CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

Bylo spuštěno přihlašování na VČS, uzávěrka je 2.4.2023. Článek k VČS a pokyny tamních domorodců jsou již vydány. Těšíme se na všechny!

Pro Radegasty opět smutná zpráva.

Kategorie: Všechny články, Silent Key
Pro Radegasty opět smutná zpráva.

21.5.2018 18:42:38 - Venca Chotěšov CL-39 - Expedice Radegast Není to tak dávno, co se loučili Radegasti s kamarádem Jířou. Domníval jsem se, že touto ošklivou událostí bude u Radegastů na pár let pokoj.

 


 

Není to tak dávno, co se loučili Radegasti s kamarádem Jířou. Domníval jsem se, že touto ošklivou událostí bude u Radegastů na pár let pokoj. Email, který jsem dnes 21.5. dostal mne ubezpečil, že jsem se ale šeredně zmýlil.

parte.jpg: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

Radegasti nedávno slavili 20 výročí svého založení. S Václavem (Valchářem) jsme jezdili po kopcích po celé republice dobrých 15 let. Společně jsme se zúčastňovali mnoha CB setkání a ne jedno sami organizovali.

pivo.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK
 
jidlo.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK
 
lichnice.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

Vzpomínám si na portejbl na Klínovci. Bylo to v zimě a Václav tehdy přivezl výborný buřt guláš. Bylo ho tolik, že jsme ho nebyli schopni sníst najednou. Václav musel tehdy odejet pozdě v noci a tak nám tam ten papiňák s gulášem nechal. No a mi když jsme odjížděli domů, tak jsme tam milí papiňák zapomněli. Václavovi jsme se omluvili a že mu koupíme nový. Co myslíte, že Valchář udělal? 150Km jel na Klínovec pro starej votlučenej papiňák a navíc se ještě potlouk když na Klínovci vystupoval z auta. Také jsme mu na vánoce koupili nový hrnec a pod stromeček jsme ten malý papiňáček dali do obrovské bedny od el.sporáku do spousty papíru tak, že měl co rozbalovat. Těch soutěží co jsme spolu odjezdili a těch pohárů co jsme si odvezli a na tom všem má Václav svůj nesmazatelný podíl.

medaile.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

Rádi jsme jezdili k Tobě Václave na chatu na gulášek, dobré pivíčko a topinky. Bože ještě teď cítím tu chuť tataráku a česneku.

radegasti.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

Z leva Vašek Valchář, Jarda Chlumčany, Jířa Doubravka, Vorel Stupno, Vaškova manželka, Jířova společnice Magda a uprostřed moje maličkost Venca Chotěšov.

DSCF7878.jpg: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

A nejednou je tomu všemu konec. Příroda zavelí a my musíme poslechnout ať se nám to líbí nebo ne.
Z exp.Radegast která byla ve složení Vašek Valchář, Vorel Stupno, Jířa Doubravka a Venca Chotěšov zůstalo opravdu jen to torzo Vorel Stupno a Venca Chotěšov.
Václave byl jsi výborný parťák. Nám co jsme zatím zůstali je ctí že jsme Tě znali a patřili do okruhu tvých přátel. Velká většina úspěchů Radegastů je i Tvojí zásluhou a my Ti za to děkujeme. A protože z Radegastů jsme zůstali již jen dva, já a Vorlík, nebo-li jsme Václave na řadě, prosím Tě zařiď nám tam malou protekci.

Čest Tvojí památce kamaráde.

Venca Chotěšov a Vorel Stupno

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.