CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

POZOR, POZOR!!! Holice 2022 Vyhlašování výsledků CB soutěží bude ve Velkém sále 27.8.2022 od 13 hod. Program ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Holice 21

Kategorie: Všechny články
Holice 21

Takže pár obrázků a sem tam nějaká poznámka.

 

 

V podstatě byly přípravy na letošní Holice zkouškou vedení klubu jak se poprat s nepřízní osudu. O Covidu snad není třeba se šířit, vlastně do poslední chvíle hrozilo, že podobné akce budou stornovány. Navíc se Covid promítl i do účasti z SK.
V Holicích postavili inlajn dráhu s čímž jsme se museli vyrovnat. Nicméně ve skutečnosti s tím nebyl až na jeden docela kuriozní případ sebemenší problém. Naopak některým účastníkům tato atrakce poskytla docela zábavu.
S výstavbou dráhy přešel pozemek pod správu města a tady se drobně zadrhlo povolení, neb jak víte, zastupitelstva nepracují nejrychleji.
Faktem je, naši „radní“ to zmákli na jedničku a mohlo to vypuknout.
Poměrně slušně se osvědčilo přihlašování, osobně se přimlouvám pokračovat v tomto trendu nadále. Nicméně se objevilo pár „nezvaných“ hostů, jejichž chování se neslučovalo s termínem „slušné“. Ale myslím, že pro příště budeme moudřejší, starouši.
Takže, ještě jednou dík všem, kteří přiložili ruku ke zdárnému výsledku.


Ta hromádka nejsou odpadky, to je základ základního tábora. 26.08.2021 11:54


Už se to rýsuje. 26.08.2021 13:28


Po příjezdu Kida a Pavla šla nahoru i vlajka a začalo se budovat.


Drobné problémy nastaly se stanem. No, když něco leží 5 let, tak se zapomene, co kam patří. Nicméně nevadí, pípa už běží.

No a pár žánrovek z tábora.
Že Kubíček umí vařit ví už skoro všichni. Ale on oplývá i jinými dovednostmi.
Při kuchtění měl i pár pomocníků.


Tady všichni vědí, co kam patří, ale nevěří tomu. Hodně mě to připomíná slavný obraz F. R. Čecha „Všichni ji hledají“.


Jindra Sever Kopřivnice


Alpinet Plzeň


Klídek pohoda


Mišo Žilina při produkci, nicméně nevydržel dlouho. Holt ještě nemá natrénováno.


Tihle se asi hlásí k republikánům.


Naprosto přesně mu čtu myšlenky.

Jen jedno připomenutí z vyhlašování výsledků. Hodně mě zaujal rozdíl vítěze EBH expedice Marco Polo, to bylo o parník. Abyste je poznali, ta větší polovina je Kaso Žilina, ta hubená polovina je Mišo Žilina.


Pokud mám trochu zhodnotit letošek v Holicích, musím vynechat negativní okolnosti. Takže Covid, zima a vlhko. Nicméně, tenhle ročník považuju za velmi zdařilý. Přes cílené mediální kampaně (tak to říká AB) jsme se sešli, pobavili, pojuchali a bylo nám sakra fajn. Ukázalo se, že přes všechny prognózy je klub konsolidován a žije. Někomu to možná vadí, nám ne.

Chvilku jste si museli počkat, ale vězte, že všechno co se vyfotí nelze zveřejnit. A už vůbec nejdou zveřejnit moje první nápady komentářů.
Takže se těšíme do Koštic.

Tomáš mobil Roudnice CL-31
Foto: od každýho něco

Komentáře

postPřidat komentář
Venca Chotěšov CL-39
odpovědět citovat
Děkuji Tome za pěkné zhodnocení celkové situace . Vždy jsem v klubu viděl partu nenasratelných lidiček kteří jsou pospolu fakt jeden celek, který hned tak něco nerozebere. Ten sviňa covid byl opravdu zatěžkávací zkouškou a vůbec to nebyla sranda, ale ta parta se nenechala a nenechá rozklížit !!
Naši radní, jak píše Tomáš, to opravdu zvládli a vypadá to, že zvládají v rámci klubu vše co přichází a nejspíš i bude v budoucnu přicházet.
Venca CL-39