Lokátor
 Volačka (OKRES)
Datum
poslední
aktualizace
Odeslat
Jak dostat svoji volačku do databáze volaček ?
Čti článek od správce databáze !
JN79TJ  Adam Jihlava (JI - ČR)23.06.2020
JN98EI  Adam Zlaté Moravce (ZM – SK)24.02.2022
JN88WE  Aďo Šaľa (SA - SK)21.02.2024
JN88TI  Afro Trnava (TT – SK)13.08.2023
JN69RJ  Agáta Plánice (KT - ČR)05.06.2022
JN87BR  Aladdin Breitenau (NEUNKIRCHEN – AUS)14.10.2023
JN99DF  Alan Horná Maríková (PC - SK)02.09.2023
JN88SI  Alan Trnava (TT - SK)18.02.2024
JN88ND  Alba Regia Bratislava (BA - SK)21.02.2024
JN98PS  Albbert Slovenská Ľupča (BS - SK)08.07.2022

JO70RD  Aleš Lučice (CHLUMEC NAD CIDLINOU HK - ČR)05.01.2024
JO70DB  Aleš Stodůlky (PRAHA AA - ČR)Nezjištěno
JN88XN  Alex Radošina (TO - SK)09.12.2023
JN88OC  Alex Rovinka (SC- SK)06.07.2023
JN88KJ  Alexander Suchohrad (MA - SK)17.05.2022
JN89GS  Alf Koclířov (SY - ČR)31.10.2020
JN88QQ  Alf Senica (SE – SK)8.1.2022
JN79TJ  Alfi Jihlava (JI – ČR)04.12.2023
JN99DQ  Alfons Místek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)23.11.2019
JO70WF  Ali Slatina Cl-84 (HRADEC KRÁLOVÉ HK - ČR)15.10.2021

JN88NC  Aligátor Bratislava (BA - SK)23.06.2022
JN88PF  Alino Malý Raj (SLOVENSKÝ GROB PK – SK)06.07.2023
KN08PS  Alivio Ťahanovce Košice (KE - SK)24.06.2023
JN69UE  Aljaška Lhota Pod Kůstrým (ST - ČR)08.10.2023
JO70BG  Alois Zlonice (KD - ČR)04.02.2024
JN69QR  Alpinet Plzeň (PM - ČR)03.12.2023
JN98GH  Amigo Kozárovce (LV - SK)02.09.2023
JN98DQ  Amigo Pravotice (BC - SK)30.06.2021
JN88VS  Andy Nové Mesto Nad Váhom (NM - SK)06.12.2019
JN99KC  Andy Vrútky (MT – SK)21.02.2024

JO70QQ  Andrej Vysoké Nad Jizerou (SEMILY - ČR)04.05.2021
JN99ET  Anička Šumbark Havířov (KI - ČR)29.07.2022
JO60WK  Anton Děčany (LT - ČR)28.02.2023
JN88VK  Anton Hlohovec (HC - SK)21.02.2024
JN89IE  Antonín Brno Líšeň (BM - ČR)06.12.2021
JN88AU  Apache Znojmo (ZNOJMO - ČR)18.02.2024
JN99EQ  Apollo Místek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)23.10.2021
JO60II  Apollo Nejdek (KARLOVY VARY - ČR)11.04.2023
JN89LX  Apollo-10 Šumperk (ŠUMPERK-ČR)06.02.2024
JN88AU  Astraia Znojmo (ZNOJMO - ČR)06.02.2020

JN98HS  Atlas Prievidza (PRIEVIDZA - SK)30.10.2021
JN69LK  Atlasák Domažlice (DO – ČR)05.01.2024
KN08PQ  Atti Košice Košická Nová Ves (KOŠICE - SK)27.06.2022
KN08PU  Atti Šarišské Bohdanovce (PREŠOV - SK)17.09.2020
JN89NL  Audion Prostějov (PV - ČR)18.02.2023
JN88NE  Aviňon Bratislava (BRATISLAVA - SK)18.02.2024
JO70GQ  Babča Slovanka Česká Lípa Cl-46 (CL - ČR)02.09.2023
KN08OR  Bača Košice (KOŠICE - SK)09.07.2019
JN88VN  Bahno Piešťany (PIEŠŤANY – SK)02.09.2023
JN99LB  Banán Martin (MARTIN – SK)14.10.2023

JN79MD  Baron Hradec (JINDŘICHŮV HRADEC JH - ČR)08.10.2023
JO70SL  Barry Nová Paka (JIČÍN-ČR)18.06.2020
JO70MS  Baterka Liberec Cl-100 (LIBEREC - ČR)Nezjištěno
JN98DF  Baumax Vráble (NITRA- SK)24.06.2019
JN99FV  Béďa Orlová (KARVINÁ-ČR)18.02.2024
JN89RK  Béďa Přerov (PŘEROV-ČR)13.02.2023
JN99CM  Béďa Trojanovice (NOVÝ JIČÍN-ČR)22.10.2021
JN99DP  Bedřich Palkovice (FM - ČR)21.02.2024
JO80BK  Belmondo Kramolna (NÁCHOD-ČR)12.05.2019
JO70CC  Berger Hostouň (KLADNO - ČR)09.12.2023

JN98JR  Bimbo Handlová (PD – SK)30.4.2022
KN08PR  Bleky Košice (KOŠICE - SK)02.09.2023
JN78FX  Bludička České Budějovice (CB - ČR)19.05.2022
JN69RS  Bob Dýšina (PLZEŇ-ČR)06.07.2023
JO70GR  Bob Manušice (ČESKÁ LÍPA ČESKÁ LÍPA - ČR)04.02.2024
JN89OR  Bob Žerotín (OC – ČR)18.02.2024
JN88QW  Bobek Veselí Nad Moravou (HODONÍN-ČR)19.02.2024
JN79VV  Bobeš Slatiňany (CHRUDIM - ČR)18.10.2021
JN78FX  Bobo Vltava České Budějovice (ČESKÉ BUDĚJOVICE - ČR)03.12.2023
JN99LC  Bobo Vrútky (MARTIN - SK)21.02.2024

JO70FI  Bohdan Mělník (MĚLNÍK - ČR)06.11.2023
JN79QV  Bohouš Čáslav (KUTNÁ HORA - ČR)04.06.2019
JO70GQ  Bohouš Česká Lípa Cl-6 (CL - ČR AUTOR TOHOTO PROGRAMU)05.08.2021
JN79QO  Bohouš Kejžlice (PELHŘIMOV - ČR)27.06.2022
JN89MT  Bohouš Klopina (ŠUMPERK-ČR)05.10.2021
JO70UN  Bohouš Prosečné (TU - ČR)04.05.2022
JO60IE  Bohouš Sokolov (SOKOLOV - ČR)20.09.2022
JN89MT  Bohuš Klopina (ŠUMPERK - ČR)06.11.2023
JN89GI  Bohuš Újezd U Černé Hory (BLANSKO - ČR)06.03.2023
JO70HC  Bombaso Horní Počernice (PRAHA AA - ČR)12.05.2023

JN89DH  Borek Svatoslav (BI - ČR)18.02.2023
JN88SI  Boris Trnava Cl-94 (TT - SK)20.10.2019
JN99FS  Božka Havířov (KARVINÁ-ČR)31.05.2021
JN79SW  Brambůrek Praha /p Nový Dvůr (CHRUDIM - ČR)07.04.2021
JN89FV  Braňo Křib (ČESKÁ TŘEBOVÁ UO – ČR)22.02.2024
JN88PG  Braňo-78 Slovenský Grob (PEZINOK - SK)30.03.2023
JN89OO  Bravo-1 Olomouc (OC – ČR)13.11.2023
JN88GX  Brit-1 Pohořelice (BI – ČR)09.12.2023
JN88AU  Broňa Znojmo (ZN – ČR)09.08.2023
JN88EU  Broněk Pravice (ZN - ČR)28.10.2022

JN79HV  Brontosaurus Nová Hospoda (KAMENICE PY - ČR)04.02.2024
JN69PN  Bubák Přeštice (PLZEŇ JIH - ČR)03.02.2024
JN69QN  Bubák Řenče (PJ – ČR)03.02.2024
JN88RM  Bubák Smolenice (TRNAVA - SK)18.02.2024
JN89CN  Bubeník Rovné (ZR - ČR)06.02.2020
JN89WW  Bugys Opava (OPAVA - ČR)13.08.2023
JN88OX  Buťa Vracov (HODONÍN - ČR)08.01.2023
JN97IT  Čaba Štúrovo (NOVÉ ZÁMKY - SK)29.9.2023
JO70OR  Čabáň Černá Studnice (SMRŽOVKA JN - ČR)14.10.2023
JN89DU  Čajíček Litomyšl (SVITAVY-ČR)06.02.2024

JO70EC  Candát Praha (AA - ČR)18.02.2024
JO70AM  Cappuccino Lovosice (LITOMĚŘICE - ČR)14.07.2019
JN89NL  Čára Prostějov (PV - ČR)18.02.2024
JO70PR  Čáryfuk Tanvald (JABLONEC NAD NISOU - ČR)31.05.2021
JO70QQ  Čáryfuk Tanvald /p Na Kamenci_688m (SEMILY - ČR)18.02.2024
JO70HA  Čárli Rozhledna Praha-10 Uhříněves (AA - ČR)06.11.2021
JN89QP  Čárly Svatý Kopeček (OLOMOUC-ČR)01.04.2021
JN98FL  Čárly-1 Jedľové Kostoľany (ZM – SK)27.09.2022
JN89DM  Čenda Bystřice Nad Pernštejnem (ZR - ČR)04.08.2021
JN89SE  Čenék Napajedla (ZL – ČR)20.6.2020

JO70MR  Čert Liberec (LIBEREC - ČR)14.07.2019
KN08OR  Charlie Košice (KOŠICE - SK)18.06.2018
JN89DC  Charlie Oslavany (BI - ČR)06.01.2024
JN89AN  Chip Nové Město Na Moravě (ZR - ČR)10.10.2023
JN88VQ  Chrobák Častkovce (NM - SK)13.11.2023
JN89RN  Čip Tršice (OLOMOUC - ČR)23.06.2020
JN98NN  Cyro Zvolen (ZVOLEN - SK)21.02.2024
JN79UL  Čochtan Filipovské Chaloupky (JIHLAVA - ČR)19.02.2024
JO70UF  Čochtan Stěžery (HRADEC KRÁLOVÉ-ČR)22.10.2021
JN79GQ  Čolek Štětkovice (PB – ČR)04.02.2024

JO70NW  Colombo Frýdlant (LB - ČR)26.09.2023
JN97IT  Csaba Štúrovo (NOVÉ ZÁMKY - SK)18.10.2021
JN99IF  Cvrček Budatín (ŽILINA - SK)18.02.2024
JO80DF  Dalibor Hraštice (RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - ČR)05.01.2024
JN89JA  Dalibor Šitbořice (BŘECLAV - ČR)22.10.2021
JO70FC  Dan Troja Praha (AA – ČR)8.1.2022
JO60SH  Dan Žatec (LOUNY - ČR)13.05.2021
JO80CI  Dana Slavoňov (NÁCHOD - ČR)18.02.2024
JN97AW  Dandy-94 Komoča (NZ – SK)22.02.2024
JO70VF  Daniel Hradec Králové (HK - ČR)03.11.2023

JO70DB  Daniel Stodůlky Praha (PRAHA - ČR)12.05.2019
JN88WR  Dano Hôrka Nad Váhom (NM - SK)21.02.2024
JN89OO  Dantes Olomouc (OLOMOUC - ČR)05.06.2022
JN98AW  Dargov Skalka Nad Váhom (TRENČÍN - SK)02.09.2023
JN88NU  Dave Hodonín (HO – ČR)09.09.2023
JN89IE  David Brno Líšeň (BM – ČR)05.06.2023
JN89XR  David Děrné (FULNEK NOVÝ JIČÍN - ČR)12.12.2022
JN97DX  David Dvory Nad Žitavou (NOVÉ ZÁMKY - SK)29.06.2020
JN69WT  David Komárov (BEROUN - ČR)09.07.2019
JN89VC  David Luhačovice (ZLÍN - ČR)06.02.2024

JN79XU  David Skuteč (CHRUDIM - ČR)05.11.2019
JN69NP  David Stod (PLZEŇ JIH - ČR)17.06.2023
JN89LG  David Vyškov (VY – ČR)10.01.2023
JN89UF  David Zlín (ZLÍN - ČR)12.01.2021
JN79WX  Děda Dvakačovice (CHRUDIM-ČR)18.06.2020
JN79XQ  Děda Herálec (ZRUČ NAD SÁZAVOU - ČR)06.12.2021
JO80BK  Děda Mirek Dolní Radechová (NÁCHOD-ČR)10.09.2020
JN79PW  Dědek Haný Kutná Hora (KUTNÁ HORA-ČR)04.02.2024
JN99AO  Dědek Nový Jičín (NJ – ČR)09.12.2023
JN79BH  Dědek Písek (PÍSEK-ČR)05.07.2021

JN69OQ  Dědek Úherce (PLZEŇ-ČR)08.03.2022
JO70RH  Dejv Vysoké Veselí (JC – ČR)04.02.2024
JN98CJ  Delta Kostoľany Pod Tribečom (ZLATÉ MORAVCE - SK)05.06.2019
JO70GX  Delta Rumburk (DĚČÍN-ČR)18.02.2024
JN88US  Delta Stará Turá (NM - SK)19.02.2024
JN97ET  Delta Whisky Bátorove Kosihy (KN - SK)06.11.2023
JN98CW  Démon Dubnica Nad Váhom (IL - SK)18.02.2024
JN88TI  Denis Trnava (TT – SK)06.01.2024
JN98UG  Denisa Rapovce (LUČENEC - SK)27.06.2020
JN98JL  Destilátor Hodruša - Hámre (ŽARNOVICA - SK)19.02.2024

JN99CN  Dežo Tichá (NOVÝ JIČÍN - ČR)21.02.2024
JN98NO  Diana Sliač (ZVOLEN - SK)18.10.2021
JN98NQ  Diko Banská Bystrica (BANSKÁ BYSTRICA - SK)19.09.2020
JO70MS  Dingo Liberec (LB – ČR)25.2.2023
JN98LK  Dino Banská Štiavnica (BS – SK)22.02.2024
JN89HE  Dj Brno (BRNO MĚSTO - ČR)18.09.2021
JN89DM  Dodon Bystřice Nad Pernštejnem (ZR - ČR)18.09.2021
JN99HQ  Don Karlos Třinec (FRÝDEK MÍSTEK-ČR)16.10.2021
JO60TL  Donald Most (MOST - ČR)12.12.2022
JN99FU  Douby Poruba (ORLOVÁ KI – ČR)05.01.2024

JN89GG  Drak Lelekovice (BRNO-ČR)12.05.2023
JN89QO  Drátek Kovákov (OLOMOUC - ČR)30.10.2021
JN98BW  Dubák Nová Dubnica (ILAVA - SK)30.11.2022
JN98EK  Dudy Topoľčianky (ZLATÉ MORAVCE - SK)13.11.2023
JN98HS  Ďuri Prievidza (PRIEVIDZA - SK)11.04.2023
JN98BM  Ďuri Prievidza /p Urmince (TOPOĽČANY - SK)31.10.2020
JN98EO  Ďuro Partizánske (PARTIZANSKE - SK)05.04.2021
JN89OB  Dušan Bradlo (HODONÍN - ČR)21.11.2022
JN89HE  Dušan Brno (BRNO MĚSTO - ČR)05.07.2023
JN89MD  Dušan Bučovice (VY - ČR)09.12.2023

JN98UG  Dušan Kotmanová Rapovce (LUČENEC - SK)16.09.2021
JN88VO  Dušan Piešťany (PIEŠŤANY - SK)19.02.2024
KN08RP  Dušan Rákoš (KOŠICE OKOLIE - SK)09.07.2019
JN88VH  Dušan Vinohrady Nad Váhom (GALANTA – SK)12.12.2022
JN98AH  Dušan-2 Nitra (NITRA - SK)02.09.2023
JN99EQ  Eda Místek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)24.06.2019
JO60GF  Eda Oloví (SOKOLOV-ČR)17.05.2021
JN89XI  Eda Vsetín (VS - ČR)09.12.2023
JN98NS  Edo Banská Bystrica (BANSKÁ BYSTRICA - SK)08.10.2023
JN99IH  Edo Nesluša (KYSUCKÉ NOVÉ MESTO-SR)03.06.2019

JN99DD  Eko Púchov (PH – SK)11.01.2022
JN99CB  Elektrón Kvašov (PÚCHOV - SK)25.01.2020
JN88NC  Elton Bratislava Petržalka (BA – SK)21.02.2024
JN99PC  Emil Ružomberok (RUŽOMBEROK - SK)02.09.2023
JN99DB  Emitor Lednické Rovne (PÚCHOV - SK)21.07.2020
JN99EB  Erik Beluša (PÚCHOV - SK)06.07.2023
JN98EO  Erixon Partizánske (PA - SK)19.02.2024
JN89HS  Ervin Udánky (SY – ČR)14.11.2023
JO70XE  Eva Třebechovice Pod Orebem (HRADEC KRÁLOVÉ - ČR)15.01.2019
JO70WA  Evžen-3 Žižín (PARDUBICE PU - ČR)06.02.2024

OO00OO  Expedice Abov (?)2019
OO00OO  Expedice Adam-84 (?)23.06.2020
OO00OO  Expedice Ahoj (?)2018
OO00OO  Expedice Akát (?)29.07.2021
OO00OO  Expedice Akvárium (?)2012
OO00OO  Expedice Albatros (?)02.11.2020
OO00OO  Expedice Alfa (?)25.11.2022
JN79OB  Expedice Anděl Kaproun (JINDŘICHŮV HRADEC - ČR)05.06.2023
OO00OO  Expedice Apalucha (?)2015
OO00OO  Expedice Apollo (?)18.02.2024

OO00OO  Expedice Ares Košice (?)2017
OO00OO  Expedice Ariva (?)22.02.2024
OO00OO  Expedice Arizona (?)13.8.2022
OO00OO  Expedice Artaban (?)13.11.20132013
OO00OO  Expedice Asterix (?)08.03.2022
OO00OO  Expedice Avie (?)2010
OO00OO  Expedice Babeta (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Babylon (?)30.05.2021
OO00OO  Expedice Babinec (?)05.07.2023
OO00OO  Expedice Bafuńa (?)2015

OO00OO  Expedice Bakalář (?)2016
OO00OO  Expedice Baklažán (?)2022
OO00OO  Expedice Bankok (?)18.02.2023
OO00OO  Expedice Barbakan (?)07.08.2023
OO00OO  Expedice Barbarosa (?)2013
OO00OO  Expedice Baťovan (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Bažanti (?18.02.2024
OO00OO  Expedice Beatrix (?)20.08.2019
OO00OO  Expedice Berani (?)21.5.2022
OO00OO  Expedice Beskydy (?)28.07.2022

OO00OO  Expedice Betonová Hranice (?)06.07.2023
OO00OO  Expedice Biela Voda (?)2014
OO00OO  Expedice Bílí Andělé (?)2012
OO00OO  Expedice Birell (?)2019
OO00OO  Expedice Bivoj (?)2017
OO00OO  Expedice Blanický Rytíř (?)2012
OO00OO  Expedice Blesková (?)27.3.2021
OO00OO  Expedice Bororo (?)10.07.2021
OO00OO  Expedice Borsuk (?)24.4.2021
OO00OO  Expedice Borůvka (?)10.10.2018

