CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Výroční členská schůze CB klubu ČL 2023 2.díl

Kategorie: Všechny články, Klubové akce a činnosti

Příjezd zúčastněných jsme probrali v první části a v této chvíli již dorazili všichni očekávaní a vlajka mohla být vyvěšena.

Výroční členská schůze díl 2

Příjezd zúčastněných jsme probrali v první části a v této chvíli již dorazili všichni očekávaní a vlajka mohla být vyvěšena.

Nyní se budeme zaobírat začátkem dne a teprve potom průběhem vlastní schůze.

 Jako první se na snídani podávala gulášová polévka jejíž původ byl od klanu Palečkových nebo-li exp. Rotunda.

Potom přišla svačinka kolen 11:00 a to zelnačka z kuchyně Vorlíka Stupno, nebo-li exp.Radegast.

K obědu byly připraveny výpečky se zelím, tentokrát z kuchyně exp.Favorit a to z prasátka jenž lehlo na Onšově. Na této pochutině se podíleli všechny naše životní krásky a byl toho plný pekáč.

 Na schůzi, která začala přesně ve 14:00 byli tedy všichni řádně posilněni a připraveni.

Schůzi zahájil předseda Kid Liberec a po krátkém úvodu předal slovo Kubovi Šumná, který přednesl zprávu o hospodaření a předal slovo Vencovi Chotěšov, který provedl kontrolu usnesení z roku 2022

a následně dal slovo Soptíkovi Hřensko .Ten se pustil do referování výsledků  jednání ČTU ohledně některých změn VO konkrétně Hodspotů. Ke svému povídání měl připravenou i video produkci.

Stále bylo všude plno jídla a pití a řekl bych, že se probíralo spousty otázek a došlo na mnoho odpovědí. Volilo se přijetí nového člena Afra Trnava i s jeho housličkami

Zkrátka bylo zřejmé, že jsme se nejeli jenom najíst a napít, i když to hlavně, ale členové se zajímali o spoustu věcí, jako jsou kalendáře na příští rok, ale také padli otázky co s lidmi, kteří mezi nás nechodí již dlouhá léta.

Na tyto otázky jsme se snažili nacházet odpovědi a po pravdě to není jednoduché, zvláště když tito členové platí příspěvky. No ale bude to do budoucna nutné řešit, protože tyto duše schází při hlasování a to i přes to, že to nahradí plnou mocí. Schůze proběhla v bezvadném duchu a trvala nezvykle dlouho asi 3 hod. Kolem 17:00 předseda schůzi ukončil a poděkoval všem zúčastněným. No a po tom začala zábava na plné obrátky. Sice scházel se svými housličkami Afro Trnava ale i ta kytara stačila pro dobrou zábavu.

Na stoly se opět začali nosit sladkosti a alkohol jako na svatební hostině. V zákulisí byl připraven pekáč cca 5Kg čerstvé tlačenky.

Pekly se omolety a pivo teklo z různých kohoutků a různých názvů. Zkrátka všichni se měli dobře a domnívám se, že budeme všichni v dobrém vzpomínat a těšit se na podobnou akci v Holicích a v Košticích.

Všem Vám děkujeme za účast a těšíme se na další brzkou shledanou.

Kid Liberec CL-29

Fousáč Plzeň CL-51

Kuba Šumná CL-54

Venca Chotěšov CL-39

Soptík Hřensko CL-95

Komentáře

postPřidat komentář
Expedice Žába
odpovědět citovat
Ahoj, tohle " a následně dal slovo Soptíkovi Hřensko .Ten se pustil do referování výsledků jednání ČTU ohledně některých změn VO konkrétně Hodspotů. Ke svému povídání měl připravenou i video produkci " vypadá že už něco víte, respektive že je rozhodnuto. Na webu ČTU zatím nic není. Tak můžete se něčím pochlubit? dík za info Honza - EXp. Žába. 73
Fousáč Plzeň CL-51
citovat
Nemůžeme.
Nic ještě není oficiální.
CB klub Česká Lípa zaslal ČTÚ v rámci připomínkového řízení k připravovanému VO-R/7/xx.2023-y svůj návrh znění a připomínky.
Prostřednictvím Soptíka Hřensko jsme v aktivním kontaktu s ČTÚ.
Co ovšem z našich návrhů a našeho postoje bude nebo nebude přijato a zapracováno nejsme schopni ovlivnit.