CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

POZOR, POZOR!!! Holice 2022 Vyhlašování výsledků CB soutěží bude ve Velkém sále 27.8.2022 od 13 hod. Program ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

expedícia Asterix na Machnáči JN88WW

Kategorie: Všechny články
expedícia Asterix na Machnáči JN88WW

Miňo Púchov a Bédo Horné Sŕnie. Cieľom exp.Asterix je spestriť prevádzku CB pásma a podporovať vysielanie v portejblových podmienkach. Ďakujeme všetkým za spojenie 73.

 

Komentáře

postPřidat komentář
Venca Chotěšov CL-39
odpovědět citovat
I ke mně dorazila tato smutná zpráva, že Béďa již neni mezi námi. Upřímnou soustrast celé jeho rodině. Odešel pro CB významný člověk. Čest jeho památce.

za exp.Radegast: Venca Chotěšov CL-39 a Vorel Stupno CL-45
Števo Zvolen CL-35
odpovědět citovat
Žiaľ dnes sme sa dozvedeli nemilú správu, že Béďa Horné Srnie, už nie je medzi nami.
Odpočívaj v pokoji, kamarát...
Expedice Žába
odpovědět citovat
Ahoj, na Machnáči je hezky. Pěkné video, akorát škoda že tam není víc z cesty. Docela by mne zajímalo, kde skončili ty pěkné červené "sikovky", které jsem na Machnáči zapomněl v roce 2011. To tam ještě nebyl kříž, jen triangl v křovisku. Já tam jel od Starýho Hrozenkova. Tak se mějt a třeba i někdy naslyšenou, Honza - Expedice Žába. 73
Venca Chotěšov CL-39
odpovědět citovat
Děkuji Miňo za článek (video). Škoda, že se ještě na kopec nedostanu (sníh). Sice už téměř všude slezl jen v těch lesích se mizera drží a v úvozech cest, kde ho byl 1m jsou zbytky ještě velké na Caravellu. Snad 27.2 to již půjde. Jsem docela natěšený. Přeji pevné zdraví a pěkný den.
Expedice Žába
citovat
Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: Děkuji Miňo za článek (video). Škoda, že se ještě na kopec nedostanu (sníh). Sice už téměř všude slezl jen v těch lesích se mizera drží a v úvozech cest, kde ho byl 1m jsou zbytky ještě velké na Caravellu. Snad 27.2 to již půjde. Jsem docela natěšený. Přeji pevné zdraví a pěkný den.

Zdar Venco, to je problém všech lidí co umí jet na dva tři kopce a jinam NE! Ti co jezdí po celé republice, třeba jako já, nemáme problém pokud chceme jet, neb vždy se někam dostaneme. 1
Venca Chotěšov CL-39
citovat
Expedice Žába napsal/a: Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: Děkuji Miňo za článek (video). Škoda, že se ještě na kopec nedostanu (sníh). Sice už téměř všude slezl jen v těch lesích se mizera drží a v úvozech cest, kde ho byl 1m jsou zbytky ještě velké na Caravellu. Snad 27.2 to již půjde. Jsem docela natěšený. Přeji pevné zdraví a pěkný den.
Zdar Venco, to je problém všech lidí co umí jet na dva tři kopce a jinam NE! Ti co jezdí po celé republice, třeba jako já, nemáme problém pokud chceme jet, neb vždy se někam dostaneme.

Žáne plně ti dávám za pravdu. Jen drobnou připomínku. Já nevyndávám staničku z kapsy, ani nestavím ANT připevněnou k zahrádce auta gumicukem. Tohle mám již dávno, dávno za sebou. Radegasti sjeli již nejspíš všechny dostupné kopce od Šumavy k tatrám a v současné době pokud jsme vyjeli tak jako by na jistotu. Ale ti kteří přijedou, vyhodí ANT na strom nebo ji opřou o auto a vysílají to jsou ti bez kterých to nejde a před kterými smekám. Já a Vorlík nebo-li Radegasti jsme opravdu již jen ti kteří se nějak nedokážou vyzout z bačkor a jit se svalit na gauč. 3 3