OO00OO  Expedice Borůvková Hora (?)2014
OO00OO  Expedice Bosorky (?)7.8.2021
OO00OO  Expedice Brána (?)12.08.2023
OO00OO  Expedice Braši (?)2012
OO00OO  Expedice Bratkovica (?)2019
OO00OO  Expedice Bravo (?)02.09.2022
OO00OO  Expedice Bříza (?)19.9.2020
OO00OO  Expedice Brok (?)22.5.2021
OO00OO  Expedice Budvar (?)16.10.2021
OO00OO  Expedice Bunkr (?)2012

OO00OO  Expedice Búrka (?)10.07.2021
OO00OO  Expedice Čarly Bravo (?)2014
OO00OO  Expedice Čerti (?)25.3.2023
OO00OO  Expedice Chatkaři (?)10.07.2021
OO00OO  Expedice Chobot (?)09.09.2021
OO00OO  Expedice Citrus (?)2014
OO00OO  Expedice Crusader (?)02.09.2023
OO00OO  Expedice Čučoriedka (?)2013
OO00OO  Expedice Dálnice (?)8.1.2022
OO00OO  Expedice Delta (?)16.10.2021

OO00OO  Expedice Dia (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Diablo (?)2014
OO00OO  Expedice Didi (?)28.09.2020
OO00OO  Expedice Dýmkari (?)16.02.2020
OO00OO  Expedice Dodo (?)08.07.2022
OO00OO  Expedice Dolina (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Dolniaci (?)15.10.2022
OO00OO  Expedice Dráčik. (?)20.08.2019
OO00OO  Expedice Duha (?)2014
OO00OO  Expedice Dunaj (?)18.02.2024

OO00OO  Expedice Dunajec (?)28.07.2022
OO00OO  Expedice Ecce Homo (?)05.01.2024
OO00OO  Expedice Echo (?)12.08.2023
OO00OO  Expedice Eforce (?)2019
OO00OO  Expedice Emcomm (?)29.10.2018
OO00OO  Expedice Enterprise (?)2012
OO00OO  Expedice Eps (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Fabia (?)16.10.2021
OO00OO  Expedice Fabian (?)01.02.2022
OO00OO  Expedice Fan (?)8.1.2022

OO00OO  Expedice Favorit (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Ferda (?)18.06.2020
OO00OO  Expedice Fofon (?)14.06.2020
OO00OO  Expedice Fógl (?)05.07.2023
OO00OO  Expedice Forman (?)2014
OO00OO  Expedice Fox (?)27.06.2022
OO00OO  Expedice Frontera (?)2019
OO00OO  Expedice Furgon (?)13.08.2023
OO00OO  Expedice Gama (?)05.07.2023
OO00OO  Expedice Gambrinus (?)12.05.2019

OO00OO  Expedice Gitara (?)2019
OO00OO  Expedice Godula (?)2012
OO00OO  Expedice Golf (?)2016
OO00OO  Expedice Granko (?)14.10.2023
OO00OO  Expedice Gréta (?)2019
OO00OO  Expedice Grúň (?)21.02.2024
OO00OO  Expedice Hadra (?)05.01.2024
OO00OO  Expedice Ham (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Hambuda (?)17.9.2022
OO00OO  Expedice Haná (?)08.05.2023

OO00OO  Expedice Heloukošice (?)28.02.2023
OO00OO  Expedice Hermelin (?)13.8.2022
OO00OO  Expedice Hnilec (?)24.06.2023
OO00OO  Expedice Hokaido (?)16.1.2023
OO00OO  Expedice Holanďan (?)2017
OO00OO  Expedice Holba (?)09.12.2023
OO00OO  Expedice Horal (?)13.08.2023
OO00OO  Expedice Horec (?)28.07.2022
OO00OO  Expedice Horizont (?)10.07.2021
OO00OO  Expedice Horná Orava (?)16.02.2020

OO00OO  Expedice Houston (?)2018
OO00OO  Expedice Hrable (?)13.8.2022
OO00OO  Expedice Hranice (?)05.07.2023
OO00OO  Expedice Hrbolek (?)2012
OO00OO  Expedice Hvězda (?)22.5.2021
OO00OO  Expedice Integráč (?)23.10.2021
OO00OO  Expedice Jáger (?)16.02.2020
OO00OO  Expedice Ján Golian (?)06.03.2023
OO00OO  Expedice Jánošík (?)2018
OO00OO  Expedice Jap (?)05.07.2023

OO00OO  Expedice Jaro (?)11.05.2022
OO00OO  Expedice Jasenie (?)2018
OO00OO  Expedice Javorie (?)17.05.2021
OO00OO  Expedice Javorina (?)09.01.2022
OO00OO  Expedice Jeleň (?)22.02.2022
OO00OO  Expedice Jeřabina (?)2014
OO00OO  Expedice Ještěr (?)29.06.2020
OO00OO  Expedice Ježek (?)06.11.2021
OO00OO  Expedice Jih (?)7.8.2021
OO00OO  Expedice Jimi (?)10.10.2023

OO00OO  Expedice Jofr (?)13.05.2019
OO00OO  Expedice Junior (?)2012
OO00OO  Expedice Jurovo (?)27.3.2021
OO00OO  Expedice Kaktus (?)10.10.2023
OO00OO  Expedice Kalamita (?)22.02.2024
OO00OO  Expedice Kaleráb (?)2018
OO00OO  Expedice Kalich (?)22.10.2021
OO00OO  Expedice Kameň (?)06.11.2023
OO00OO  Expedice Kamenáč (?)2017
OO00OO  Expedice Kamila (?)18.02.2023

OO00OO  Expedice Kamzík (?)8.1.2022
OO00OO  Expedice Kapitan Morgen (?)17.9.2022
OO00OO  Expedice Karkulka (?)14.06.2021
OO00OO  Expedice Karpaty (?)05.08.2021
OO00OO  Expedice Kendy (?)2014
OO00OO  Expedice Kysuca (?)13.11.2023
JN78DU  Expedice Kleť Kleť (CK - ČR)04.05.2021
OO00OO  Expedice Klobása (?)30.01.2022
OO00OO  Expedice Kloptáň (?)2014
OO00OO  Expedice Kodiak (?)2012

OO00OO  Expedice Kohouti (?)9.7.2022
OO00OO  Expedice Kojoti (?)29.07.2022
OO00OO  Expedice Kolovrat (?)2018
OO00OO  Expedice Komando (?)2015
OO00OO  Expedice Komín (?)27.06.2020
OO00OO  Expedice Kondor (?)14.01.2021
OO00OO  Expedice Kopec (?)29.06.2020
OO00OO  Expedice Kopernikus (?)28.07.2022
OO00OO  Expedice Korbel (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Krajina (?)2016

OO00OO  Expedice Krakonoš (?)02.09.2022
OO00OO  Expedice Križiaci (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Krokodíl (?)2015
OO00OO  Expedice Krtko (?)15.10.2022
OO00OO  Expedice Krušnohor (?)10.10.2023
OO00OO  Expedice Kumburk (?)28.02.2023
OO00OO  Expedice Laguna (?)27.06.2022
OO00OO  Expedice Lázek (?)2012
OO00OO  Expedice Lečky (?)29.06.2020
OO00OO  Expedice Les (?)2016

OO00OO  Expedice Lezci (?)22.02.2024
OO00OO  Expedice Linkoln (?)02.09.2023
OO00OO  Expedice Ložisko (?)2014
OO00OO  Expedice Luka (?)21.5.2022
OO00OO  Expedice Luki (?)2018
OO00OO  Expedice Mafia (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Magnet (?)2013
OO00OO  Expedice Maják (?)07.10.2023
OO00OO  Expedice Malina (?)2019
OO00OO  Expedice Manin (?)20.08.2019

OO00OO  Expedice Marco Polo (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Maringotka (?)14.06.2019
OO00OO  Expedice Marlenka (?)07.08.2023
OO00OO  Expedice Martinské Cb (?)06.03.2023
OO00OO  Expedice Matador (?)06.11.2023
OO00OO  Expedice Matej (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Matrix (?)31.10.2020
OO00OO  Expedice Medvěd (?)15.10.2022
OO00OO  Expedice Medvede (?)05.07.2023
OO00OO  Expedice Merlin (?)1.1.2000

OO00OO  Expedice Metalurg (?)15.10.2022
OO00OO  Expedice Mikuláš (?)28.07.2022
OO00OO  Expedice Mykuna (?)2016
OO00OO  Expedice Military (?)20.08.2019
JN88TU  Expedice Mlýn (?)2014
OO00OO  Expedice Monika (?)22.06.2022
OO00OO  Expedice Morava (?)14.10.2023
OO00OO  Expedice Murgaš (?)15.10.2022
OO00OO  Expedice Nádej (?)2019
OO00OO  Expedice Náhoda (?)11.1.2020

OO00OO  Expedice Naomi (?)2014
OO00OO  Expedice Narkobaron (?)2016
OO00OO  Expedice Navara (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Netopýr (?)2017
OO00OO  Expedice Novohrad (?)22.06.2022
OO00OO  Expedice Offroad (?)2017
OO00OO  Expedice Olza (?)20.08.2019
OO00OO  Expedice Omega (?)25.11.2022
OO00OO  Expedice Ondrej (?)03.06.2019
OO00OO  Expedice Oslava (?)2014

OO00OO  Expedice Otesánek (?)17.06.2023
OO00OO  Expedice Pacho (?)2018
OO00OO  Expedice Pardálové (?)02.09.2022
OO00OO  Expedice Partizán (?)14.02.2019
OO00OO  Expedice Patyzon (?)2015
OO00OO  Expedice Pecka (?)31.10.2020
OO00OO  Expedice Pekla (?)12.01.2021
OO00OO  Expedice Perún (?)25.11.2022
OO00OO  Expedice Plejády (?)21.05.2021
OO00OO  Expedice Podtatran (?)2017

OO00OO  Expedice Podvodník (?)24.06.2023
OO00OO  Expedice Pohádka (?)29.09.2020
OO00OO  Expedice Pohoda (?)28.09.2020
OO00OO  Expedice Považan (?)2014
OO00OO  Expedice Považie (?)2017
OO00OO  Expedice Profi (?)29.06.2020
OO00OO  Expedice Protón (?)20.08.2019
OO00OO  Expedice Punk (?)09.01.2024
OO00OO  Expedice Radar (?)15.10.2022
OO00OO  Expedice Radegast (?)18.02.2024

OO00OO  Expedice Rádio (?)22.02.2024
OO00OO  Expedice Radio Horná Orava (?)2018
OO00OO  Expedice Radiosonda (?)2016
OO00OO  Expedice Radma (?)12.12.2022
OO00OO  Expedice Rafael (?)2016
OO00OO  Expedice Rebel (?)26.6.2021
OO00OO  Expedice Republika (?)21.5.2022
OO00OO  Expedice Rybárik (?)28.09.2020
OO00OO  Expedice Robinson (?)2016
OO00OO  Expedice Rotunda (?)05.01.2024

OO00OO  Expedice Roxor (?)06.07.2023
OO00OO  Expedice Saigon (?)16.09.2019
OO00OO  Expedice Salamandra (?)04.07.2021
OO00OO  Expedice Sandokan (?)2012
OO00OO  Expedice Santiago (?)13.08.2023
OO00OO  Expedice Šaráda (?)14.02.2019
OO00OO  Expedice Satan (?)19.9.2020
OO00OO  Expedice Satelit (?)05.07.2023
OO00OO  Expedice Sázava (?)2013
OO00OO  Expedice Scbr (?)7.8.2021

OO00OO  Expedice Sever (?)2014
OO00OO  Expedice Šiator (?)2012
OO00OO  Expedice Signal (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Silné Reči (?)25.7.2020 
OO00OO  Expedice Sírius (?)20.5.2023
OO00OO  Expedice Sirius (?)03.05.2022
OO00OO  Expedice Sitnianski Rytirieri (?)05.07.2023
OO00OO  Expedice Sitno (?)19.07.2022
OO00OO  Expedice Škarbak (?)2018
OO00OO  Expedice Skaut (?)2014

JN89FW  Expedice Skuhrov (?)10.12.2022
OO00OO  Expedice Slávia (?)2019
OO00OO  Expedice Sloboda (?)2017
OO00OO  Expedice Snehuliaci (?)2018
JO70BT  Expedice Sněžník Rozhledna Děčínský Sněžník (DC - ČR)2017
OO00OO  Expedice Snv (?)2017
OO00OO  Expedice Solaris (?)2013
OO00OO  Expedice Spartakus (?)2016
OO00OO  Expedice Spektrum (?)23.10.2021
OO00OO  Expedice Spojka (?)28.07.2022

OO00OO  Expedice Starci Z Lipy (?)22.01.2022
OO00OO  Expedice Stopa (?)15.10.2022
OO00OO  Expedice Stopa (?)13.8.2022 
OO00OO  Expedice Stredne Povazie (?)15.10.2022
OO00OO  Expedice Studený Vrch (?)2015
OO00OO  Expedice Survival (?)2013
OO00OO  Expedice Svijany (?)09.12.2023
OO00OO  Expedice Svište (?)24.06.2023
OO00OO  Expedice Tango Uniform (?)2012
OO00OO  Expedice Tank (?)2014

OO00OO  Expedice Tatran (?)29.06.2020
OO00OO  Expedice Teplička (?)2017
OO00OO  Expedice Tesla (?)28.07.2022
OO00OO  Expedice Tetřev (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Tiger (?)2019
OO00OO  Expedice Tygr (?)2015
OO00OO  Expedice Tofu (?)2020
OO00OO  Expedice Tokapa (?)2021
OO00OO  Expedice Topgun (?)07.05.2020
OO00OO  Expedice Topol (?)29.06.2020

OO00OO  Expedice Toptech (?)2017
OO00OO  Expedice Tornádo (?)2013
OO00OO  Expedice Tři Opice (?)14.06.2020
OO00OO  Expedice Tríbeč (?)02.09.2023
OO00OO  Expedice Trio (?)2019
OO00OO  Expedice Trnaváci (?)18.02.2024
OO00OO  Expedice Trnka (?)2021
OO00OO  Expedice Tukan (?)05.07.2023
OO00OO  Expedice Turiec (?)05.07.2023
OO00OO  Expedice Tuto (?)18.02.2024

OO00OO  Expedice Uhorna (?)2014
OO00OO  Expedice Uloža (?)2012
OO00OO  Expedice Užovka (?)2021
OO00OO  Expedice Vada (?)2016
OO00OO  Expedice Vatrár (?)29.07.2021
OO00OO  Expedice Vela (?2014
OO00OO  Expedice Vento (?)2015
OO00OO  Expedice Větrník (?)2016
OO00OO  Expedice Veža (?)2019
OO00OO  Expedice Whisky (?)11.04.2023

OO00OO  Expedice Vydra (?)07.06.2023
OO00OO  Expedice Vysočina (?)2019
OO00OO  Expedice Výstrkov (?)10.10.2023
OO00OO  Expedice Viťo (?)17.05.2022
OO00OO  Expedice Vítr (?)18.06.2020
OO00OO  Expedice Vlk (?)2012
OO00OO  Expedice Volvo (?)21.05.2021
OO00OO  Expedice Vostok (?)2017
OO00OO  Expedice Vulkán (?)19.05.2022
OO00OO  Expedice Žába (?)10.10.2023

OO00OO  Expedice Záhoráci (?)28.07.2022
OO00OO  Expedice Zajac (?)2015
OO00OO  Expedice Žeryk (?)2017
OO00OO  Expedice Žitava (?)15.10.2022
OO00OO  Expedice Živčáková (?)2018
OO00OO  Expedice Zjevení (?)2012
OO00OO  Expedice Zlatokop (?)2018
OO00OO  Expedice Zmrzliak (?)24.07.2021
OO00OO  Expedice Zopo (?)2020
OO00OO  Expedice Zubr (?)2021

OO00OO  Expedice3k (?)22.06.2020
JN88VK  F1 Hlohovec (HLOHOVEC - SK)27.10.2020
JO70NQ  Fanda Jeřmanice (LIBEREC - ČR)09.11.2022
JN79VW  Fanda Orel (GR – ČR)14.11.2023
JO70FA  Fantomas Krč Praha (AA - ČR)18.02.2024
JN99BE  Felix Francova Lhota (VSETÍN - ČR)18.02.2023
JN98CN  Ferdo Topolčany (TOPOĽČANY – SK)05.07.2023
JN69TO  Fero Pahorky Spálené Poříčí (PJ - ČR)20.09.2022
JN98NN  Fero Zvolen (ZVOLEN - SK)09.12.2023
JN99JE  Fero-1 Žilina (ŽILINA-SK)06.12.2021

JN98CO  Fiala Krušovce (TOPOĽČANY - SK)12.05.2023
JN88VQ  Fiďo Podolie (NM - SK)22.03.2022
JN98AF  Filip Cabaj - Čápor (NITRA - SK)05.07.2023
JN69IV  Filip Chodová Planá (TACHOV - ČR)05.01.2024
JO70CS  Filip Děčín (DĚČÍN - ČR)09.07.2019
JN99FV  Filip Dolní Lutyně (KARVINÁ - ČR)03.04.2021
JN69RX  Filip Kralovice (PS - ČR)06.03.2023
JO70DB  Filip Stodůlky Praha (AA – ČR)04.02.2024
JN89PO  Filip-84 Olomouc (OLOMOUC - ČR)19.02.2024
JN98CX  Fiona Ilava (IL – SK)03.02.2024

JN98AH  Flipper Nitra (NITRA - SK)05.07.2023
JN98QF  Formatx Veľký Krtíš (VEĽKÝ KRTÍŠ - SK)02.09.2023
JO70PO  Fořt Záhoří (SEMILY-ČR)05.06.2022
JN99BN  Forty Lichnov (NOVÝ JIČÍN - ČR)11.05.2022
JN69QS  Fousáč Junior Plzeň Cl-52 (PM - ČR)10.10.2023
JN69QS  Fousáč Vinice Plzeň Cl-51 (PM - ČR)07.08.2023
JN98OS  Foxo Banská Bystrica (BANSKÁ BYSTRICA - SK)26.10.2020
JN89GD  Frája Ostopovice (BRNO VENKOV - ČR)13.02.2023
JN99LB  Frank Martin (MARTIN - SK)03.06.2019
JN89FV  Franta Bezděkov Česká Třebová (UO - ČR)10.06.2019

JO60WP  Franta Bystřany (TEPLICE - ČR)14.10.2023
JN69SN  Franta Blovice (PLZEŇ JIH-ČR)06.11.2023
JN79VH  Franta Bransouze (TŘEBÍČ-ČR)07.08.2023
JN78DT  Franta Český Krumlov (CK - ČR)11.04.2023
JN79DR  Franta Drevníky (PŘÍBRAM-ČR)11.02.2019
JO70LR  Franta Druzcov (LIBEREC - ČR)21.10.2022
JN79PM  Franta Hněvkovice (PELHŘIMOV-ČR)06.11.2023
JN89OA  Franta Ježov (HODONÍN-ČR)19.02.2024
JN89TF  Franta Jižní Svahy Zlín (ZLÍN-ČR)06.12.2021
JO60PI  Franta Kadaň (CHOMUTOV-ČR)11.04.2023

