CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Podzimní Koštice

Kategorie: Všechny články, Klubové akce a činnosti
Podzimní Koštice

Tak a je to za námi

 

 

Poslední letošní společné posezení se konalo 24. až 26. září v Košticích. Faktem je, že předpovědi avizovaly o něco vyšší teploty, než byla skutečnost, nicméně slunečno bylo.

Ale i kdyby nebylo, organizace srazu byla opět o level výše, na čepu dva druhy tekutin. A to poměrně brzo po otevření základny.
Vašík maskuje panáčka.


 

V sobotu nastala „Guláš party“.Vašík připravil cibulkuVorlík gulášek.Dana Slavoňov, ex Nový Hrádek.


Ema Hřensko


Není třeba se k této části programu nějak zvláště vyjadřovat, prostě „bez chybičky, 59“.


Jak je vidět z obrázků, klídek pohoda, spokojenost.


Večer v teploučku.


Tohle trochu připomíná sabat, ženy, oheň, jen chyběly dopravní prostředky.

V sobotu děti vyrazily na pouť v Želevicích. Byly tam pro ně různé hry a soutěže. Jako pedagogický dozor vyrazilo i pár dospělých. Ti však byli spíše nalákáni příslibem zabijačkových hodů. Soutěže a hry je asi moc nebraly.


Junior se taky chystá zapojit.


Před západem slunce se objevily děti s doporučením jít si vyzvednout „pedagogický dozor“ na místo konání.


Nicméně, bezvadnej pobyt, ostatně jako vždy v Košticích, díky CL-49. Všechno v klídku, žádnej spěch (to zejména díky možnostem výběru pípy), vesměs slunečno. Venca vlastně již všechno řekl v článku o setkání v Košticích. Já bych jen připomenul, že ten přiblblej Covid nám docela cloumá s možností se setkávat. Pořád postrádám kolegy z té republiky na východě i když v Holicích měli interpreta na kterého se nezapomíná. Takže doufejme, že se to vylepší a v roce 2022 bude veseleji.

P.S. Doporučuji prohlédnout plánovací kalendář na rok 2022, je toho tam méně než letos. Pozornost zasluhují termíny okolo Velikonoc a s jedním dnem dovolený ty svátky v červemci (7.). Chce to ale plánovat včas.

Tomáš mobil Roudnice CL-31
Foto: různě hi

Komentáře

postPřidat komentář
Alpinet Plzeň
odpovědět citovat
Pěkně jste se tam měli , ale to už jsem poznal na minulých Košticích. Pohostinnost , dobrá nálada a přátelství . A tak to má být 10