CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Setkání Matadorů na Lichnici

Kategorie: Sdružení Matador, Všechny články
Setkání Matadorů na Lichnici

Je tady opět konec roku 2018 a s ním i každoročně připravované setkání Matadorů České a Slovenské republiky. Dlouhá léta jsme se setkávali na Vysoké Holi, ale věk přibývá a starým pardům dochází dech a tak ti mladší přistoupili na kompromis a místo setkání jsme přemístili do nižších poloh a tak jako minulý rok i letos se 25.12 2018 sejdeme na zřícenině hradu Lichnice u Třemošnice, kde pobudeme cca 2 dny.

 

interaktivní mapa, se kterou lze hýbat

 

 

Opět se sejdou exp. Radegast, exp. Favorit, exp. Rotunda, exp. Horal a návštěvy bez omezení. S největší pravděpodobností přijedou V3D, Soptík Hřensko a možná exp. Pohádka na skok.

 

 

Po celou dobu bude v provozu CB a možná základnová stanice PMR s patřičnou ANT a s naprostou určitostí velké množství různých pochutin a tekutin.

 

 

Tedy Vás všechny zveme jak na 30 kanál pro pokec tak v případě dostupnosti pro vaše schránky na návštěvu. Na hrad ale bohužel je nutno vystoupat po svých. Máme povoleny pro vjezd pouze 4 auta a z toho jedno pro kulhajícího staříka a postaršího  kmeta.

 

 

A to je všechno milý zlatí. Všem přejeme krásné svátky vánoční, veselé vánoce a šťastný nový rok 2019.

Za pořadatele a organizátory:

Milda Lesná MT-4 CL-53 a Kuba Šumná CL-54

Komentáře

postPřidat komentář
Soptík Hřensko CL-95
odpovědět citovat
Doplním odkaz, kde přesně budeme: https://goo.gl/QCDHuh