JO70NO  Franta Kasárna Turnov (SEMILY - ČR)06.03.2023
JN69MJ  Franta Kdyně (DOMAŽLICE-ČR)05.01.2024
JN89RW  Franta Kočov (MORAVSKOSLEZSKÝ KOČOV BR - ČR)16.10.2019
JN79WF  Franta Kostelíček Třebíč (TR - ČR)06.02.2024
JO60UP  Franta Křižanov (TEPLICE-ČR)14.02.2022
JN89DU  Franta Litomyšl (SVITAVY - ČR)06.02.2024
JO80FF  Franta Litomyšl /p Mezivrší (RYCHNOV NAD KNĚŽNOU-ČR)03.11.2023
JN88MT  Franta Moravská Nová Ves (BŘECLAV - ČR)25.01.2020
JN99GU  Franta Niva Karviná (KARVINÁ-ČR)23.05.2021
JN99HK  Franta Niva Karviná /p Viglaška (ČADCA - SK)23.05.2021

JN89OO  Franta Olomouc (OLOMOUC - ČR)18.09.2021
JO70GA  Franta Opatov Praha (PRAHA-ČR)12.12.2022
JN78WX  Franta Pavlice (ZNOJMO - ČR)27.12.2019
JN79MG  Franta Radouň (HORNÍ RADOUŇ JH - ČR)19.02.2024
JO60XD  Franta Rynholec (RAKOVNÍK - ČR)05.01.2021
JN79IF  Franta Řípec (TÁBOR - ČR)14.03.2021
JN89RH  Franta Skaštice (KROMĚŘÍŽ - ČR)09.07.2019
JN79VV  Franta Slatiňany (CHRUDIM-ČR)05.01.2024
JN89LX  Franta Šumperk (ŠUMPERK - ČR)06.02.2024
JN69HS  Franta Tachov (TACHOV - ČR)03.02.2024

JN79HT  Franta Týnec Nad Sázavou (BENEŠOV-ČR)04.02.2024
JN78EV  Franta Třísov (CK - ČR)12.12.2022
JO70NO  Franta Turnov (SM – ČR)06.07.2023
JO80DB  Franta Velešov Potštejn (RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - ČR)21.07.2020
JN89EF  Franta Veverské Knínice (BRNO-ČR)09.12.2023
JN79PU  Franta Vilémovice (KUTNÁ HORA-ČR)27.05.2023
JN99CS  Franta Zábřeh (OSTRAVA OV - ČR)15.03.2020
JN69UW  Franta-1 Podmokly (ROKYCANY - ČR)03.05.2022
JN89TA  František Uherský Brod (UHERSKÉ HRADIŠTĚ - ČR)08.03.2022
JO70WN  Freda Trutnov (TU - ČR)11.04.2020

JN98NR  Frenky Badín (BANSKÁ BYSTRICA - SK)12.12.2021
JN88NC  Frenky Bratislava (BRATISLAVA - SK)06.07.2023
JN99CN  Frenky Frenštát Pod Radhoštěm (NJ – ČR)16.12.2023
JN69SK  Frenky Polánka (PLZEŇ JIH - ČR)03.02.2024
JN89CK  Frenky Strážek (ZR - ČR)18.02.2024
JN89IF  Fugas Brno (BRNO MĚSTO - ČR)17.05.2022
JN88OD  Gabo Tatranské Matliare /p Podunajské Biskupice (BRATISLAVA BA – SK)13.02.2023
JN98DF  Gabo Vráble (NITRA - SK)19.02.2024
JN99CT  Gabriel Ostrava (ZÁBŘEH OSTRAVA-ČR)24.06.2023
JO70MR  Gabro Liberec (LIBEREC - ČR)03.02.2024

JN79MD  Gandy Hradec (JINDŘICHŮV HRADEC-ČR)19.02.2024
JO60HE  Gaston Sokolov (SOKOLOV-ČR)21.10.2022
JN89HB  George Opatovice (BRNO VENKOV - ČR)08.01.2023
JN89NL  George Prostějov (PV - ČR)18.02.2024
JN99CI  Gery Karolinka (VSETÍN - ČR)18.09.2021
JO80BH  Gim Dobruška (RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - ČR)08.07.2022
JN98BL  Gýmeš Oponice (TOPOĽČANY - SK)05.07.2023
JN99CT  Giuseppe Harta Slezská Harta (LESKOVEC NAD MORAVICÍ BR – ČR)15.10.2022
JN88RH  Gregy Cífer (TRNAVA - SK)17.05.2022
JO70VR  Grizzly Krkonoše Malá Úpa (TU - ČR)10.10.2023

JN99CT  Grizzly Svinov (OSTRAVA OV - ČR)06.12.2021
JN89PW  Gustav Rýmařov (BRUNTÁL-ČR)05.10.2021
KN08PR  Gusto Košice (KOŠICE - SK)02.09.2023
JN79RJ  Hajnej Dušejov (JIHLAVA - ČR)08.06.2023
JO70LP  Hany Všelibice (LB – ČR)04.02.2024
JN98NR  Hanibal Banská Bystrica (BANSKÁ BYSTRICA - SK)29.06.2020
JN99FU  Hanys Orlová (KARVINÁ - ČR)09.08.2023
JO70FB  Hanka Strašnice (PRAHA AA - ČR)09.12.2023
JN99KI  Hary-50 Lodno (KYSUCKÉ NOVÉ MĚSTO - SK)18.02.2024
JN89LX  Harry Šumperk (SU – ČR)09.12.2023

JN68VV  Havran České Žleby (STOŽEC PRACHATICE - ČR)03.05.2022
JN88XN  Havran Radošina (TOPOĽČANY - SK)29.09.2020
JN88NJ  Helios Kuchyňa (MALACKY - SK)17.05.2021
JN99DT  Helmut Vítkovice (OSTRAVA OV - ČR)18.02.2024
JN98AB  Hiriburu Palárikovo (NOVÉ ZÁMKY - SK)21.02.2024
JN98BW  Hogo Fogo Dubnica Nad Váhom (ILAVA - SK)19.02.2024
JN69TR  Honza Balvan Rokycany (ROKYCANY-ČR)03.12.2023
JN98NR  Honza Banská Bystrica (BANSKÁ BYSTRICA - SK)07.08.2023
JO70EA  Honza Barrandov (PRAHA AA - ČR)16.04.2021
JN69QS  Honza Bolevec (PLZEŇ PM - ČR)03.02.2024

JN78HV  Honza Borovany (CB - ČR)12.05.2023
JO70AH  Honza Brána Vraný (KLADNO-ČR)11.04.2020
JO70FA  Honza Braník (PRAHA AA – ČR)10.10.2023
JN89HF  Honza Brno Obřany (BRNO MĚSTO - ČR)21.11.2022
JN89HE  Honza Brno Vinohrady (BRNO-ČR)09.10.2021
JN88IT  Honza Bulhary (BŘECLAV-ČR)03.02.2024
JO60WI  Honza Černčice (LOUNY-ČR)03.12.2023
JN78DV  Honza Holubov (CK - ČR)18.02.2023
JO80JB  Honza Jihlava /p Dolní Hedeč (KRÁLÍKY ÚSTÍ NAD ORLICÍ - ČR)06.02.2024
JN79MD  Honza Jindřichův Hradec (JINDŘICHŮV HRADEC-ČR)03.02.2024

JN69VG  Honza Kladruby (STRAKONICE - ČR)03.12.2023
JN78FX  Honza Kohinor České Budějovice (CB - ČR)06.12.2021
JN69RX  Honza Kralovice (PLZEŇ SEVER - ČR)21.07.2020
JN78HW  Honza Ledenice (CB - ČR)06.07.2023
JN99DQ  Honza Lysůvky (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)27.05.2023
JN89CS  Honza Lubná (SVITAVY - ČR)12.05.2019
JN89GA  Honza Malešovice Cl-72 (BRNO VENKOV-ČR)28.07.2018
JN89HS  Honza Moravská Třebová (SVITAVY - ČR)06.11.2019
JO60TL  Honza Most (MOST - ČR)12.05.2019
JN78DV  Honza Mříč (KŘEMŽE CK - ČR)11.04.2023

JO70ME  Honza Nymburk (NYMBURK - ČR)09.07.2019
JN89NE  Honza Nové Hvězdlice (VYŠKOV - ČR)18.04.2021
JO60WD  Honza Nové Strašecí (RAKOVNÍK-ČR)28.02.2023
JN78HW  Honza Ohrazení (CB - ČR)26.10.2020
JN89ED  Honza Oslavany (BRNO VENKOV - ČR)01.04.2021
JN79NJ  Honza Pelhřimov /p Ústrašín (PELHŘIMOV - ČR)19.02.2024
JN99ET  Honza Petřvald (OSTRAVA-ČR-ČR)09.12.2023
JN89VD  Honza Pozlovice (ZL – ČR)09.12.2023
JN79VE  Honza Rokytnice Nad Rokytnou (TŘEBÍČ - ČR)14.02.2022
JO60WI  Honza Senior Černčice (LOUNY-ČR)04.01.2019

JN89OP  Honza Skrbeň (OLOMOUC-ČR)31.10.2020
JO70GP  Honza Sosnová Cl-1 (ČESKÁ LÍPA-ČR)17.09.2018
JN89OQ  Honza Štěpánov (OLOMOUC - ČR)27.05.2023
JN89KN  Honza Suchdol (PROSTĚJOV - ČR)06.02.2024
JO70AL  Honza Sulejovice (LT - ČR)29.7.2020
JN99ET  Honza Šumbark Havířov (KARVINÁ - ČR)19.02.2024
JN89LW  Honza Šumperk (ŠUMPERK - ČR)06.07.2023
JO70CO  Honza Trebušín (LITOMĚŘICE - ČR)05.10.2021
JN79XT  Honza Višnovka Pokřikov (UO – ČR)08.02.2024
JN89TE  Honza Zlín (ZLÍN - ČR)18.02.2024

JN99HR  Honza Žukov (DOLNÍ ŽUKOV ČESKÝ TĚŠÍN KI - ČR)18.02.2024
JO70EA  Hraboš Barrandov Praha (AA - ČR)09.07.2019
JN98NS  Hurikán Banská Bystrica (BANSKÁ BYSTRICA - SK)09.09.2021
JN98BT  Hurikán Trenčianske Mitice (TRENČÍN - SK)18.02.2024
JN99EM  Yagi Darkov /p Horní Čeladná (ČELADNÁ FM - ČR)07.08.2023
JN88FU  Yankee Novosedly (BV – ČR)09.12.2023
JN88VM  Ics Drahovce (PIEŠŤANY - SK)21.02.2024
JN88ND  Igor Bratislava (BRATISLAVA - SK)28.07.2022
KN08OQ  Imi Košice (KOŠICE - SK)01.02.2023
JN89PO  Imperátor Morava Olomouc (OLOMOUC - ČR)29.06.2020

JO70BS  Indián Jílové Cl-60 (DĚČÍN-ČR)11.04.2023
JN89IW  Irena Cotkytle (ÚSTÍ NAD ORLICÍ - ČR)18.09.2021
KN09MH  Ivan Bardejov Malcov (BARDEJOV - SK)22.06.2022
JN88SH  Ivan Cífer (TT – SK)18.02.2024
JN98GQ  Ivan Kamenec Pod Vtáčnikom (PRIEVIDZA - SK)18.02.2023
JN99KA  Ivan Košťany Nad Turcom (MARTIN - SK)22.03.2022
JN88WO  Ivan Moravany Nad Váhom (PIEŠŤANY - SK)09.01.2023
JN98BB  Ivan Šurany Kopec (ŠURANY NOVÉ ZÁMKY - SK)26.10.2020
JN98AV  Ivan Trenčín (TRENČÍN - SK)10.07.2021
JO70EC  Ivan Vokovice (PRAHA AA - ČR)04.02.2024

JN89RN  Iveta Tršice (OLOMOUC - ČR)22.03.2022
JN89MX  Ivo Krásné (HRABĚŠICE SU - ČR)22.10.2021
JN99DR  Ivo Paskov (FRÝDEK MÍSTEK - ČR)30.11.2022
JO60WA  Ivo Roztoky (RAKOVNÍK-ČR)08.10.2023
JN89RE  Ivoš Napajedla (ZLÍN - ČR)19.02.2024
JN89RK  Ivoš Přerov (PŘEROV - ČR)22.10.2021
JN78GX  Jack České Budějovice (CB - ČR)04.08.2021
JN99FV  Jakub Dolní Lutyně (KARVINÁ - ČR)29.10.2022
JO70FC  Jakub Letná Praha (AA- ČR)21.07.2020
JN89SF  Jakub Otrokovice (ZLÍN-ČR)18.02.2023

JN79CV  Jakub Řevnice (PRAHA ZÁPAD - ČR)12.02.2019
JN99PB  Jakub Ružomberok (RUŽOMBEROK - SK)18.02.2024
JN89TF  Jakub Zlín (ZLÍN - ČR)14.06.2020
JN88US  Ján-33 Stará Turá (NM - SK)06.12.2021
JN98AV  Janči Trenčín (TN – SK)22.02.2024
JO60UA  Janek Slabce (RAKOVNÍK - ČR)02.09.2023
JN88PC  Janka Miloslavov (SENEC - SK)21.02.2024
JN99JI  Jano Dunajov (ČADCA - SK)29.10.2022
KN08PR  Jano Furča Košice (KOŠICE - SK)06.06.2023
JN99OF  Jano Istebné (DOLNÝ KUBÍN - SK)06.06.2023

JN98DN  Jano Klátova (NOVÁ VES PA - SK)13.02.2023
JN99GJ  Jano Korňa (ČADCA - SK)09.05.2023
JN98SI  Jano Lehôtka (LUČENEC - SK)21.02.2024
JN97BX  Jano Nové Zámky (NOVÉ ZÁMKY - SK)09.01.2024
JN99LC  Jano Priekopa (MARTIN MT – SK)22.02.2024
KN09AA  Jano Šuňava (POPRAD - SK)18.9.2021
JN98GH  Jano Tlmače (LEVICE - SK)29.09.2020
JN88OD  Jano Vrakuňa Bratislava (BA - SK)15.09.2019
JN98KO  Jano Žiar Nad Hronom (ŽIAR NAD HRONOM - SK)06.06.2023
JN97BW  Jánošík Nesvady (KOMÁRNO - SK)06.06.2023

JN79IT  Jarda Benešov (BENEŠOV-ČR)08.10.2023
JN89RX  Jarda Bruntál (BRUNTÁL - ČR)28.10.2020
JN99BV  Jarda Háj Ve Slezsku (OPAVA - ČR)31.10.2020
JN88NU  Jarda Hodonín (HODONÍN - ČR)05.09.2023
JO70UF  Jarda Hrádek (HRADEC KRÁLOVÉ - ČR)30.06.2020
JN89XI  Jarda Jablůnka (VSETÍN-ČR)25.09.2022
JN89OW  Jarda Janovice (RÝMAŘOV BRUNTÁL - ČR)09.05.2023
JN79MD  Jarda Jindřichův Hradec (JINDŘICHŮV HRADEC-ČR)10.10.2023
JN79WV  Jarda K-41 Zaječice (CHRUDIM - ČR)10.11.2022
JN89GE  Jarda Kohoutovice Brno (BM - ČR)18.02.2023

JN79HS  Jarda Konopiště (BENEŠOV-ČR)04.12.2023
JO60XJ  Jarda Koštice Cl-49 (LOUNY-ČR)04.12.2023
JO70FA  Jarda Krč (PRAHA AA - ČR)03.12.2023
JN89MQ  Jarda Litovel (OLOMOUC-ČR)18.02.2024
JO80NB  Jarda Loučná Nad Desnou (ŠUMPERK - ČR)05.08.2021
JO70DO  Jarda Lovečkovice (LITOMĚŘICE-ČR)07.04.2021
JO70IP  Jarda Mimoň (ČESKÁ LÍPA-ČR)06.02.2020
JO70XA  Jarda Moravany (PARDUBICE - ČR)22.10.2021
JN99GO  Jarda Morávka (FRÝDEK MÍSTEK-ČR)09.07.2019
JO60TL  Jarda Most (MOST - ČR)08.03.2022

JO70UL  Jarda Mostek (TRUTNOV - ČR)06.01.2024
JN99EN  Jarda Nová Dědina (FRÝDEK MÍSTEK - ČR)18.02.2023
JO70SI  Jarda Ostroměř (JIČÍN-ČR)18.02.2024
JN99FS  Jarda Pekárna Havířov (KARVINÁ-ČR)11.05.2022
JN69OO  Jarda Přestavlky (PLZEŇ-ČR)06.11.2023
JO60UC  Jarda Rakovník Cl-90 (RAKOVNÍK - ČR)04.12.2018
JN89PW  Jarda Rýmařov (BRUNTÁL - ČR)26.05.2023
JN99EQ  Jarda Riviera Místek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)16.06.2019
JO70AD  Jarda Rozdělov Kladno (KLADNO - ČR)12.05.2019
JN99BL  Jarda Rožnov Pod Radhoštěm (VS - ČR)31.10.2020

JN89UB  Jarda Rudice (KROMĚŘÍŽ-ČR)18.02.2024
JN89BW  Jarda Satelit Vysoké Mýto (ÚSTÍ NAD ORLICÍ - ČR)20.09.2022
JN88EW  Jarda Suchohrdly (ZNOJMO-ČR)12.05.2019
JN69QT  Jarda Třemošná (PLZEŇ-ČR)06.12.2021
JO70WN  Jarda Trutnov ((TU - ČR)04.12.2023
JN88QX  Jarda Uherský Ostroh (UHERSKÉ HRADIŠTĚ-ČR)19.02.2024
JN79PL  Jarda Velký Rybník (PELHŘIMOV-ČR)15.10.2021
JO80BI  Jarda Vladivostok Nové Město Nad Metují (NA - ČR)09.06.2020
JN69OP  Jarda Vstiš Cl-55 (PJ - ČR)03.02.2024
JN89GE  Jarda-22 Brno Kohoutovice (BRNO MĚSTO - ČR)21.03.2019

JO70MS  Jarda-52 Liberec (LIBEREC - ČR)02.09.2022
JN89PW  Jarda-74 Rýmařov (BRUNTÁL - ČR)16.10.2021
JN98PS  Jardo Slovenská Ľupča (BANSKÁ ŠTIAVNICA - SK)03.01.2023
JN89HE  Jarek Brno Vinohrady (BRNO MĚSTO - ČR)21.03.2019
JN88IW  Jarek Hustopeče (BV – ČR)08.06.2023
JN99EP  Jarek Místek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)22.02.2022
JN69OP  Jarka Chotěšov (PLZEŇ JIH - ČR)03.02.2024
JN98HU  Jaro Nitrianske Pravno (PRIEVIDZA - SK)13.02.2021
JN89KV  Jaroslav Zábřeh (ŠUMPERK-ČR)06.11.2023
JN88NW  Jenda Dubňany (HODONÍN - ČR)03.02.2024

