CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

POZOR! Fotosoutěž s CB tématikou - ZDE, Galerie fotografií - ZDE.

exp.Okolo ČR 3

Kategorie: Všechny články, Klubové akce a činnosti

Jsme na Ještědce kde jsme postavili další vysílací stanoviště.

Exp.Okolo ČR 3

Jsme na Ještědce, kde jsme postavili další vysílací stanoviště. Zalezli jsme pěkně do rohu. Kubíček začal páchat potravu a dařilo se mu. On má velký talent a vlohy pro výživu obyvatel. A nejenom pro výživu, ale je to i výborný parťák, který se osvědčil jako proviantní důstojník, kuchař a barman.

Začaly mne zlobit kolena a tak jsem šel k lékaři a on mi sdělil, že jsem nadměrně vyživován a abych uplatnil stížnost u proviantního důstojníka, nebo přestal žrát. Zatím zkouším tu první možnost. tak uvidíme. Jak den plynul, spojeníčka pomalu přibývala. Byl všední den a tak moc lidiček venku, ale ani u stanic doma nebylo. Odpoledne nás přijela navštívit tlupa klubáků.

Sám velký předseda Kid , Pavel Pavlovice a Indián Jílové nám přijeli popřát dobrého cestování a předali nám dary.

Jak tam tak sedíme a tlacháme tak najednou takový divný zvuk vr,vr,vr, něco jako sekačka či co. Ze stanice to nelezlo, centrála byla  vypnutá. Co to mohlo být. No jasně !! Bohoušek CL-6 jako hříbeček sedíc na svém oři  se blíží k našemu ležení. Ano! Bobo nás přijel potěšit na motorce a dalo by se říci, že v této chvíli je tlupa CL skoro kompletní

U stanice jsme seděli než nám padla hlava a tohle jsme vyloudili z éteru.

Nic moc, ale snaha je vidět. Ráno jsme se probudili do vcelku pěkného dne a na ranní uvítanou nám Kubíček připravil míchaná vajíčka a tak  krásně naladění pokračujeme na další stanoviště a to je Klínovec.

 

Exp. Okolo ČR : Venca Cl-39, Milda CL-53, Kuba CL-54 a Fousáč CL-51

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.