, že schůze CB klubu Česká Lípa jsou veřejné a přišli se na nás podívat.

 


04.jpg: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Jako každý rok schůze nezačala přesně na čas. Po "akademické půlhodince" která byla způsobena především nepřízní počasí předseda klubu Honza Sosnová schůzi oficiálně zahájil. Přivítal všechny přítomné, členy i nečleny a zvláště pak ještě přivítal v klubu naše dva nové členy - Mílu Kozly a Tomáše Roudnice.

 


05.jpg: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Poté následovaly "doplňovací" volby,    • jednatelem byl zvolen Bohouš Česká Lípa - CL6  a

  • technikem klubu byl zvolen Márty Cvikov - CL24

 


15.jpg: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Pak přišel na řadu pokladník klubu Dráček Lípa - CL3 a přednesl finanční zprávu, seznámil všechny přítomné se stavem pokladny, s příjmy a výdaji a samozřejmě nás rovněž "skásnul" o členské příspěvky na tento rok.

 


07.jpg: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Poté dostal slovo náš vzácný host s volačkou Baloo Varnsdorf, v rámci dlouhodobě velmi dobrých vztahů mezi Hasičským sdružením a CB klubem Česká Lípa se na nás obrátil se žádosti o pomoc při zajišťování spojení na akci Hasičský rekord 2002. Sluší se připomenout, že členové CB klubu pomáhali minulý rok při vytvoření Světového rekordu v dálkové dopravě vody, bližší info o celé akci najdete zde.

 


01.jpg: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

O chystaném jiném rekordu se pak rozhovořil náš nový člen Tomáš Roudnice, o této chystané akci jsme Vás již informovali. To byly ve stručnosti hlavní body schůze, poté byla otevřena diskuse, kde se probralo mnoho různých témat včetně přípravy letošního jubilejního 5. ročníku Letního polního dne. Někteří povečeřeli, někteří spěchali domů a zbytek vydržel diskutovat až do 22-té hodiny.

 

Odkaz na originál článku