JN88DS  Jenda Hrádek (ZNOJMO-ČR)30.06.2021
JO70OP  Jenda Malá Skála (JN – ČR)05.11.2023
JN99CS  Jenny Zábřeh (OSTRAVA OV - ČR)11.05.2022
JN89PO  Jeremy Olomouc (OC - ČR)18.02.2024
JN88TJ  Jeremy Trnava (TT – SK)21.02.2024
JO70OW  Jerry Nové Město Pod Smrkem (LIBEREC-ČR)15.06.2020
JN89RK  Jerry Přerov (PŘEROV - ČR)09.06.2020
JN99DU   Ježek Petřkovice (OSTRAVA OV - ČR)26.04.2020
JN98BW  Ježibabka Nová Dubnica (ILAVA - SK)03.11.2020
JN79QV  Jindra Dráha Čáslav (KUTNÁ HORA - ČR)09.06.2020

JO60UO  Jindra Duchcov (TEPLICE-ČR)28.05.2019
JN99GU  Jindra Karviná (KI – ČR)18.02.2024
JO70OB  Jindra Kolín Sendražice (KOLÍN-ČR)18.02.2024
JN89DU  Jindra Litomyšl (SVITAVY - ČR)06.11.2023
JN69KM  Jindra Meclov (DOMAŽLICE - ČR)05.01.2024
JN99BO  Jindra Sever Kopřivnice (NOVÝ JIČÍN-ČR)13.08.2023
JN79WS  Jindra Srní (CHRUDIM - ČR)08.10.2023
JN99BO  Jindra Závišice (NOVÝ JIČÍN - ČR)18.02.2024
JN79ER  Jindřich Nové Dvory (PŘÍBRAM-ČR)03.02.2024
JN89SF  Jindřich Otrokovice (ZLÍN - ČR)06.12.2020

JN79EP  Jindřich Sedlčany (PŘÍBRAM - ČR)06.11.2023
JN99EO  Jiří Frýdlant Nad Ostravicí (FRÝDEK MÍSTEK - ČR)29.10.2022
JN79IS  Jirka Benešov (BN – ČR)09.12.2023
JN89HI  Jirka Blansko (BLANSKO-ČR)13.06.2018
JN89HE  Jirka Brno Vinohrady (BRNO-ČR)06.02.2024
JO80CE  Jirka Černíkovice (RYCHNOV NAD KNĚŽNOU-ČR)16.10.2021
JO70OP  Jirka Chlístov (JABLONEC NAD NISOU - ČR)17.06.2023
JN79QS  Jirka Chlum (KH – ČR)19.02.2024
JO70CS  Jirka Děčín (DĚČÍN - ČR)05.01.2024
JN79OP  Jirka Dolní Kralovice (BENEŠOV - ČR)25.2.2023

JO70UF  Jirka Dolní Přím (HRADEC KRÁLOVÉ - ČR)05.11.2019
JN69MR  Jirka Heřmanova Huť (PS – ČR)05.01.2024
JN89SI  Jirka Holešov (KROMĚŘÍŽ - ČR)12.12.2022
JO70HD  Jirka Jenštejn (PY - ČR)03.02.2021
JN79MD  Jirka Jindřichův Hradec (JINDŘICHŮV HRADEC - ČR)10.11.2022
JO70VA  Jirka Karlovina Pardubice (PARDUBICE-ČR)06.02.2024
JN99FS  Jirka Kasíno Havířov (KARVINÁ - ČR)16.06.2019
JN79OB  Jirka Klenová (NOVÁ BYSTŘICE JINDŘICHŮV HRADEC - ČR)15.10.2021
JO70FC  Jirka Kobylisy (PRAHA AA – ČR)18.02.2024
JO70DF  Jirka Konzole Otvovice (KD – ČR)06.01.2024

JO80CC  Jirka Kostelec (KOSTELEC NAD ORLIC RK - ČR)17.06.2023
JO80BE  Jirka Křivina Vyhnanice (RK - ČR)06.02.2024
JN78KW  Jirka Lipno Hamr (JINDŘICHŮV HRADEC - ČR)10.10.2023
JN89DU  Jirka Litomyšl (SVITAVY-ČR)28.02.2023
JO60TO  Jirka Litvínov (MOST-ČR)04.12.2023
JN69TN  Jirka Louňová (PLZEŇ JIH - ČR)03.12.2023
JO70AM  Jirka Lovosice (LITOMĚŘICE-ČR)28.10.2022
JO80GB  Jirka Nekoř (UO – ČR)22.02.2024
JN79IO  Jirka Neustupov (BENEŠOV - ČR)06.03.2023
JN79LK  Jirka Obrataň (PELHŘIMOV - ČR)18.09.2021

JN69IT  Jirka Oldřichov (TACHOV - ČR)06.07.2023
JN89WW  Jirka Opava (OPAVA-ČR)28.10.2020
JN89SE  Jirka Otrokovice (ZLÍN-ČR)09.11.2022
JN79AL  Jirka Pohoří (PÍSEK-ČR)09.08.2023
JN79ER  Jirka Radíč (PŘÍBRAM-ČR)04.12.2023
JO70CA  Jirka Rudná (PZ – ČR)30.4.2022
JN79GN  Jirka Sedlec (BENEŠOV-ČR)28.05.2019
JO60WL  Jirka Šepetely (TŘEBÍVLICE LITOMĚŘICE - ČR)18.02.2024
JN89UJ  Jirka Slavkov Pod Hostýnem (KROMĚŘÍŽ - ČR)06.02.2024
JN89TX  Jirka Sosnová (BRUNTÁL-ČR)29.10.2022

JO70QM  Jirka Tanvald /p Košov (SEMILY - ČR)06.03.2023
JN79JT  Jirka Teplýšovice (BENEŠOV - ČR)13.08.2023
JO70NO  Jirka Turnov (SM – ČR)14.10.2023
JO60WQ  Jirka Unčín (TP – ČR)21.09.2022
JN89EX  Jirka Ústí Nad Orlicí (ÚSTÍ NAD ORLICÍ-ČR)10.11.2022
JN79HP  Jirka Votice (BENEŠOV-ČR)02.09.2020
JO80FB  Jirka Žamberk (ÚSTÍ NAD ORLICÍ - ČR)22.10.2021
JN89UF  Jirka Zlín (ZLÍN - ČR)06.11.2021
JN99FU  Jirka-02 Orlová (KARVINÁ - ČR)09.12.2023
JO70AL  Jirka-1 Lovosice (LITOMĚŘICE - ČR)21.10.2022

JN88NU  Jirka-3 Hodonín (HODONÍN - ČR)03.12.2023
JO70WN  Jirka-7 Trutnov (TU - ČR)24.05.2023
JN99EQ  Jitka Frýdek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)14.07.2022
JN98FK  Jofi Hostie (ZLATÉ MORAVCE - SK)30.10.2021
JN98CJ  Jofo Žirany (NT – SK)28.07.2022
JN99LC  Joko Martin (MARTIN-SK)09.07.2019
JN89HO  Jonatán Bezděčí (BLANSKO-ČR)05.11.2019
JN89XO  Jordán Nový Jičín (NOVÝ JIČÍN-ČR)13.08.2023
JN78FX  Josef České Budějovice (CB - ČR)03.02.2024
JN89SC  Josef Jarošov (UHERSKÉ HRADIŠTĚ - ČR)21.09.2022

JO70SO  Josef Jilemnice (SEMILY-ČR)06.11.2021
JN89WC  Josef Slavičín (ZLÍN - ČR)21.11.2022
JO70AP  Josef Ústí Nad Labem (ÚSTÍ NAD LABEM-ČR)06.01.2024
JN99CS  Josef Zábřeh (OSTRAVA OSTRAVA OV - ČR)13.11.2023
JN88PE  Jozef Bernolákovo (SENEC - SK)21.02.2024
JN88PB  Jozef Dunajská Lužná (SC – SK)21.02.2024
JN88WF  Jozef Horná Kráľová (ŠAĽA - SK)16.10.2019
JN99IK  Jozef Yogi Olešná (ČADCA - SK)18.02.2024
JN88OD  Jozef Podunajské Biskupice (BRATISLAVA BA – SK)15.01.2023
JN99QF  Jozef Pucov (DOLNÝ KUBÍN - SK)23.05.2021

JN88XN  Jozef Radošina (TOPOĽČANY - SK)22.03.2022
JN99PB  Jozef Ružomberok (RUŽOMBEROK - SK)25.09.2022
KN09NB  Jozef Šarišské Michaľany (SABINOV - SK)22.06.2022
JN99HJ  Jozef Turzovka (ČADCA - SK)09.05.2023
JN98BM  Jozef Urmince (TO – SK)21.02.2024
JN98DF  Jozef Vráble Dyčka (NITRA - SK)27.05.2023
JN89UJ  Jožin Bystřice Pod Hostýnem (KROMĚŘÍŽ - ČR)10.10.2023
JN99IK  Jožko Rieka Staškov (ČADCA - SK)19.02.2024
JN99IF  Jožo Radar Žilina Hájik (ŽILINA - SK)07.08.2023
JN98KU  Jožo Turčianské Teplice (TL - SK)13.11.2023

JO60VP  Juki Teplice (TEPLICE-ČR)06.07.2023
JN69PP  Junior Chlumčany Cl-56 (PLZEŇ-ČR)06.09.2021
JN98BW  Junior Nová Dubnica (ILAVA - SK)06.11.2019
JN89JM  Jura Benešov (BLANSKO - ČR)28.10.2022
JN78XW  Jura Kravsko (ZNOJMO - ČR)09.08.2019
JO80DC  Jura Vamberk (RYCHNOV NAD KNĚŽNOU-ČR)28.10.2020
JN98AH  Juraj Nitra (NT – SK)14.10.2023
JN98DC  Juro Hul (NOVÉ ZÁMKY - SK)06.06.2023
JN88VG   Juro Šintava (GALANTA - SK)13.11.2021
JN99LC  Justin Martin (MARTIN - SK)07.08.2023

JN89HB  K-2 Rajhrad (BRNO VENKOV - ČR)11.04.2020
JO70XI  Kačer Jaroměř (NA - ČR)15.01.2023
JO60TO  Kafíčko Most Litvínov (MOST - ČR)09.12.2023
JO60VE  Kalimero Řevničov (RAKOVNÍK - ČR)06.02.2024
JO70FD  Kamarád Ďáblice (PRAHA AA – ČR)18.02.2024
JN99EU  Kamil Orlová (KARVINÁ - ČR)14.10.2023
JN89TF  Kamil Sherwood Zlín (ZLÍN-ČR)24.02.2022
JN89IG  Kanón Babice Nad Svitavou (BI - ČR)09.01.2022
JO70VA  Kapitán Pardubice (PU - ČR)04.12.2023
JN88RH  Kapo Jablonec (PK – SK)22.02.2024

JO60IH  Kapr Nejdek (KV – ČR)18.02.2024
KN08OR  Karči Terasa Košice (KOŠICE - SK)15.10.2021
JN69VU  Kardinál Zbiroh (ROKYCANY - ČR)05.06.2022
JN89TJ  Karel Bystřice Pod Hostýnem (KROMĚŘÍŽ-ČR)22.10.2021
JN69QR  Karel Bory Plzeň (PLZEŇ-ČR)11.02.2019
JN89GF  Karel Brno Bystrc (BM – ČR)22.5.2021
JN89IE  Karel Brno Líšeň (BRNO MĚSTO - ČR)06.12.2020
JO70GQ  Karel Česká Lípa (CL – ČR)04.02.2024
JO70GB  Karel Dolní Počernice (PRAHA PRAHA-ČR)12.02.2019
JN79TT  Karel Heřmaňák Heřmanův Městec /p V. N. Seč (CHRUDIM - ČR)28.10.2020

JN88NU  Karel Hodonín (HODONÍN - ČR)06.11.2023
JO70GA  Karel Jižňák Praha (PRAHA - ČR)06.07.2023
JN89NC  Karel Koryčany (VYŠKOV-ČR)19.02.2024
JO70FA  Karel Libuš Praha (AA - ČR)03.02.2024
JN79CS  Karel Libuš Praha /p Pouště (PB - ČR)12.05.2023
JN88QW  Karel Lidéřovice (HODONÍN-ČR)09.07.2019
JO70GQ  Karel Lípa Česká Lípa (ČESKÁ LÍPA - ČR)04.02.2024
JO60TO  Karel Litvínov (MOST-ČR)12.12.2022
JN89SC  Karel Lopeník Bílovice (UHERSKÉ HRADIŠTĚ - ČR)06.02.2024
JN89SE  Karel Otrokovice (ZL – ČR)14.11.2023

JN99DU  Karel Pivovar Fifejdy Ostrava (OSTRAVA-ČR)25.11.2022
JO70FC  Karel Praha-9 (PRAHA - ČR)20.08.2019
JN69TR  Karel Rokycany (ROKYCANY-ČR)10.10.2023
JN89RN  Karel Tršice Cl-76 /p Na Kopci_332m (OL - ČR)09.12.2023
JN88HX  Karel Uherčice (BŘECLAV-ČR)04.07.2023
JO70RP  Karel Víchová Nad Jizerou (SEMILY-ČR)06.11.2023
JN89UD  Karel Zlín (ZLÍN - ČR)18.02.2024
JN89GF  Karel-3 Brno (BRNO MĚSTO - ČR)28.10.2022
JN89HA  Karina Hrušovany U Brna (BRNO VENKOV - ČR)05.01.2021
JN79VU  Karkulka Křižanovice (CHRUDIM - ČR)06.02.2024

JO60IE  Karlos Nové Sedlo (KARLOVY VARY-ČR)03.12.2023
JN79FF  Karlos Týn Nad Vltavou (ČESKÉ BUDĚJOVICE - ČR)27.06.2022
JN99IE  Karol Solinky Žilina (ŽILINA - SK)19.02.2024
JO60KF  Karosa Karlovy Vary (KARLOVY VARY-ČR)03.02.2024
JN99IF  Kaso Žilina (ZA - SK)29.10.2022
JN99IF  Kasova Žena Žilina (ZA – SK)02.09.2022
JN88MK  Kasper Malacky (MALACKY - SK)01.04.2021
JN89NA  Katka Kyjov Ostrovánky (HO – ČR)19.02.2024
JN89OK  Kentaur Ivaň (PV - ČR)06.01.2024
JO60EB  Kevin Cheb (CHEB-ČR)03.02.2024

JO70EB  Kevina Praha (AA - ČR)15.01.2023
JO70MS  Kid Liberec Cl-29 (LIBEREC - ČR)02.09.2023
JN87TX  Klark Dunajská Streda (DS – SK)05.07.2023
JN98CX  Klokan Ilava (ILAVA - SK)03.02.2024
JO70HV  Kmochy Varnsdorf Cl-11 (DĚČÍN-ČR)15.7.2015
JO60RL  Koblížek Chomutov (CHOMUTOV - ČR)04.09.2023
JN88QQ  Kobra-1 Senic (SE – SK)05.09.2023
JN79MV  Kocour Uhlířské Janovice (KUTNÁ HORA - ČR)09.03.2022
JN88UO  Kocúr Vrbové (PIEŠŤANY - SK)17.05.2022
JN89GG  Koloušek Ivanovice (BRNO-ČR)04.06.2019

JO60GF  Komár Oloví (SO – ČR)11.04.2023
JN89ON  Komas Olomouc (OL - ČR)26.11.2022
JN88VI  Koník Dvorníky (HC – SK)21.02.2024
JO70OQ  Konipas Kokonín (JABLONEC NAD NISOU-ČR)21.10.2022
JN89QC  Korádo Břestek (UHERSKÉ HRADIŠTĚ-ČR)12.05.2023
JO70FC  Korba Žižkov (PRAHA AA - ČR)08.05.2023
JN79CW  Košák Mořina (BEROUN-ČR)27.06.2022
JN98NR  Kosmo Banská Bystrica (BANSKÁ BYSTRICA - SK)06.09.2021
JN69LK  Kostelník Domažlice (DOMAŽLICE - ČR)03.02.2024
JO70IA  Kovboj Doubek (PY - ČR)04.01.2019

JO70CR  Kovboj Hoštice (DĚČÍN-ČR)09.12.2023
JN88LI  Kovi Láb (MALACKY - SK)30.10.2021
JO70FA  Kraken Libuš Praha (AA- ČR)18.06.2020
JN89FS  Král Svitavy (SVITAVY-ČR)14.10.2023
JN69QT  Křeček Třemošná (PLZEŇ-ČR)09.08.2023
JN88NE  Krypto Bratislava /p Kamzík_439m (BA - SK)06.07.2023
JN89LX  Kryštof Šumperk (SU – ČR)18.02.2024
JN98LL  Krokodil Banská Belá (BB - SK)06.09.2021
JN98EB  Krokodíl Veľké Lovce (NOVÉ ZÁMKY - SK)09.12.2023
JO70EA  Krtek Slivenec (PRAHA AA – ČR)06.01.2024

JO70GA  Kuba Háje (PRAHA AA – ČR)30.4.2022
JN88AV  Kuba Šumná Přímětice Cl-54 (ZN - ČR)05.07.2021
JN89TF  Kuba Zlín (ZLÍN - ČR)09.01.2023
JN99JN  Kulas Bukovec (FRÝDEK MÍSTEK - ČR)09.01.2024
JN88MK  Kuny Malacky (MALACKY - SK)10.07.2021
JO70BD  Kůrovec Kladno (KLADNO - ČR)04.02.2024
JO70FW  Kurt Vlčí Hora (DĚČÍN-ČR)06.07.2023
JN98AH  Laco Nitra (NT – SK)05.09.2023
JN98EO  Laco Partizanske (PARTIZANSKE – SK)18.02.2024
JN78FX  Láďa České Budějovice (CB - ČR)06.12.2021

JN99EQ  Láďa Frýdek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)13.11.2023
JN88NT  Láďa Holíč (SI – SK)06.11.2023
JN99CU  Láďa Hošťálkovice (OSTRAVA OSTRAVA MĚSTO - ČR)28.06.2022
JO70SO  Láďa Jilemnice (SEMILY - ČR)10.11.2022
JO60RL  Láďa Kameňák Chomutov (CHOMUTOV - ČR)18.02.2024
JN79GU  Láďa Kamenný Přívoz (PRAHA ZÁPAD-ČR)21.10.2022
JO70GC  Láďa Kyje Praha (PRAHA AA – ČR)04.02.2024
JO70BD  Láďa Kladno (KLADNO-ČR)28.05.2019
JN78GX  Láďa Kodetka České Budějovice (CB - ČR)12.12.2022
JO60TO  Láďa Litvínov (MOST-ČR)12.12.2022

JN89LS  Láďa Mohelnice (SU – ČR)13.11.2023
JO60XE  Láďa Mšecké Žehrovice (RA – ČR)06.01.2024
JO70WF  Láďa Pouchov Hradec Králové (HK - ČR)10.06.2019
JN89SK  Láďa Přerov Nahošovice (PŘEROV-ČR)16.10.2021
JN69XQ  Láďa Příbram (PŘÍBRAM-ČR)04.08.2021
JN89TK  Láďa Radkovy (PR – ČR)09.12.2023
JN99FU  Láďa Rychvald (OSTRAVA-ČR)09.12.2023
JO70IC  Láďa Šestajovice (PY - ČR)05.01.2024
JN99FS  Láďa Slávie Havířov (KARVINÁ-ČR)05.06.2022
JO70WH  Láďa Smiřice (HRADEC KRÁLOVÉ-ČR)18.02.2024

