CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Bylo spuštěno přihlašování k účasti na VČS 2022 na Vranově. Přihláška v článku, nebo přímo ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Matadoři na Lichnici 2021

Kategorie: Všechny články, Sdružení Matador
Matadoři na Lichnici 2021

Zase se rok s rokem sešel a pomalu ale jistě přichází rok 2022.

Matadoři na Lichnici

Zase se rok s rokem sešel a pomalu ale jistě přichází rok 2022. Sdružení CB expedic Matador, tak jako již 11 let před tímto časem, tak snad ještě dlouho i po tomto čase, každý rok uskutečňuje setkání svých členů a jejich hostů. Ještě před 3 roky se toto setkání uskutečňovalo na Vysoké Holi ve 1400 mnm. Ale jak nám přibývá, tedy některým členům na věku bylo nutno přehodnotit jejich schopnosti a vyjít vstříc jejich neschopnosti a tak se zvolilo nové místo, Lichnice v Železných horách, kde se již v minulosti udávaly klubová setkání. Toto místo již panáčci zvládají lépe. Tentokrát to bylo 25.12. 2021.

Jako zatím každý rok jsme dostali svolení od paní Kastelánky vyjet až na hrad a možnost přebývat  v prostorách hradního muzea.

Spaní panáčci řešili každý ve svém komfortu ( v autě) až na Vencu Chotěšov, který se válel na své postýlce v muzeu

26.12. již dorazila první návštěva Míra Beranov a po něm Vláďa Tři Dvory. Probralo se spousty věcí co se sdružení týká a i jsme se dohodli na některých drobných změnách v podmínkách získání certifikátu Matadora. Jedlo se, pilo se a pak se zase pilo a jedlo a bylo nám dobře.

Kuba Šumná, Milda Lesná, Mattoni Znojmo

26.12. k večeru dorazila další návštěva a to Mattoni Znojmo s rodinkou. Opět se probralo pár užitečných věcí jako je například možnost konání výroční členské schůze na takovém místě, aby to měli  blíž i Slovenští členové. Mattoni přišel se zajímavým návrhem, který se ale napřed musí předložit výboru klubu. Jak 26. tak 27.12. pracovala stanice a navázalo se 32 spojení.

28.12. ráno přišel den loučení a s tím spojený i úklid prostor, kde jsme fungovali a na úplný konec našeho letošního pobytu, Venca Chotěšov udělal zápis do hradní kroniky.

A následoval odjezd. Vzhledem k zasněžené cestě strmého přístupu na hrad to nabylo úplně jednoduché, ale zvládlo se to bez ztráty květinky.

Na úplný závěr bych chtěl poděkovat vážené paní kastelánce za důvěru, kterou v nás vkládá. Poděkovat chcem i obci Třemošnice, pod kterou Lichnice spadá, tedy panu starostovi ing. Bubeníkovi taktéž za projevenou důvěru v naše sdružení. Oběma přejeme pevné zdraví a šťastný a veselý nový rok 2022. Stejně tak Vám všem, kteří nás podporujete .

Za CB sdružení Matador

 Venca Chotěšov MT-1 a CL-39

Komentáře

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Alpinet Plzeň
odpovědět citovat
Moc krásné místo jste zvolili, je to nádhera. Doufám, že jste kuli pikle na rok 2022 3
Venca Chotěšov CL-39
citovat
No to si piš že jsme kuli pikle a jestli se povedou, bude to zajímavé. 9