CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Výroční členská schůze CB klubu ČL 2023 1.díl

Kategorie: Všechny články, Klubové akce a činnosti

Letošní výroční schůze probíhala tak, jako minulý rok v Onšově.

Výroční schůze klubu 2023

Letošní výroční schůze probíhala tak, jako minulý rok v Onšově. Stejně jako v minulén roce , tak i letos ležela váha organizace na Moravské větvi v podobě Mildy CL-53 a Kuby CL-54. Stejně jako v loni to nemělo chybičku. Spíš naopak ! Kluci do toho dávají nejen svůj čas a peníze, ale i velký kus svého srdíčka. Letos byl ale průběh od začátku pojatý úplně jinak.

Prakticky se začínalo již od pátku a naprosto nezvykle. Již od prvního dne bylo jasné, že se sejde parta lidí, kteří se na sebe těší a tvoří opravdu přátelskou komunitu velmi blízkých lidiček. Podívejte se, co všechno předcházelo začátku schůze. První, ostatně jako vždy dorazil klan Tršických a neopomněli přivézt kromě piva také vepřová kolena na medu

Po jejich příjezdu začalo porcování prasete. Vlastně nevím, zda ho tam i nezamordovali.

A tady panáčci odpočívají po dobře odvedené práci.

Něco pro řezníka, tedy řezníky

A tady se dělá základ na tlačenku

Tak to byl teprve začátek. Pomalu se začala sjíždět členská základna a co se počasí týká , žádná sláva.

Nikomu to ale nevadilo. Moraváci zajistili tepla dostatek a to v podobě 40 Kw naftového topení

To když se zapnulo, to byl rachot, jako když stojíte vedle parní lokomotivy. Ale tepla neurékom. Tedy pohoda. Zkrátka zase tak, jako i v minulých letech se setkali lidé, kteří se na sebe opravdu těšili a dávali to plně najevo. Byly doby, kdy se nad klubem zatáhla obloha a z jasna bylo polojasno. Již minulý rok přišel, ale takový jarní vánek, chmury rozfoukal a je opět krásná jasná obloha.  

Tak a to je zatím pro začátek všechno. Nakonec vždyť je jenom Pátek. Ještě máme před sebou celou sobotu, ale to přineseme zase v příštím povídání.

Venca Chotěšov CL-39

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.