JO70FD  Láďa Stodůlky Bohnice Praha (PRAHA - ČR)19.05.2022
JO70LJ  Láďa Týnec (DOBROVICE MLADÁ BOLESLAV - ČR)21.09.2022
JN79GU  Láďa Týnec Nad Sázavou (BENEŠOV - ČR)08.03.2022
JO70HV  Láďa Varnsdorf (DC – ČR)06.07.2023
JO70FB  Láďa Z Pankráce Praha (AA- ČR)04.02.2024
JN89UF  Láďa Zlín (ZLÍN - ČR)16.10.2019
JO70VE  Láďa-42 Hradec Králové Březhrad (HK - ČR)06.07.2023
JN89DM  Ladič Bystřice Nad Pernštejnem (ZR - ČR)22.10.2021
JN89LD  Ladík Němčany (VYŠKOV - ČR)04.09.2023
JO80CJ  Ladínek Baška Přibyslav (NÁCHOD - ČR)04.08.2021

JN79RJ  Ládínek Dušejov (JIHLAVA-ČR)06.11.2021
JN98UI  Lampáreň Lučenec (LU – SK)02.09.2023
JN89HF  Ledňáček Brno (BM – ČR)19.02.2024
JN99IK  Lemon Raková (ČADCA - SK)03.02.2024
JN98UI  Leo Lučenec (LUČENEC - SK)14.02.2022
JN89CT  Lesan Horní Újezd (SVITAVY-ČR)31.10.2020
KN08OR  Level Košice (KOŠICE - SK)10.06.2020
JN99EV  Libor Bohumín (KARVINÁ-ČR)20.09.2021
JN79QV  Libor Čáslav (KH – ČR)29.1.2022
JN99EO  Libor Frýdlant Nad Ostravicí (FRÝDEK MÍSTEK - ČR)22.03.2022

JN88NS  Libor Kopčany (SKALICA - SK)21.09.2022
JO70OO  Libor Kozákov (RADOSTNÁ POD KOZÁKOVEM SM – ČR)04.02.2024
JN78DQ  Libor Malšín (CK - ČR)29.06.2020
JN89SF  Libor Otrokovice (ZLÍN - ČR)13.08.2023
JN89WL  Libor Police (VSETÍN - ČR)05.07.2023
JN99BL  Libor Rožnov Pod Radhoštěm (VSETÍN - ČR)15.01.2023
JO70DB  Libor Stodůlky (PRAHA PRAHA - ČR)06.11.2023
JO70IB  Lides Úvaly (PY – ČR)04.02.2024
JN88LH  Lima Delta Zohor (MALACKY - SK)19.02.2024
JN88US  Lima Kilo Stará Turá (NM – SK)08.01.2023

JO60OJ  Linda Klášterec Nad Ohří (CHOMUTOV-ČR)09.12.2023
JN69SS  Lišák Ejpovice (ROKYCANY - ČR)06.02.2020
JN89LX  Lišák Šumperk (ŠUMPERK - ČR)21.11.2022
JN88UC  Liška Horné Saliby (GALANTA - SK)04.11.2019
JN88XA  Liška Vlčany (ŠAĽA - SK)21.11.2022
JN79UR  Lojza Chotěboř (HAVLÍČKŮV BROD-ČR)09.01.2022
JN89ED  Lojza Dolina Zbýšov (BRNO VENKOV - ČR)06.01.2024
JN89NA  Lojza Kyjov (HODONÍN - ČR)08.05.2023
JN79RW  Lojza Vrdy (KUTNÁ HORA - ČR)18.02.2024
JN98EK  Lojzo Mobil Topoľčianky (ZLATÉ MORAVCE - SK)31.10.2020

JO70BS  Lotynka Děčín (DĚČÍN-ČR)10.11.2022
KN08PR  Lqd Košice Košická Nová Ves (KOŠICE KE – SK)06.06.2023
JN99IG  Ľubo Divina (ZA – SK)19.02.2024
JN88VM  Lubo Drahovce (PIEŠŤANY - SK)29.10.2022
JN98FK  Ľubo Hostie (ZLATÉ MORAVCE - SK)23.10.2021
JN88US  Ľubo Stará Turá (NM – SK)21.02.2024
JN99IF  Ľubo-2 Žilina (ŽILINA - SK)05.07.2023
JN88UH  Ľubor Sereď (GALANTA - SK)21.02.2024
JN69WU  Luboš Drozdov (BEROUN - ČR)08.03.2022
JN89UF  Luboš Jižní Svahy Zlín (ZLÍN-ČR)28.05.2019

JN89HE  Luboš Kobra Brno (BRNO MĚSTO-ČR)03.02.2024
JN69QS  Luboš Košutka (PLZEŇ PM – ČR)17.06.2023
JN89LR  Luboš Loštice (ŠUMPERK - ČR)06.11.2023
JO70MG  Luboš Loučeň (NYMBURK - ČR)21.10.2022
JN88PC  Ľuboš Miloslavov Cl-91 (SENEC - SK)21.02.2024
JN89NL  Luboš Prostějov (PV - ČR)22.07.2022
JN99DN  Luboš Pstruží (FRÝDEK MÍSTEK-ČR)28.07.2022
JO70GQ  Luboš Sever Česká Lípa (ČESKÁ LÍPA-ČR)04.02.2024
JN88AX  Luboš Stupešice (BĚHAŘOVICE ZN – ČR)07.08.2023
JN89FS  Luboš Svitavy (SVITAVY - ČR)22.06.2022

JN89TF  Luboš Zlín (ZLÍN-ČR)09.07.2019
JN89HE  Luboš-2 Brno (BRNO MĚSTO - ČR)03.02.2024
JN98CX  Lucia Ilava (IL – SK)03.02.2024
JN89HG  Luďa Brno Soběšice (BRNO MĚSTO - ČR)22.07.2022
JN88SX  Luděk Hluk (UH – ČR)30.4.2022
JO70XH  Luděk Hospoda Jásenná (NÁCHOD - ČR)10.11.2022
JN89BE  Ludin Náměšť Nad Oslavou (TŘEBÍČ - ČR)30.10.2021
JO60TM  Ludva Most (MOST - ČR)18.02.2024
JO60HE  Luk Královské Poříčí (SOKOLOV-ČR)21.09.2022
JO60JC  Luk Královské Poříčí /p Krásno (SOKOLOV-ČR)08.03.2022

JN99EQ  Lukáš Frýdek (FRÝDEK - MÍSTEK - ČR)14.07.2022
JN88NT  Lukáš Holíč (SKALICA - SK)22.10.2021
JN99HQ  Lukáš Nebory (TŘINEC FRÝDEK - MÍSTEK - ČR)24.02.2022
JN88QQ  Lukáš Senica (SE – SK)09.10.2021
JN88OL  Lukáš Sološnica (MALACKY - SK)29.09.2020
JO80BH  Lukáš Spy (NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ NA – ČR)18.02.2024
JN89UF  Lukáš Zlín (ZLÍN - ČR)31.05.2021
JN99AE  Luke Lidečko (VSETÍN - ČR)13.02.2021
JN89LF  Luky Hlubočany (VYŠKOV - ČR)23.06.2020
JN88XD  Luki Trnovec Nad Váhom (ŠAĽA - SK)14.05.2019

JN98HS  Lumen Prievidza (PRIEVIDZA-SK)15.10.2022
JN99DP  Macek Palkovice (FRÝDEK MÍSTEK - ČR)20.09.2021
JO70HX  Maceška Filipov (DĚČÍN-ČR)21.10.2022
JN79FW  Mach Libeň (LIBEŘ PZ – ČR)04.02.2024
JO70AP  Majk Ústí Nad Labem (ÚSTÍ NAD LABEM - ČR)20.09.2021
JN99EQ  Majka Točna Místek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)27.06.2020
KN08PR  Majky Košice (KE – SK)14.10.2023
JN98MV  Majo Bratislava /p Ostredok (MT – SK)09.01.2024
JN98NO  Majo Fábia Sliač (ZVOLEN - SK)14.10.2023
JN98JL  Majo Hodruša – Hámre (ZC – SK)18.02.2024

JO60WI  Malina Blšany U Loun (LOUNY - ČR)28.10.2022
JN99LL  Mama Valibuk Skalité (ČADCA - SK)06.12.2020
JN98CX  Mamina Ilava (IL – SK)18.02.2024
JN79RJ  Manny Jihlava /p Čeřínek _761m (JI – ČR)13.08.2023
JN98NO  Maňo Sliač (ZVOLEN - SK)07.02.2022
JN88NC  Marcel Bratislava (BRATISLAVA - SK)12.02.2019
JN88QF  Marcel Senec (SE – SK)13.12.2022
JN99FV  Marconi Dolní Lutyně (KARVINÁ - ČR)08.09.2020
JN98EP  Marconi Partizánske Cl-83 (PARTIZÁNSKE - SK)19.02.2024
JN99PF  Marek Dolný Kubín (DOLNÝ KUBÍN - SK)23.06.2020

KN08LU  Marek Gelnica (GELNICA - SK)14.07.2021
JN99CI  Marek Karolinka (VSETÍN - ČR)02.09.2020
JN98CX  Marek Koplotovce (HC – SK)10.10.2023
JN88MI  Marek Lozorno (MALACKY - SK)29.06.2020
JN99FI  Marek Makov (CA – SK)18.02.2024
JN88PI  Marek Modra (PEZINOK - SK)21.02.2024
JN88NP  Marek Šaštín – Stráže (SE – SK)8.1.2022
JN89WC  Marek Slavičín (ZLÍN-ČR)18.02.2024
JN99KE  Marek Varín (ŽILINA - SK)25.11.2022
JN88UM  Marek Veľké Kostoľany (PIEŠŤANY - SK)03.11.2023

JN98KO  Marek Žiar Nad Hronom (ŽIAR NAD HRONOM - SK)30.06.2020
JN69RL  Marek Žinkovy (PLZEŇ JIH - ČR)01.02.2022
KN09NA  Marek Župčany (PO – SK)Nezjištěno
JN97DX  Marián Dvory Nad Žitavou (NOVÉ ZÁMKY - SK)07.05.2020
JN99BH  Marián Halenkov (VSETÍN - ČR)09.07.2019
JN98NM  Marián Michalková (ZVOLEN - SK)21.02.2024
JN99KE  Marián Strečno (ŽILINA - SK)30.03.2023
JN99LC  Marián Záturčie (MARTIN MT – SK)18.02.2024
JN89ML  Mário Prostějov (PV – ČR)27.05.2023
JN88OD  Marko Bratislava (BA - SK)24.06.2023

JO70GC  Maroko-10 Staré Malešice (PRAHA AA - ČR)25.2.2023
JN99HK  Maroš Olešná (ČADCA - SK)15.10.2022
JN79VQ  Marťas Slavětín (HAVLÍČKŮV BROD - ČR)06.02.2024
JO60WD  Márty Nové Strašecí (RAKOVNÍK-ČR)17.06.2023
JN99CT  Martin Alšák Poruba (OSTRAVA OV - ČR)29.06.2020
JN89HE  Martin Apollo Brno (BRNO MĚSTO - ČR)18.02.2024
JN99EO  Martin Bystré (FRÝDEK-MÍSTEK - ČR)24.06.2023
JN79GV  Martin Borek (JÍLOVÉ U PRAHY PZ – ČR)19.11.2022
JN69WQ  Martin Brdy Příbram (PB – ČR)24.8.2022
JO60RL  Martin Chomutov (CV – ČR)06.07.2023

JN88PI  Martin Harmonia (PEZINOK - SK)17.05.2022
JN88SX  Martin Hluk (UHERSKÉ HRADIŠTĚ - ČR)11.04.2023
JN89SC  Martin Hradiště (UHERSKÉ HRADIŠTĚ UH – ČR)19.02.2024
JN70CD  Martin Hřebeč (KD – ČR)06.01.2024
JN88GW  Martin Ivaň (BŘECLAV - ČR)05.01.2021
JO70GD  Martin Kbely (PRAHA AA - ČR)01.05.2022
KN08OR  Martin Košice (KOŠICE - SK)02.09.2023
JN79VX  Martin Májov Chrudim (CHRUDIM - ČR)06.11.2023
JN89OQ  Martin Moravská Huzová (ŠTĚPÁNOV OL – ČR)18.02.2024
JN99IH  Martin Nesluša (KYSUCKÉ NOVÉ MĚSTO - SK)18.02.2024

JN89OO  Martin Olomouc (OLOMOUC-ČR)08.09.2023
JN99DP  Martin Palkovice (FRÝDEK MÍSTEK - ČR)15.01.2023
JN99CT  Martin Poruba Ostrava (OSTRAVA OV - ČR)05.07.2023
JO70DB  Martin Praha Řepy (AA – ČR)04.02.2024
JN69XQ  Martin Přibram (PB – ČR)14.11.2023
JN88RI  Martin Ružindol (TRNAVA - SK)21.02.2024
JN79VW  Martin Slatińany (CHRUDIM - ČR)03.11.2020
JO70FW  Martin Sněžná (KRÁSNÁ LÍPA DĚČÍN - ČR)12.05.2023
JN98CV  Martin Trenčianske Teplice (TRENČÍN - SK)19.02.2024
JN89MT  Martin Úsov (ŠUMPERK - ČR)06.01.2024

JN88OW  Martin Vacenovice (HO – ČR)11.04.2023
JO70BC  Martin Velká Dobrá (KLADNO - ČR)08.07.2022
JN88QW  Martin Vnorovy (HODONÍN - ČR)08.05.2023
JN88XV  Martin Záblatie Trenčín (TRENČÍN - SK)29.07.2021
JN89GM  Martin Zábludov (LETOVICE BLANSKO - ČR)01.04.2021
JN99LC  Martin Záturčie (MARTIN MT - SK)18.02.2024
JN79BX  Martin Závodí (BEROUN BE – ČR)06.01.2024
JN89UF  Martin Zlín (ZLÍN-ČR)05.09.2023
JO80UC  Martin-505 Krnov (BR – ČR)18.02.2024
JN89OK  Martin-74 Hrubčice (PV - ČR)18.02.2024

JN89RB  Maťašák Uherské Hradiště (UH - ČR)27.06.2020
JN89HF  Matěj Brno (BRNO MĚSTO - ČR)08.05.2023
JN89GF  Mates Brno Cl-27 (BRNO MĚSTO - ČR)18.02.2024
JN99EQ  Mates Fm Frýdek - Místek (FM - ČR)10.10.2023
JN99DI  Mates Velké Karlovice (VS – ČR)09.05.2023
JN98QF  Mates Veľký Krtíš (VEĽKÝ KRTÍŠ - SK)7.8.2021
JN69SS  Matys Klabava (ROKYCANY-ČR)10.10.2023
JN88ND  Maťo-79 Bratislava (BA – SK)24.06.2023
JN89EE  Matony Rosice (BRNO VENKOV - ČR)14.10.2023
JN79PW  Matouš Kutná Hora (KUTNÁ HORA - ČR)05.09.2023

JN88AU  Mattoni Znojmo Cl-89 (ZNOJMO - ČR)14.10.2023
JN99GR  Matúš Žukov Horní Žukov (KI - ČR)18.02.2024
JN79OT  Max Zbraslavice (KUTNÁ HORA-ČR)06.01.2024
JO60WP  Maxon Teplice (TEPLICE - ČR)06.11.2023
JN79AS  Medvěd Brdy Hluboš (PB – ČR)14.08.2023
JN79HS  Medvěd Konopiště (BENEŠOV BENEŠOV - ČR)05.01.2024
JN89UE  Medvídě Malenovice Zlín Kudlov (ZLÍN - ČR)06.02.2024
JN99DT  Mejdlo Ostrava (OSTRAVA-ČR)31.05.2021
KN08IR  Meter Smolník (GELNICA - SK)01.02.2023
JN98FP  Miazga Oslany (PRIEVIDZA - SK)13.11.2023

JN79AX  Michal Beroun (BEROUN - ČR)06.02.2024
JN89IE  Michal Brno Líšeň (BRNO-ČR)28.10.2022
JO70CQ  Michal Buková Hora (ÚSTÍ NAD LABEM-ČR)09.01.2022
JN79FX  Michal Dolní Břežany (PRAHA ZÁPAD - ČR)15.01.2023
JO70NQ  Michal Hodkovice Nad Mohelkou (LIBEREC - ČR)05.04.2022
JO70WF  Michal Hradec Králové (HRADEC KRÁLOVÉ - ČR)08.10.2023
JN69TR  Michal Hrádek (RO – ČR)04.09.2023
JN79FV  Michal Jílové U Prahy (PRAHA ZÁPAD - ČR)06.11.2023
JO70DF  Michal Kralupy Nad Vltavou (MĚLNÍK - ČR)06.06.2023
JN79SW  Michal Letiště Podhořany U Ronova (CR – ČR)10.12.2022

JN88QE  Michal Nová Dedinka (SENEC - SK)18.02.2024
JN89PO  Michal Olomouc (OL – ČR)13.11.2023
JO60LH  Michal Ostrov (KV – ČR)08.10.2023
JN88HW  Michal Pouzdřany (BŘECLAV - ČR)10.10.2023
JN98UG  Michal Rapovce (LUČENEC - SK)13.05.2019
JN88WT  Michal Štvrtok (TRENČÍN - SK)21.02.2024
KN09SH  Michal Svidník (SVIDNÍK - SK)04.09.2023
JN98BV  Michal Trenčianske Teplice (TRENČÍN - SK)21.10.2019
JN89IE  Michal-2 Brno (BRNO MĚSTO - ČR)30.11.2022
JN99FT  Michelangelo Horní Suchá (KI – ČR)26.06.2023

JN89EF  Mike Ostrovačice (BRNO VENKOV - ČR)07.02.2022
JN69WT  Miky Komárov (BEROUN-ČR)03.05.2022
JN69ON  Miky Otěšice (PJ – ČR)04.12.2023
JN89SG  Miky Tlumačov (KROMĚŘÍŽ-ČR)05.01.2021
JN88UN  Miky Veselé (PIEŠŤANY – SK)09.08.2019
JN69TR  Míla Hrádek (ROKYCANY-ČR)09.01.2022
JO70GS  Míla Nový Bor (CL – ČR)06.01.2024
JN79DR  Milan Allamat Drevniky (PŘÍBRAM - ČR)04.02.2024
JN89JM  Milan Benešov (BLANSKO - ČR)13.08.2023
JN69QS  Milan Bolevec Plzeň (PLZEŇ-ČR)18.10.2021

JN88GT  Milan Březí (BV – ČR)09.05.2023
JO70FL  Milan Brocno (LITOMĚŘICE-ČR)10.11.2022
JN99JG  Milan Brodno (ŽILINA ZA – SK)06.12.2023
JN98CI  Milan Čeladice (NT – SK)22.07.2022
JN69NT  Milan Černovice (PLZEŇ SEVER - ČR)06.12.2021
JN78DT  Milan Český Krumlov (CK - ČR)04.09.2023
JN79GU  Milan Chrást Nad Sázavou (BENEŠOV - ČR)07.05.2020
JN99FV  Milan Dětmarovice (KARVINÁ-ČR)06.01.2024
JN79XT  Milan Dolní Holetín (CHRUDIM - ČR)14.06.2020
JO70GA  Milan Háje (PRAHA PRAHA - ČR)04.02.2024

