CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Bylo spuštěno přihlašování do LPD 2021. Přihláška ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

Bylo spuštěno přihlašování do EBH 2021. Přihláška ZDE.

 

POZOR! Fotosoutěž s CB tématikou - ZDE, Galerie fotografií - ZDE.

Kategorie: Klubové akce a činnosti, Klubové záležitosti, Všechny články

22.4.2013 12:19:22 - Faktor Nehvizdy CL-67 - Faktor Nehvizdy - Chata Luž dne 20. 4. 2013.

Jak bylo na našich stránkách avizováno, výroční členská schůze proběhla již tradičně na Chatě Luž v Lužických horách. Jaro nám sice dalo náznak, že už je tady, v pátek to ještě vypadalo slibně a i nahoře bylo při našem příjezdu hezkých 14°C, ale s přicházejícím soumrakem šla rtuť docela dolů a hlavně pocitově to vypadalo i na sněháňky. Na parkoviště jsme s Jitkou dorazili výjimečně jako první a protože na asfaltové ploše tekla ze zbytků starého sněhu voda, paní šéfová nabídla plochu betonovou, což jsme s povděkem přijali a nakonec jsme se tam vešli téměř všichni a toto uskupení se nám docela zamlouvalo.

 

01.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Zapojili jsme energii a topení se realizovalo z vlastních zdrojů. Venku se dalo jakž takž pobývat, ale v restaurantu bylo útulněji. Vyspravil to jelení gulášek a jiné již známé dobroty tamní kuchyně. Než to stačilo najet, tak jsme jen solo vyrazili do Varnsdorfu a nevím jak, ale trochu jsme zakufrovali i do bývalé NDR. Poznali jsme to nejen podle toho, že ustalo hemžení, ale nastoupily i německé nápisy a samé cizí registrační značky. Informační cedule žádné. K večeru jsme se vrátili na náš porteibl a parkoviště již bylo celkem zaplněno.

 

02.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Proběhly nezbytné uvítací zdravice a hned začal výměnný systém nikoli QSL, ale různých zdravých a nezdravých pochutin, pevného i tekutého skupenství. Večer se v příjemném prostředí restaurace pokračovalo až do pozdních hodin.

 

03.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK 03a.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK
Copak to tam hledá?
 
No né, přírodní lednička.

 


04.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Páteční odpoledne, zatím se scházíme.

 

05.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Je chladno, i pivo má čepici.

 

06.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

V sobotu ráno za nečekaného chladu proběhl diskuzní kroužek pod širým nebem, dorazili i další účastníci. Někteří využili volný čas k pěším túrám, spočítal bych je na prstech jedné ruky, jiní využili nabídku k fotografování jelenů.

 

P1050864.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK
Jeleni měli shozeno a Fousáč Plzeň se podivoval, proč po včerejšku bolí hlava jeho a ne ty jeleny!

 


07.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Fotografování se vydařilo, spokojenost na všech stranách a tak jsme se po příjezdu začali věnovat ryze klubovým záležitostem a přípravou důstojného prostředí, které nám bylo poskytnuto milou paní šéfovou Chaty Luž.

 

08.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Ještě před započetím samotného výročního aktu, bylo popřáno všem známé Babče Česká Lípa, neboť a to nevíme jak, dosáhla v plné svěžesti sedmých narozenin. Babča ale prohlásila, že se někdy cítí jen na pět. 
Ze síbíčkářského nebe k tomu přihlížel Šimon Česká Lípa, Babčin manžel. 
Ještě jednou Babče velká gratulace, které děkujeme za nedostižné sladkosti a jiné gurmánské kousky.

 

09.jpg: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Myslím, že se tato jubilejní 15. výroční schůze vydařila, opět se sešla dobrá parta lidí z různých konců naší malé země a o to nám asi šlo. Škoda, že někteří členové nemohli přijet, ale snad se povede příště na dalších akcích našeho klubu. Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem, kteří přiložili ruku k dílu a obětovali mozkové buňky při zabezpečování této schůze. Organizační záležitosti a případné změny prosím sledovat na našich klubových stránkách, které jsou stále živé. Ať to tak vydrží.

                                                                             CL-67 Faktor Nehvizdy

 

Odkaz na originál článku