CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

POZOR, POZOR!!! Holice 2022 Vyhlašování výsledků CB soutěží bude ve Velkém sále 27.8.2022 od 13 hod. Program ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

exp.Okolo ČR 3

Kategorie: Všechny články, Klubové akce a činnosti

Jsme na Ještědce kde jsme postavili další vysílací stanoviště.

Exp.Okolo ČR 3

Jsme na Ještědce, kde jsme postavili další vysílací stanoviště. Zalezli jsme pěkně do rohu. Kubíček začal páchat potravu a dařilo se mu. On má velký talent a vlohy pro výživu obyvatel. A nejenom pro výživu, ale je to i výborný parťák, který se osvědčil jako proviantní důstojník, kuchař a barman.

Začaly mne zlobit kolena a tak jsem šel k lékaři a on mi sdělil, že jsem nadměrně vyživován a abych uplatnil stížnost u proviantního důstojníka, nebo přestal žrát. Zatím zkouším tu první možnost. tak uvidíme. Jak den plynul, spojeníčka pomalu přibývala. Byl všední den a tak moc lidiček venku, ale ani u stanic doma nebylo. Odpoledne nás přijela navštívit tlupa klubáků.

Sám velký předseda Kid , Pavel Pavlovice a Indián Jílové nám přijeli popřát dobrého cestování a předali nám dary.

Jak tam tak sedíme a tlacháme tak najednou takový divný zvuk vr,vr,vr, něco jako sekačka či co. Ze stanice to nelezlo, centrála byla  vypnutá. Co to mohlo být. No jasně !! Bohoušek CL-6 jako hříbeček sedíc na svém oři  se blíží k našemu ležení. Ano! Bobo nás přijel potěšit na motorce a dalo by se říci, že v této chvíli je tlupa CL skoro kompletní

U stanice jsme seděli než nám padla hlava a tohle jsme vyloudili z éteru.

Nic moc, ale snaha je vidět. Ráno jsme se probudili do vcelku pěkného dne a na ranní uvítanou nám Kubíček připravil míchaná vajíčka a tak  krásně naladění pokračujeme na další stanoviště a to je Klínovec.

 

Exp. Okolo ČR : Venca Cl-39, Milda CL-53, Kuba CL-54 a Fousáč CL-51

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.