JN89TH  Milan Holešov (KROMĚŘÍŽ-ČR)18.02.2024
JN89TF  Milan Jižní Svahy (ZLÍN ZLÍN - ČR)10.09.2020
JN99JH  Milan Kysuca Kysucké Nové Mesto (KY – SK)28.07.2022
JN98SL  Milan Mýtna (LUČENEC - SK)21.02.2024
JO60TM  Milan Most (MOST - ČR)21.07.2020
JN99ET  Milan Nová Huť Petřvald (KI - ČR)18.02.2024
JO70DH  Milan Nové Ouholice (MĚLNÍK - ČR)09.12.2023
JN89OB  Milan Osvětimany (UHERSKÉ HRADIŠTĚ - ČR)11.05.2022
JO60XI  Milan Peruc Cl-64 (LOUNY-ČR)04.12.2023
JO70VH  Milan Rodov (HRADEC KRÁLOVÉ-ČR)06.11.2023

JO70GX  Milan Rumburak Rumburk (DĚČÍN-ČR)04.09.2023
JN99IF  Milan Šampus Hájik Žilina (ŽILINA-SK)03.05.2022
JN88QQ  Milan Senica (SE – SK)18.02.2024
JN88VG  Milan Šoporňa (GALANTA - SK)06.12.2020
JN69LJ  Milan Spáňov (DOMAŽLICE - ČR)03.02.2024
JN99ET  Milan Šumbark Havířov (KARVINÁ - ČR)25.11.2022
JN89SC  Milan Svahy Březolupy (UH - ČR)06.02.2024
JN79HJ  Milan Tábor (TÁBOR - ČR)16.04.2021
JN89GU  Milan Třebovice (ÚSTÍ NAD ORLICÍ - ČR)05.11.2019
JO70JC  Milan Tuklaty (KOLÍN-ČR)20.09.2021

JN89XL  Milan Valmez (VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ VS - ČR)24.06.2020
JN78WV  Milda Lesná Cl-53 (ZNOJMO - ČR)12.12.2022
JO70FB  Miloš Budějovická (PRAHA AA - ČR)12.05.2023
JN98FD  Miloš Dolný Pial (LEVICE - SK)21.02.2024
JN79KJ  Miloš Hroby (TÁBOR-ČR)09.07.2019
JO70BD  Miloš Kladno (KLADNO - ČR)17.06.2023
JN79FX  Miloš Krč Modřany (PRAHA AA - ČR)06.11.2023
JO80EE  Miloš Rychnov /p Hláska (RK – ČR)03.11.2023
JN99AM  Miluška Mořkov (NOVÝ JIČÍN-ČR)13.11.2023
JN99DD  Miňo Púchov (PC – SK)06.01.2024

JN79UJ  Míra Beranov Cl-87 Velký Beranov (JIHLAVA - ČR)02.09.2023
JN69TR  Míra Hrádek (ROKYCANY-ČR)09.07.2019
JN79AL  Míra Krůvek (PÍSEK-ČR)12.02.2019
JN69TL  Míra Nepomuk (PLZEŇ JIH - ČR)03.02.2024
JN79DS  Míra Nový Knín (PŘÍBRAM - ČR)21.03.2019
JN79AQ  Míra Příbram (PŘÍBRAM-ČR)09.12.2023
JN79VW  Míra-3 Slatiňany (CHRUDIM - ČR)10.10.2023
JN78HV  Mirda Borovany (CB - ČR)19.10.2019
JN99BP  Mirda Příbor (NOVÝ JIČÍN-ČR)09.05.2023
JN99FB  Mirec Horný Lieskov (POVAŽSKÁ BYSTRICA - SK)18.02.2024

JN99AT  Mirek Bítov (NOVÝ JIČÍN-ČR)09.12.2023
JN89RJ  Mirek Dobrčice (PŘEROV - ČR)06.02.2024
JN79DW  Mirek Dolní Mokropsy (PRAHA ZÁPAD - ČR)06.11.2023
JN99FT  Mirek Horní Suchá (KARVINÁ-ČR)24.02.2022
JN89EC  Mirek Ivančice (BRNO VENKOV - ČR)03.02.2024
JN89BH  Mirek Jabloňov (ZR - ČR)10.07.2021
JO70QK  Mirek Jičín (JLČÍN - ČR)28.10.2022
JN69VT  Mirek Kařez (ROKYCANY-ČR)05.06.2022
JO70FA  Mirek Libuš (PRAHA AA - ČR)03.11.2023
JN88QU  Mirek Lučina (TVAROŽNÁ LHOTA HODONÍN - ČR)02.09.2020

JO70FA  Mirek Novodvorská (KRČ PRAHA AA - ČR)30.01.2022
JO70FG  Mirek Obříství (MĚLNÍK - ČR)09.12.2023
JN99BU  Mirek Olympia Ostrava (OV – ČR)02.09.2023
JN88RX  Mirek Ostrožská Lhota (UHERSKÉ HRADIŠTĚ - ČR)28.02.2023
JN99BU  Mirek Pustkovec (OSTRAVA-ČR)21.02.2024
JO70DB  Mirek Řepy (PRAHA AA – ČR)03.11.2023
JN99BL  Mirek Rožnov Pod Radhoštěm (VS – ČR)06.01.2024
JN89FM  Mirek Rozseč Nad Kunštátem (BK - ČR)13.11.2023
JN79IV  Mirek Senohraby (PRAHA VÝCHOD-ČR)09.11.2022
JN89WC  Mirek Slavičín (ZLÍN - ČR)18.02.2024

JO80AL  Mirek Stolín (NÁCHOD-ČR)15.01.2019
JN89FI  Mirek Tišnov (BI – ČR)19.02.2024
JO70EO  Mirek Úštěk Cl-74 (LITOMĚŘICE-ČR)06.01.2024
JN79IE  Mirek Veselí Nad Lužnicí (TÁBOR-ČR)21.07.2020
JO80QB  Mirek-01 Světlá Hora (BRUNTÁL - ČR)04.06.2019
JN79VW  Mirek-3 Slatiňany (CHRUDIM – ČR)06.02.2024
JN89HE  Mirek-6 Brno Židenice (BRNO-ČR)18.02.2023
JN98NS  Miro Banska Bystrica (BANSKA BYSTRICA - SK)19.07.2022
JN98HT  Miro Lazany (PRIEVIDZA - SK)15.10.2022
JN98HQ  Miro Lehota Pod Vtáčnikom (PRIEVIDZA - SK)19.02.2024

JN98PW  Miro Liptov Liptovská Lúžna (RUŽOMBEROK - SK)18.02.2024
JN89WW  Miro Opava (OPAVA - ČR)05.08.2023
JN88WN  Miro Piešťany (PIEŠŤANY - SK)28.07.2022
JN88SF  Miro Pusté Úľany (GALANTA - SK)13.02.2023
JN87OX  Miro-69 Rajka (BRATISLAVA BRATISLAVA – SK)05.07.2023
JN89QB  Myšák Boršice (UHERSKÉ HRADIŠTĚ - ČR)12.05.2023
JN79MV  Myšák Janovice (UHLÍŘSKÉ JANOVICE KH - ČR)15.01.2023
JO60TM  Myšák Most (MOST - ČR)01.05.2022
JN98TT  Mišo Brezno (BREZNO - SK)25.09.2022
JN98CB  Mišo Dolný Ohaj (NOVÉ ZÁMKY - SK)10.02.2022

JN98AH  Mladá Vrana Nitra (NITRA - SK)21.07.2020
JN99ET  Mobilman Radvanice (OSTRAVA OV – ČR)24.06.2023
JO70KC  Mochorupka Stockholm Štolmíř (KO – ČR)05.01.2024
JO70SO  Mojmír Vrbička (VALTEŘICE SEMILY - ČR)13.05.2021
JO70VI  Monika Lužany Cl-98 (HRADEC KRÁLOVÉ - ČR)01.01.2024
JN88IW  Monty Hustopeče (BŘECLAV - ČR)07.08.2023
JN69HT  Moped Halže (TACHOV - ČR)03.02.2024
JO70PO  Motor Semily (SEMILY - ČR)06.11.2023
JN69RQ  Mrak Starý Plzenec (PM – ČR)06.01.2024
JN88PE  Mravec Bernolákovo (SC – SK)19.05.2022

JO60PJ  Nikolas Kadaň (CHOMUTOV - ČR)18.06.2020
JN88QF  Nikon Senec (SENEC - SK)25.09.2022
JN99TC  Norbert Liptovský Mikuláš (LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - SK)21.02.2024
JN99AO  Olaf Nový Jičín (NOVÝ JIČÍN - ČR)18.09.2021
JO70SO  Olda Branná Horní Branná (SEMILY-ČR)05.08.2021
JN88KS  Olda Břeclav (BŘECLAV - ČR)09.07.2019
JO70RD  Olda Chlumec Nad Cidlinou (HRADEC KRÁLOVÉ-ČR)05.01.2024
JN88LT  Olda Prušánky (HODONÍN - ČR)13.02.2023
JN99EP  Olda Riviera Místek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)18.02.2024
JO60TK  Olda Saběnice (CHOMUTOV-ČR)09.12.2023

JN88NU  Oldřich Hodonín (HODONÍN-ČR)19.02.2024
JO70UB  Oliver Lázně Bohdaneč (PARDUBICE-ČR)06.11.2023
JN88VO  Oliver Piešťany (PN – ČR)13.12.2022
JN89MB  Ondra Kyjov Ostrovánky (HODONÍN - ČR)19.02.2024
JN99EQ  Ondra Místek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)05.06.2019
JN89NL  Ondra Prostějov (PV - ČR)18.02.2024
JN89KV  Ondra Zábřeh (SU – ČR)06.01.2024
KN08LV  Ondrej Jaklovce (GELNICA - SK)01.02.2023
JN99IH  Ondrej Nesluša (KYSUCKÉ NOVÉ MĚSTO - SK)25.11.2022
JN98CX  Orin Ilava (ILAVA - SK)30.11.2022

JN99HF  Orion Bytča (BY – SK)29.07.2022
JN88ND  Orion Bratislava (BRATISLAVA - SK)21.11.2022
JN99CT  Orion Poruba (OSTRAVA-ČR)09.12.2023
JN98BW  Orol Nová Dubnica (ILAVA - SK)10.10.2023
JN79CW  Oskar Mořina (BEROUN-ČR)11.04.2020
JO60TM  Oskar Most (MOST - ČR)17.06.2023
JN89UJ  Ota Bystřice Pod Hostýnem (KROMĚŘÍŽ-ČR)18.02.2024
JN69VL  Ota Lnáře (STRAKONICE - ČR)05.01.2024
JN79IU  Ota Lštění (BENEŠOV-ČR)15.10.2021
JN89JF  Ota Pozořice (BI – ČR)09.12.2023

JN88PV  Ota Strážnice (HODONÍN-ČR)12.12.2022
JN88OD  Otakar Bratislava Vrakuňa (BRATISLAVA - SK)22.07.2022
JN89HF  Oťan Brno Řečkovice (BRNO-ČR)06.11.2023
JN78DT  Oto Český Krumlov (CK - ČR)29.07.2023
JN89JE  Oto Pozořice (BRNO VENKOV - ČR)10.10.2023
JN99AW  Oto Štěpánkovice (OPAVA - ČR)09.01.2024
JN79EJ  Ove Jestřebice (BERNARTICE PÍSEK - ČR)20.09.2021
JN99JK  Pacifik Čadca (ČADCA - SK)25.11.2022
JN98PW  Pali Liptov Liptovská Lúžna (RM – SK)11.05.2022
JN98GC  Pali Tekovské Lužany (LV - SK)19.02.2024

JN88NC  Paľo Bratislava Cl-97 (BA - SK)02.09.2023
JN98CX  Paľo Ilava (IL – SK)22.02.2024
JN88PR  Paľo Koválov (SENICA-SK)19.02.2024
JN88UG  Paľo Sereď (GALANTA - SK)18.02.2023
JN88VH  Paľo Vinohrady Nad Váhom (GA – SK)26.3.2022
JN88PG  Paľo-77 Slovenský Grob (PK – SK)10.10.2020
JN89PN  Pampalíni Olomouc (OLOMOUC-ČR)06.02.2024
JN99KA  Panter Valča (MARTIN - SK)18.02.2024
JN88NC  Pascal Bratislava Cl-92 (BRATISLAVA - SK)08.09.2023
JN98NN  Paťo Zvolen (ZV – SK)19.05.2022

JO70GA  Patrik Opatov (PRAHA PRAHA - ČR)05.08.2023
JN99CT  Patrik Vodárna Zábřeh (OSTRAVA OV - ČR)31.05.2021
JN99CT  Pavel Benátky Ostrava (OV-ČR)09.01.2024
JN79IS  Pavel Benešov (BENEŠOV-ČR)08.07.2022
JO70OF  Pavel Dymokury (NYMBURK-ČR)18.02.2024
JN99EV  Pavel Dolní Lutyně (KI – ČR)18.02.2024
JN99CT  Pavel Duha Poruba (OSTRAVA OV - ČR)14.10.2023
JN99GU  Pavel Karviná (KARVINÁ-ČR)21.02.2024
JN69MJ  Pavel Kdyně (DOMAŽLICE - ČR)12.05.2023
JO70GT  Pavel Kytlice (DĚČÍN - ČR)14.10.2023

JN99CV  Pavel Klondaik Ludgeřovice (OPAVA - ČR)18.02.2024
JO70OA  Pavel Kolín (KOLÍN - ČR)28.10.2020
JN69OO  Pavel Lažany (PLZEŇ JIH - ČR)03.02.2024
JN78CX  Pavel Lipanovice (ZÁBOŘÍ CB - ČR)06.01.2024
JN89XH  Pavel Liptál (VSETÍN - ČR)06.02.2024
JN89DB  Pavel Moravský Krumlov (ZNOJMO-ČR)03.02.2024
JO80CJ  Pavel Náchod (NÁCHOD - ČR)09.05.2023
JN89SE  Pavel Napajedla (ZLÍN-ČR)30.10.2021
JN79WI  Pavel Nová Zhoř (ŽĎÁR NAD SÁZAVOU-ČR)06.01.2024
JO70FS  Pavel Nový Oldřichov (ČESKÁ LÍPA - ČR)04.12.2023

JN89WW  Pavel Opava (OPAVA - ČR)21.02.2024
JN88RX  Pavel Ostrožská Lhota (UH – ČR)19.02.2024
JO70MS  Pavel Pavlovice Liberec Cl-57 (LIBEREC - ČR)02.09.2023
JN79BH  Pavel Písek (PÍSEK - ČR)13.08.2023
JN79NX  Pavel Přebozy Polní Voděrady (KOLÍN-ČR)21.10.2022
JN79AQ  Pavel Příbram (PB – ČR)11.04.2023
JO80DD  Pavel Rychnov Nad Kněžnou (RK – ČR)18.02.2024
JN69TR  Pavel Rokycany (ROKYCANY - ČR)06.11.2023
JN79BS  Pavel Rosovice (PŘÍBRAM-ČR)06.06.2023
JN99EQ  Pavel Slezská Frýdek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)18.02.2024

JN99BK  Pavel Valašská Bystřice (VSETÍN - ČR)31.05.2021
JN88BX  Pavel Višňové (ZNOJMO - ČR)10.10.2023
JN79HP  Pavel Votice (BENEŠOV - ČR)06.01.2024
JN79EW  Pavel Zbraslav (PRAHA AA - ČR)03.12.2023
JO70FC  Pavel Žižkov (PRAHA AA - ČR)09.12.2023
JN98UK  Pavol Turičky (POLTÁR - SK)21.02.2024
KN09DB  Pavúk Poprad (POPRAD - SK)17.09.2020
JN99LB  Pedro Martin (MARTIN - SK)15.10.2022
JO70GQ  Peggy Česká Lípa (ČESKÁ LÍPA-ČR)09.07.2019
JO70DB  Pepa Bílá Hora (PRAHA PRAHA - ČR)12.12.2022

JN89FB  Pepa Dolní Kounice Cl-86 (BI - ČR)09.08.2023
JN79PV  Pepa Houba Pucheř (KUTNÁ HORA - ČR)06.02.2024
JO80HA  Pepa Jamné Nad Orlicí (ÚSTÍ NAD ORLICÍ-ČR)11.02.2019
JN89NA  Pepa Kyjov (HODONÍN-ČR)01.02.2022
JN99AD  Pepa Klobouky (VALAŠSKÉ KLOBOUKY ZLÍN - ČR)19.02.2024
JN89MX  Pepa Krásné (HRABĚŠICE ŠUMPERK - ČR)21.11.2022
JN79RM  Pepa Leština (VĚŽ HB – ČR)4.1.2023
JN79RN  Pepa Leština - Věž (HAVLÍČKŮV BROD - ČR)28.02.2023
JO70MR  Pepa Liberec (LIBEREC - ČR)18.02.2024
JN99AP  Pepa Libhošť (NOVÝ JIČÍN - ČR)18.09.2021

JO60TO  Pepa Loučná (LITVÍNOV MOST - ČR)06.03.2023
JN89HS  Pepa Moravská Třebová (SVITAVY - ČR)06.02.2024
JO60TM  Pepa Most (MOST - ČR)04.12.2023
JN89PP  Pepa Olomouc (OLOMOUC - ČR)12.07.2023
JN79CH  Pepa Písek (PÍSEK - ČR)06.02.2020
JN89SI  Pepa Rymice (KROMĚŘÍŽ - ČR)06.02.2024
JN89XH  Pepa Rokytnice Vsetín (VSETÍN - ČR)21.09.2022
JN69MR  Pepa Sytno (TACHOV-ČR)11.02.2019
JO80DB  Pepa Sopotnice (RYCHNOV NAD KNĚŽNOU-ČR)02.08.2021
JN89XB  Pepa Štítná Nad Vláří (ZLÍN-ČR)02.09.2022

JN69QT  Pepa Třemošná (PLZEŇ-ČR)05.08.2023
JN89CV  Pepa Újezdec (SVITAVY - ČR)28.10.2020
JN99AD  Pepa Valašské Klobouky (ZLÍN - ČR)19.02.2024
JN89CH  Pepa Velká Bíteš (ZR - ČR)02.09.2023
JO80UC  Pepa Z Depa Krnov (BRUNTÁL - ČR)16.10.2019
JO70FA  Pepa Za Bukem Kunratice Praha (PRAHA-ČR)12.02.2019
JN89UF  Pepa Zlín (ZLÍN - ČR)19.02.2024
JO70WE  Pepa-14 Hradec Kralové (HK – ČR)11.04.2023
JN89HE  Pepa-4 Brno Červený Kopec (BRNO-MĚSTO - ČR)12.05.2023
JO70FC  Pepča Kobylisy Praha (PRAHA-ČR)06.12.2019

JO70XH  Pepik Jasenná (NA – ČR)18.9.2021
JN69TO  Pepík Spálené Poříčí (PLZEŇ JIH - ČR)21.10.2022
JO60QB  Pepík Žihle (PLZEŇ SEVER-ČR)03.02.2024
JO70RP  Pepíno Horka /p Poniklá (SEMILY-ČR)17.06.2023
JN78FU  Pepouš České Budějovice /p Krasejovka (CK - ČR)06.07.2023
JO70OR  Pepsi Jablonec Nad Nisou (JN – ČR)04.02.2024
JN99CI  Perkonty Karolinka (VSETÍN - ČR)22.02.2022
JN99EN  Peťa Sokol Frýdlant Nad Ostravicí (FM - ČR)07.05.2020
JN99HR  Péťa Těšín Český Těšín (KI - ČR)13.11.2023
JN89QF  Péťa Újezdsko (KROMĚŘÍŽ - ČR)06.02.2020

JN89GF  Peťan Brno (BRNO MĚSTO - ČR)13.11.2023
JN88VL  Peter Červeník (HLOHOVEC - SK)24.02.2022
JN98CQ  Peter Dolné Naštice (BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - SK)02.09.2023
JN99JH  Peter Kysuca Kysucké Nové Mesto (KY – ČR)18.02.2024
JN99DA  Peter Košeca (ILAVA - SK)19.07.2022
JN98LQ  Peter Kremnica (ZH – SK)09.09.2023
JN88VS  Peter Nové Mesto Nad Váhom (NM - SK)11.02.2019
JN98CQ  Peter Pečeňany (BC – SK)05.09.2023
JN88PS  Peter Radošovce (SKALICA - SK)07.05.2020
JN98VF  Peter Radzovce (LUČENEC - SK)07.06.2023

KN08OR  Peter Terasa Košice (KOŠICE - SK)13.11.2023
JN99MG  Peter Terchová (ŽILINA - SK)23.11.2019
JN88SI  Peter Trnava (TRNAVA - SK)30.06.2021
JN98BM  Peter Urmince (TOPOĽČANY - SK)09.01.2024
JN99JE  Peter Vlčince Žilina (ŽILINA - SK)18.02.2024
JN99KB  Peťo Martin (MARTIN - SK)14.09.2019
KN08PS  Peťo Ťahanovce Košice (KOŠICE - SK)01.02.2023
JN89OK  Petr Bedihošť (PV - ČR)18.02.2023
JN89HI  Petr Blansko (BLANSKO - ČR)18.02.2024
JN69PR  Petr Bory (PLZEŇ PLZEŇ - ČR)03.02.2024

JN89UE  Petr Březnice (ZLÍN - ČR)08.05.2023
JN89VG  Petr Březová (ZLÍN - ČR)20.08.2019
JN89GF  Petr Brno Březová (BRNO MĚSTO - ČR)29.07.2022
JN89GF  Petr Brno Medlánky (BM - ČR)27.3.2021
JN89QC  Petr Buchlovice (UHERSKÉ HRADIŠTĚ-ČR)29.07.2021
JN78FX  Petr České Budějovice (CB - ČR)05.11.2023
JN89EH  Petr Deblín (BRNO VENKOV - ČR)09.12.2023
JN89PP  Petr Dolany (OLOMOUC - ČR)14.10.2023
JN89UG  Petr Fryšták (ZLÍN - ČR)09.01.2022
JN89SE  Petr Fryšták /p Otrokovice (ZLÍN - ČR)18.06.2020

JN99CU  Petr Garáž Martinov (OSTRAVA - ČR)21.07.2020
JN89WD  Petr Haluzice (ZLÍN - ČR)14.08.2021
JN99EU  Petr Heřmanice (OSTRAVA OV - ČR)30.11.2022
JO70HA  Petr Horní Měcholupy (PRAHA AA – ČR)04.02.2024
JO70GB  Petr Hostivař (PRAHA AA - ČR)05.08.2021
JO70QK  Petr Jičín (JIČÍN-ČR)06.11.2021
JN89VL  Petr Kelč (VS – ČR)10.10.2023
JO70BD  Petr Kladno (KD – ČR)18.02.2024
JO70PJ  Petr Kostelec (JC – ČR)10.12.2022
JN89QG  Petr Kroměříž (KM – ČR)13.11.2023

JN89VF  Petr Lípa (ZLÍN - ČR)27.10.2020
JN89TM  Petr Lipník Nad Bečvou (PŘEROV - ČR)22.10.2021
JN89MQ  Petr Litovel (OL – ČR)26.05.2023
JO70SJ  Petr Mlázovice (JC – ČR)30.4.2022
JO60TM  Petr Most (MOST-ČR)09.12.2023
JN89LC  Petr Mouřínov (VYŠKOV-ČR)03.02.2024
JO70VK  Petr Muzeum Dvůr Králové Nad Labem (TU - ČR)08.06.2023
JN89WW  Petr Opava (OPAVA - ČR)06.01.2024
JN99ET  Petr Petřvald (KARVINÁ - ČR)18.02.2024
JO80DA  Petr Podlesí (UO – ČR)18.02.2024

JN89DR  Petr Polička (SVITAVY-ČR)06.02.2024
JO70FD  Petr Prosek Praha (PRAHA - ČR)04.02.2024
JN89KV  Petr Rovensko (ŠUMPERK-ČR)04.08.2021
JN69PN  Petr Skočice (PŘEŠTICE PJ - ČR)11.04.2023
JN89IC  Petr Sokolnice (BRNO VENKOV - ČR)18.02.2024
JO70GQ  Petr Špičák Česká Lípa (ČESKÁ LÍPA-ČR)14.06.2020
JO70FB  Petr Strašnice (PRAHA AA - ČR)14.10.2023
JO70GV  Petr Studánka (DĚČÍN-ČR)04.02.2024
JO60WN  Petr Sukoslav (KOSTOMLATY POD MILEŠOVKOU TP - ČR)04.02.2024
JN99EQ  Petr Tramvaj Frýdek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)09.07.2019

JN89XL  Petr Valmez Valašské Meziříčí (VS - ČR)18.02.2024
JN89DN  Petr Vír (ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - ČR)04.08.2021
JN79EO  Petr Vysoký Chlumec (PŘÍBRAM - ČR)05.01.2024
JO70QD  Petr Žiželice (KOLÍN - ČR)07.08.2023
JN89SU  Petr-02 Dvorce (BR – ČR)18.02.2024
JN99AI  Petr-2 Vsetín (VSETÍN-ČR)18.02.2023
JN88VT  Picino Moravské Lieskové (NM - SK)28.07.2022
JN88ND  Pifi Bratislava (BA – SK)06.07.2023
JO60PJ  Pinďa Kadaň (CHOMUTOV - ČR)09.12.2023
JN98HS  Pinďo Prievidza (PRIEVIDZA - SK)13.02.2021

JN99ND  Piňo Kraľovany (DK – SK)19.02.2024
JN98HS  Pytón Prievidza (PRIEVIDZA-SK)18.02.2024
JO70GA  Pítrs Háje (PRAHA AA – ČR)04.02.2024
JN79EW  Plavčík Vrané Nad Vltavou (PZ – ČR)06.11.2023
JO70FB  Pluto Nusle Praha (AA – ČR)23.7.2022
JN89SE  Pontiac Napajedla (ZLÍN - ČR)01.04.2021
JN98BW  Popleta Nová Dubnica (ILAVA - SK)03.11.2020
JN69NI  Poslední Chodská Pocinovice (DO – ČR)03.02.2024
JO70NR  Praděd Jablonec Nad Nisou (JABLONEC NAD NISOU - ČR)04.02.2024
JN88NU  Prasátko Hodonín (HODONÍN - ČR)06.03.2023

JN99KB  Predator Martin (MT – SK)18.02.2024
JN89PO  Přema Olomouc (OLOMOUC - ČR)11.06.2019
JN89PK  Přema Olomouc /p Tovačov (PŘEROV - ČR)22.10.2021
JN98BW  Pupáčik Nová Dubnica (ILAVA - SK)31.10.2020
JN89LX  Quattro Šumperk (SU – ČR)18.02.2024
JN99DA  Quido Košeca (ILAVA - SK)03.02.2024
JN98CR  R-9 Bánovce Nad Bebravou (BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - SK)14.10.2023
JO70OA  Radan Kolín (KOLÍN-ČR)05.11.2023
JN99DS  Radar Hrabůvka (OSTRAVA-ČR)18.02.2024
JN79TE  Radar Kasárna (JIHLAVA-ČR)13.08.2023

JN88QQ  Radar Senica (SE – SK)30.10.2021
JN89NS  Radar Uničov (OLOMOUC - ČR)18.02.2024
JO70JL  Radek Bělá Pod Bezdězem (MLADÁ BOLESLAV - ČR)18.02.2024
JN69RR  Radek Božkov Plzeň (PLZEŇ MĚSTO-ČR)14.08.2023
JN89HE  Radek Brno (BRNO MĚSTO - ČR)18.02.2024
JN79RC  Radek Dačice (JH – ČR)18.02.2024
JO70GA  Radek Háje (PRAHA AA - ČR)10.10.2023
JN99DS  Radek Hrabůvka (OSTRAVA-ČR)10.09.2020
JN99BN  Radek Lichnov (NOVÝ JIČÍN - ČR)18.02.2024
JN89MB  Radek Lovčice (HODONÍN - ČR)06.02.2024

JN89OO  Radek Olomouc (OLOMOUC- ČR)21.11.2022
JO70FD  Radek Praha (AA – ČR)04.02.2024
JN89NP  Radek Příkazy (OLOMOUC - ČR)11.06.2019
JO60UA  Radek Slabce (RA – ČR)03.02.2024
JN99DI  Radek Velké Karlovice (VSETÍN - ČR)11.04.2023
JN89AI  Radek Velmez Velké Meziříčí (ZR - ČR)20.08.2019
JN88QW  Radek Veselí Nad Moravou (HO – ČR)13.11.2023
JN89VC  Radim Luhačovice (ZL – ČR)18.02.2024
JN99DU  Radim Petřkovice (OSTRAVA OSTRAVA MĚSTO - ČR)16.06.2019
JN99HR  Radim Těšín Český Těšín (KARVINÁ - ČR)26.05.2023

JN98CN  Rado Bošany (TO - SK)18.02.2024
JN88ME  Rado Dúbravka Bratislava (BRATISLAVA - SK)18.02.2024
JN98FR  Rado Horné Vestenice (PD – SK)09.12.2023
KN09PH  Rado Prešov (PO - SK)12.12.2021
JN99DC  Rado Púchov (PÚCHOV - SK)21.05.2021
JO70UM  Rajno Hostinné (TU - ČR)05.11.2019
JN88NE  Ramir Bratislava (BRATISLAVA - SK)07.10.2023
JN98NR  Rasty Banská Bystrica (BANSKÁ BYSTRICA - SK)21.04.2022
JN99WC  Rasťo Hrdovo (PRIBYLINA LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - SK)30.06.2021
JN88VO  Rasťo Piešťany (PIEŠŤANY - SK)09.12.2023

JN99CU  Regis Poruba (OSTRAVA OSTRAVA MĚSTO - ČR)28.07.2022
JN69WK  René Blatná (STRAKONICE - ČR)04.01.2019
JN89QI  René Chropyně (KM - ČR)31.10.2020
JN88WD  Reptil Šaľa (ŠAĽA - SK)29.10.2022
JO70DR  Ryba Velká Veleň (DĚČÍN DĚČÍN - ČR)17.10.2022
JO70EA  Richard Barrandov (PRAHA AA – ČR)09.11.2022
JN99LC  Richard Martin (MARTIN - SK)26.04.2021
JN88OV  Richard Rohatec (HO – ČR)06.02.2024
JN99EQ  Richard Staré Město (FRÝDEK MÍSTEK-ČR)16.10.2019
JN79WF  Richard Třebíč (TŘEBÍČ - ČR)04.11.2019

JN87XX  Richard Zemné (NOVÉ ZÁMKY - SK)13.12.2022
JN98BW  Richťo Trenčianská Teplá (TN - SK)06.01.2024
JN87XX  Riči Zemné (NOVÉ ZÁMKY - SK)10.02.2022
JN99HG  Rico Horný Hričov (ŽILINA - SK)06.03.2023
JN99LB  Rio Sever Martin (MARTIN-SK)13.09.2021
JN89HH  Ríša Vranov (BRNO VENKOV - ČR)21.03.2019
JN88SI  Rišo Trnava (TRNAVA - SK)04.06.2019
JN99JF  Rišo Žilina (ZA - SK)22.02.2024
JO70HH  Robert Byšice (MĚLNÍK-ČR)09.12.2023
JN89GF  Robert Brno Bystrc (BRNO MĚSTO - ČR)12.05.2023

JN98VG  Róbert Fiľakovo (LUČENEC - SK)06.11.2023
JN69XX  Robert Hudlice (BEROUN - ČR)06.01.2024
JN89KO  Robert Konice (PROSTĚJOV – ČR)14.1.2023
JO70PK  Robert Křelina (JIČÍN - ČR)18.06.2020
JO70NO  Robert Turnov (SEMILY - ČR)14.10.2023
JN97CX  Robi Nové Zámky ((NOVÉ ZÁMKY - SK)09.01.2024
JN89HI  Roman Blansko (BLANSKO - ČR)08.10.2023
JN99IQ  Roman Delta Třinec (FRÝDEK MÍSTEK - ČR)28.07.2022
JO60EC  Roman Frantovky Františkovy Lázně (CHEB - ČR)18.10.2019
JN89UG  Roman Fryšták (ZLÍN-ČR)09.12.2023

JN79WS  Roman Hlinsko (CHRUDIM - ČR)09.10.2021
JO60VI  Roman Louny (LOUNY - ČR)15.01.2019
JN88PI  Roman Modra (PEZINOK - SK)08.05.2023
JN99CT  Roman Snp Ostrava (OV - ČR)21.02.2024
JN99JF  Roman Teplička Nad Váhom (ŽILINA - SK)21.02.2024
JN99BU  Roman Velká Polom (OV - ČR)03.09.2022
JN79XN  Roman Žďár Nad Sázavou (ZR - ČR)14.10.2023
JN98DF  Rómeo Vráble (NT – SK)25.11.2022
JO70QQ  Rosnička Tanvald /p Kamenec (SEMILY-ČR)18.10.2021
JO70FB  Rosťa Karlák Praha (AA - ČR)21.10.2022

JN79DW  Rosťa Karlák Praha /p Všenory (PZ - ČR)06.07.2023
JN89TF  Rosťa Letná Zlín (ZLÍN-ČR)06.02.2024
JN89XI  Rosťa Ohýřov. (VSETÍN VSETÍN - ČR)05.09.2023
JN89JA  Rosťa Šitbořice (BŘECLAV - ČR)09.12.2023
JN88OK  Rover-1 Rohožník (MALACKY - SK)30.05.2023
JN89QI  Ruda Chropyně (KROMĚŘÍŽ-ČR)18.02.2024
JN99IN  Ruda Dolní Lomná (FRÝDEK MÍSTEK - ČR)28.09.2020
JN89PN  Ruda Holice (OLOMOUC - ČR)22.10.2021
JN99JN  Ruda Jablunkov (FRÝDEK MÍSTEK-ČR)27.01.2018
JN89ES  Ruda Karle (SY – ČR)16.10.2023

JO70FA  Ruda Kunratice Praha (AA- ČR)05.07.2023
JN99JH  Rudo Kysuca Kysucké Nové Mesto (KY - SK)21.07.2020
JN99IJ  Rudo Zákopčie (ČADCA - SK)25.11.2022
JN89EC  Rumcajs Ivančice (BRNO VENKOV - ČR)15.01.2023
KN09DB  Ruso Poprad (POPRAD - SK)09.01.2022
JO70FC  Sakura Prosek Praha (PRAHA-ČR)11.04.2023
JO70MD  Sakura Prosek Praha /p Nymburk (NYMBURK-ČR)09.07.2019
JN89QO  Salamandr Velká Bystřice (OLOMOUC - ČR)13.11.2023
JN89RJ  Sam Přerov /p Stará Ves (PŘEROV - ČR)06.01.2024
JO70BD  Sandokan Kladno (KLADNO - ČR)25.06.2021

JN79OI  Saruman Čelistná (PELHŘIMOV - ČR)03.11.2023
JO70MV  Saša Frýdlant Dětřichov (LIBEREC - ČR)13.08.2023
JO60WH  Saša Janov /p Smolnice (LOUNY - ČR)04.10.2019
JO70LK  Sasan Horní Stakory (MLADÁ BOLESLAV - ČR)02.09.2022
JO70OS  Sasan Josefův Důl (JN – ČR)04.02.2024
JN88QW  Satan Vnorovy (HODONÍN-ČR)07.08.2023
JN98BW  Satelit Nová Dubnica (NOVÁ DUBNICA - SK)03.11.2020
JO70WE  Saturnin Hradec Králové (HRADEC KRÁLOVÉ - ČR)04.05.2022
JN98TH  Scooby Lučenec (LUČENEC - SK)20.09.2022
JN99EM  Šedý Vlk Ostravice (FRÝDEK MÍSTEK - ČR)06.06.2023

JN79QM  Sedma Humpolec (PE – ČR)14.1.2023
JN98DG  Sedmák Vráble (NITRA - SK)23.12.2020
JN99DA  Sego Dubnica Nad Váhom (DUBNICA NAD VÁHOM - SK)15.09.2021
JO70DB  Senior-43 Bílá Hora Praha (PRAHA - ČR)03.05.2022
JN89FL  Šerif Lhota U Lysic (BLANSKO - ČR)31.10.2020
JO70AF  Sydny Slaný (KLADNO-ČR)09.12.2023
JN89HL  Syky Boskovice (BLANSKO - ČR)18.02.2024
JN99LL  Šimon Skalité (CA – SK)13.11.2023
JN89HI  Sysop Blansko (BLANSKO - ČR)25.01.2020
JN88MC  Skipper Kittsee (NEUSIEDL AM SEE - A)09.12.2023

JN88VM  Škorpión Drahovce (PN – ČR)09.09.2023
JO60TO  Sláva Litvínov (MOST-ČR)10.11.2022
JN88KX  Slávek Brumovice (BŘECLAV-ČR)16.10.2019
JO70FU  Slávek Chřibská (DĚČÍN - ČR)09.12.2023
JN99CS  Slávek Polanka Nad Odrou (OSTRAVA OM – ČR)18.02.2024
JN89IF  Slavík Brno (BM – ČR)06.01.2024
JN79SW  Slavík Železné Hory Nový Dvůr (CHRUDIM - ČR)10.11.2022
JO70FA  Šmoula Krč Praha (AA- ČR)15.01.2023
JN99TC  Smrečok Západné Tatry Smrečany (LM - SK)21.02.2024
JN98BX  Snikers Nemšová (TRENČÍN - SK)19.02.2024

JN98HS  Sniper Prievidza (PRIEVIDZA - SK)25.11.2022
JO60OJ  Sojka Klášterec Nad Ohří (CHOMUTOV - ČR)06.11.2023
JO70GA  Soptík Háje (PRAHA AA - ČR)10.11.2022
JO70CU  Soptík Hřensko Cl-95 (DĚČÍN - ČR)02.09.2022
JO70OQ  Soptík Huť (JABLONEC NAD NISOU-ČR)04.12.2023
JN88PI  Spachtoš Modra (PEZINOK - SK)21.02.2024
JN98RM  Spajky Detva Podkriváň (DT – SK)11.01.2022
JN89LF  Šrek Hlubočany (VYŠKOV-ČR)05.07.2023
JN99AO  Staňa Nový Jičín (NOVÝ JIČÍN - ČR)05.06.2023
JN89LW  Standa Bludov (ŠUMPERK-ČR)28.10.2020

JO80CH  Standa Chlístov (RK – ČR)18.02.2024
JN69LJ  Standa Domažlice (DOMAŽLICE - ČR)14.10.2023
JO70VE  Standa Hradec Králové (HK – ČR)14.11.2023
JO70DC  Standa Liboc Praha (PRAHA - ČR)09.12.2023
JN79IR  Standa Líšno (BENEŠOV-ČR)05.01.2024
JN79JR  Standa Městečko (BENEŠOV-ČR)06.11.2023
JN79FW  Standa Okrouhlo (PRAHA ZÁPAD - ČR)04.02.2024
JN99AU  Standa Pustá Polom (OPAVA - ČR)09.05.2023
JN99BL  Standa Rožnov Pod Radhoštěm (VS – ČR)06.11.2021
JN89TE  Standa Salaš (ZLÍN ZLÍN - ČR)28.05.2019

JN79GC  Standa Ševětín (ČESKÉ BUDĚJOVICE-ČR)06.01.2024
JO70LK  Standa Stakory (DOLNÍ STAKORY MB - ČR)10.06.2019
JO70QA  Standa Týnec Nad Labem (KOLÍN - ČR)06.01.2024
JN79EO  Standa Vysoký Chlumec (PB – ČR)14.11.2023
JN99CN  Stáňka Frenštát Pod Radhoštěm (NOVÝ JIČÍN - ČR)26.04.2020
JN88OU  Stanley Skalica (SKALICA - SK)14.07.2021
JN88WK  Stano Dolné Trhovište (HLOHOVEC - SK)21.02.2024
JN88VI  Stano Dvorníky (HLOHOVEC - SK)25.11.2022
JN98AV  Stano Trenčín (TRENČÍN - SK)15.10.2022
JN98AH  Stará Vrana Nitra (NITRA - SK)21.02.2024

JN99DC  Štefan Púchov (PÚCHOV - SK)26.04.2021
JN88OU  Stenly Skalica (SKALICA - SK)12.05.2023
JN69OP  Štěpán Stod (PLZEŇ JIH - ČR)24.4.2021
JN98NN  Števo Zvolen Cl-35 (ZV - SK)09.08.2023
JN89UF  Stoun Zlín (ZLÍN - ČR)09.12.2023
KN08OR  Strašidlo Košice (KOŠICE - SK)28.07.2022
JN79TJ  Strejda Jihlava (JIHLAVA-ČR)10.10.2023
JO70GV  Strom Zelený Jiřetín Pod Jedlovou (DĚČÍN-ČR)11.06.2019
JN89UJ  Sváťa Bystřice Pod Hostýnem (KROMĚŘÍŽ-ČR)31.05.2021
JN99AR  Táňa Studénka (NOVÝ JIČÍN - ČR)14.09.2021

JN88ME  Tango Majk Bratislava (BRATISLAVA - SK)22.10.2021
JN89NL  Tango Prostějov (PV - ČR)09.10.2021
JN99CL  Tango Prostějov /p Dolní Rozpité (VSETÍN-ČR)23.11.2019
JN98NR  Tarzan Banská Bystrica (BB - SK)22.10.2021
JN98CN  Tarzan Topoľčany (TOPOĽČANY - SK)12.11.2021
JO70NH  Táta Košík Malý Košík (NYMBURK-ČR)28.10.2020
JN88OD  Tato Bratislava Ružinov (BA – SK)13.12.2022
JN88SJ  Taurus Trnava (TT – SK)08.07.2023
JN98NR  Tekk Banská Bystrica (BANSKÁ BYSTRICA - SK)03.05.2022
JN99KE  Terka Strečno (ŽILINA - SK)25.09.2022

JN88MV  Texas Mutěnice (HODONÍN - ČR)19.02.2024
JO60VM  Thomas Tvrdín (TEPLICE - ČR)17.06.2023
JN88ND  Tibor Kamzík Bratislava (BA – SK)8.8.2020
JN98AH  Tibor Nitra (NITRA - SK)18.02.2024
JN98NN  Tibor Zvolen (ZVOLEN - SK)21.02.2024
JN88MV  Tygr Mutěnice (HODONÍN - ČR)10.10.2023
JN88RM  Tino Smolenice (TT – SK)21.02.2024
JN98EJ  Tino Zlaté Moravce (ZLATÉ MORAVCE - SK)05.07.2023
JN99GJ  Tobo Korňa (ČADCA - SK)23.11.2019
JN69MJ  Tom Kdyně (DO – ČR)12.05.2023

JN89SG  Tom Míškovice (KROMĚŘÍŽ - ČR)03.04.2021
JN99IQ  Tom Terasa Třinec (FRÝDEK MÍSTEK-ČR)24.06.2023
JO70JG  Tomáš Benátky Nad Jizerou (MLADÁ BOLESLAV - ČR)06.06.2023
JN89GE  Tomáš Brno (BRNO MĚSTO - ČR)05.01.2024
JO70KB  Tomáš Český Brod (KO – ČR)06.03.2023
JN69PP  Tomáš Chlumčany Cl-80 (PLZEŇ JIH-ČR)09.08.2023
JN99EQ  Tomáš Frýdek - Místek (FM - ČR)24.06.2023
JN99OF  Tomáš Istebné (DK – SK)22.02.2024
JN89JI  Tomáš Jedovnice (BL – ČR)19.02.2024
JO70RL  Tomáš Kumburský Újezd (JIČÍN-ČR)26.05.2023

JN89WH  Tomáš Liptál (VSETÍN - ČR)10.10.2023
JO60TO  Tomáš Litvínov (MOST-ČR)06.01.2024
JO70CK  Tomáš Mobil Roudnice Cl-31 (LITOMĚŘICE - ČR)14.06.2020
JN99EU  Tomáš Petřvald (KARVINÁ - ČR)27.05.2023
JO80CE  Tomáš Sruby Cl-81 /p Solnice (UO – ČR)14.08.2023
JO70EA  Tomáš Stodůlky (PRAHA PRAHA - ČR)18.02.2024
JO60VM  Tomáš Tvrdín (TP – ČR)16.10.2023
JO80DC  Tomáš Vamberk (RK – ČR)06.11.2023
JO60WA  Tomáš Velká Buková (RAKOVNÍK - ČR)10.11.2022
JN79KQ  Tomáš Vlašim (BENEŠOV - ČR)06.12.2021

JN89GF  Tomáš Žabiny Brno (BRNO MĚSTO - ČR)28.07.2022
JO60SH  Tomáš Žatec (LN – ČR)11.04.2023
JN97CX  Tomi Nové Zámky (NOVÉ ZÁMKY - SK)06.01.2024
JN89IH  Tomik Brno /p Olomučany (BK – ČR)05.09.2023
JO60QL  Tonda Chomutov (CHOMUTOV - ČR)21.07.2020
JN99FS  Tonda Havířov (KARVINÁ - ČR)16.01.2019
JN89MS  Tonda Hlivice (OLOMOUC - ČR)22.10.2021
JN89HS  Tonda Honda Moravská Třebová (SVITAVY-ČR)06.11.2023
JN89NC  Tonda Jestřabice (VYŠKOV-ČR)05.07.2023
JO70FC  Tonda Kobylisy (PRAHA PRAHA - ČR)18.02.2024

JN89MQ  Tonda Litovel (OLOMOUC-ČR)09.12.2023
JN99BU  Tonda Poruba (OSTRAVA-ČR)31.10.2020
JO60VP  Tonda Teplice (TEPLICE - ČR)11.04.2023
JN89LF  Tonda Tučapy (VYŠKOV-ČR)15.01.2023
JN88ND  Tony Bratislava (BRATISLAVA - SK)29.10.2022
JN89IE  Tony-66 Brno Líšeň (BRNO MĚSTO-ČR)03.02.2024
JN88NE  Tornádo Bratislava (BA – SK)29.10.2022
JN98JR  Torro Handlová (PRIEVIDZA - SK)18.02.2024
JO70HR  Traper Sloup V Čechách (ČESKÁ LÍPA - ČR)16.06.2019
JO60KG  Tulák Lesov (KARLOVY VARY-ČR)03.02.2024

JN89UC  Tulák Luhačovice (ZLÍN - ČR)30.10.2021
JN98HS  Tulák Prievidza (PRIEVIDZA - SK)19.02.2024
JN98CN  Tulák Topoľčany (TOPOĽČANY - SK)01.07.2017
JN88VS  Urán Nové Mesto Nad Váhom (NM - SK)09.12.2023
JN89TA  Urban Uherský Brod (UHERSKÉ HRADIŠTĚ-ČR)29.07.2022
JN69TR  Urby Rokycany (ROKYCANY - ČR)05.01.2024
JO80BI  Václav Metuje Nové Město Nad Metují (NA - ČR)14.08.2023
JN99LL  Valibuk Skalité (ČADCA - SK)13.11.2023
JN99HS  Walter Český Těšín (KARVINÁ - ČR)14.06.2020
JN88OT  Váňa Holíč (SKALICA - SK)19.02.2024

JN79LH  Vangelis Chválkov (PE – ČR)14.10.2023
JN79IS  Vašek Benešov (BENEŠOV-ČR)15.01.2023
JN69LV  Vašek Bezdružice (TACHOV-ČR)06.01.2024
JO70AA  Vašek Chýňava (BEROUN-ČR)15.10.2021
JO70CS  Vašek Děčín (DĚČÍN - ČR)09.12.2023
JN88MU  Vašek Dolní Bojanovice (HODONÍN - ČR)18.09.2021
JN79TG  Vašek Jestřebí (JIHLAVA-ČR)14.02.2022
JO70OQ  Vašek Jistebsko (JABLONEC NAD NISOU-ČR)11.04.2023
JN99GU  Vašek Karviná (KARVINÁ - ČR)21.07.2020
JN99AD  Vašek Klobouky Valašské Klobouky (ZLÍN - ČR)21.09.2022

JO60XJ  Vašek Křesín (LITOMĚŘICE-ČR)11.04.2020
JN89UM  Vašek Moravská Brána Valšovice (PŘEROV-ČR)18.02.2024
JN79CW  Vašek Mořina (BEROUN - ČR)06.12.2021
JN69SM  Vašek Prádlo (PLZEŇ JIH - ČR)08.03.2022
JN99BP  Vašek Příbor (NOVÝ JIČÍN-ČR)09.01.2024
JN69NP  Vašek Střelice (PLZEŇ JIH - ČR)21.10.2022
JN79HK  Vašek Tábor (TÁBOR-ČR)21.07.2020
JN69OR  Vašek Tlučná (PLZEŇ SEVER-ČR)20.09.2021
JN99CM  Vašek Trojanovice (NOVÝ JIČÍN-ČR)25.11.2022
JN69QS  Vašek Zavadilka Plzeň (PLZEŇ-ČR)17.06.2023

JN99EV  Vasil Bohumín (KARVINÁ-ČR)09.01.2024
JN98EJ  Včelár-1 Zlaté Moravce (ZM – SK)28.09.2020
JN98NS  Webo Banská Bystrica (BANSKÁ BYSTRICA - SK)06.03.2023
JO70XH  Velký Pepik Jasenná (NÁCHOD - ČR)15.10.2021
JN78DS  Véna Dobrné (VĚTŘNÍ CK - ČR)15.10.2021
JN78FX  Venca Borovany České Budějovice (CB - ČR)19.10.2019
JO70KD  Venca Bříství (NYMBURK - ČR)18.02.2024
JO70ML  Venca Bříství /p Soleček (MLADÁ BOLESLAV - ČR)04.02.2024
JN69OP  Venca Chotěšov Cl-39 (PLZEŇ-ČR)05.01.2024
JN99CP  Venca Hájov (NOVÝ JIČÍN - ČR)04.07.2023

JN69NO  Venca Holýšov (DOMAŽLICE-ČR)12.05.2023
JO70FA  Venca Kamýk Praha ((AA- ČR)04.02.2024
JN69VJ  Venca Kamýk Praha /p Vrbno (STRAKONICE - ČR)08.10.2023
JN79KG  Venca Lhota Červená Lhota (JH - ČR)19.02.2024
JN69VC  Venca Vimperk (PT – ČR)10.11.2022
JN69VS  Venda Brdy Cheznovice (ROKYCANY - ČR)03.11.2023
JO60TO  Venda Litvínov (MOST - ČR)04.12.2023
JN69TR  Venda Rokycany (ROKYCANY - ČR)09.01.2022
JN99CT  Venuše Poruba (OSTRAVA OSTRAVA MĚSTO - ČR)16.06.2019
JN97CX  Veronika Nové Zámky (NZ – SK)02.09.2023

JN99KE  Veronika Strečno (ŽILINA - SK)18.02.2023
JN69LK  Vetřík Domažlice (DOMAŽLICE - ČR)17.06.2023
JN89LX  Veverka Šumperk (ŠUMPERK-ČR)26.05.2023
JN88VO  Whisky Piešťany (PIEŠŤANY - SK)06.03.2020
JN98HQ  Vigo Lehota Pod Vtáčnikom (PRIEVIDZA - SK)24.02.2022
JO60WD  Viky Nové Strašecí (RA – ČR)06.01.2024
JO60QL  Viktor Chomutov (CHOMUTOV-ČR)06.07.2023
JN98JP  Viktor Kosorín (ZH – SK)21.5.2022
JN89LO  Viktor Olbramice (OLOMOUC-ČR)05.06.2023
JN99FF  Vilo Bukovina Brvniště (POVAŽSKÁ BYSTRICA - SK)19.05.2022

JN79WF  Vincent Třebíč (TŘEBÍČ-ČR)03.02.2024
JO60GC  Vinetou Zlatá (SOKOLOV - ČR)09.10.2021
JN99EQ  Víťa Frýdek (FRÝDEK - MÍSTEK FM - ČR)09.01.2022
JN89KC  Víťa Heršpice (VYŠKOV-ČR)05.06.2023
JO80UC  Víťa Krnov (BRUNTÁL - ČR)09.12.2023
JN98QF  Vk-3 Veľký Krtíš (VEĽKÝ KRTÍŠ - SK)02.09.2023
JN69TE  Vláďa Nezdice Na Šumavě (KLATOVY - ČR)27.06.2022
JN69QW  Vláďa Plasy (PLZEŇ-ČR)10.10.2023
JN79FU  Vláďa Třebsín Ex Všenory (KRŇANY BENEŠOV - ČR)08.10.2023
JO70PA  Vláďa Tři Dvory Cl-78 (KOLÍN-ČR)18.02.2024

JN69RS  Vladimír Doubravka (PLZEŇ PLZEŇ MĚSTO - ČR)03.02.2024
JN89TI  Vladimír Hlinsko (BYSTŘICE POD HOSTÝNEM KM – ČR)06.01.2024
JN89LA  Vladimír Násedlovice (HODONÍN-ČR)09.08.2019
JN98NR  Vlado Banská Bystrica (BANSKÁ BYSTRICA - SK)19.09.2020
JN99JK  Vlado Čadca (ČADCA - SK)18.02.2024
JN88LJ  Vlado Jakubov (MALACKY - SK)12.11.2021
JN78FX  Vlado Kubatova České Budějovice ((CB - ČR)09.08.2023
JN98AA  Vlado Palárikovo (NOVÉ ZÁMKY - SK)08.06.2023
JN98HM  Vlado Píla (ŽARNOVICA - SK)05.09.2023
JN88UG  Vlado Šintava (GALANTA - SK)21.02.2024

JN98AV  Vlado Trenčín (TRENČÍN - SK)12.12.2022
JN79JF  Vlado Újezdec (JINDŘICHŮV HRADEC - ČR)19.10.2019
JN98HM  Vlado Župkov (ŽARNOVICA - SK)18.02.2023
JN88VG  Vlado-626 Šoporňa (GALANTA - SK)04.07.2021
JN69QV  Vlasta Kaznějov (PLZEŇ SEVER - ČR)10.10.2023
JN69WO  Vlasta Rožmitál Pod Třemšínem (PB - ČR)03.02.2024
JN99FV  Vlastík Dolní Lutyně (KARVINÁ-ČR)14.10.2023
JN89VK  Vlastík Provodovice (PŘEROV - ČR)06.02.2024
JN99FT  Vlastík Šumbark Havířov (OSTRAVA-ČR)18.02.2024
JN68WV  Vlk Volary (PRACHATICE-ČR)19.02.2024

JN69LK  Vodnář Domažlice (DOMAŽLICE - ČR)03.02.2024
JN89FV  Vodník Rybník (UO – ČR)13.11.2023
JO60VH  Vodník Zbrašín (LOUNY-ČR)06.11.2023
JN89BE  Vojta Sedlec (TŘEBÍČ - ČR)02.09.2020
JN99FR  Vojta Těrlicko (KARVINÁ - ČR)27.05.2023
JN88QW  Vojta Veselí Nad Moravou (HODONÍN-ČR)06.01.2024
JO70EC  Wořech Praha (PRAHA - ČR)30.10.2023
JN69ST  Vorel Stupno Cl-45 (ROKYCANY-ČR)09.08.2023
JN88PM  Vortex Plavecký Mikuláš (MALACKY - SK)19.02.2024
JO70FA  Vrána Chodov Praha (AA- ČR)13.08.2023

JO70XI  Vráťa Jaroměř (NÁCHOD - ČR)18.02.2024
JO70KB  Vrčíňák Český Brod (KOLÍN - ČR)18.02.2024
JO70AQ  Zahradník Chomutov Severní Terasa Ústí Nad Labem (UL - ČR)15.01.2023
JO70FS  Zbyněk Nový Oldřichov (CL – ČR)05.01.2024
JN99BP  Zdena Příbor (NOVÝ JIČÍN - ČR)18.02.2024
JN89WG  Zdeňa Syrákov (LIPTÁL VS - ČR)06.02.2024
JN89GE  Zdenál-3 Brno Nový Lískovec (BRNO MĚSTO - ČR)21.11.2022
JO80BL  Zdenda Červený Kostelec (NÁCHOD - ČR)08.05.2023
JN79XN  Zdenda Ždár Nad Sázavou (ŽDÁR NAD SÁZAVOU - ČR)11.04.2023
JO80AE  Zdeněk Béčko Bolehošť (RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - ČR)06.02.2024

JO70FD  Zdeněk Dolní Chabry (PRAHA AA – ČR)21.04.2022
JN69RR  Zdeněk Doubravka (PM – ČR)16.10.2023
JN89SI  Zdeněk Holešov (KM - ČR)13.02.2023
JN79OC  Zdeněk Káčko Kunžak (JINDŘICHŮV HRADEC - ČR)22.06.2022
JN78GV  Zdeněk Lomec (STRÁŽKOVICE ČESKÉ BUDĚJOVICE - ČR)11.04.2020
JO70AI  Zdeněk Lukov Cl-63 (KLADNO-ČR)06.11.2023
JN89FE  Zdeněk Omice (BI – ČR)08.01.2023
JO70BN  Zdeněk Pokratice (LITOMĚŘICE-ČR)01.11.2020
JN88HW  Zdeněk Pouzdřany (BV – ČR)19.02.2024
JN69TG  Zdeněk Rabí (KLATOVY-ČR)10.10.2023

JN99EU  Zdeněk Rychvald (KARVINÁ - ČR)24.02.2022
JN89WG  Zdeněk Syrákov (VSETÍN-ČR)15.01.2023
JN89JS  Zdeněk Studená Loučka (MOHELNICE ŠUMPERK - ČR)01.05.2022
JN79TU  Zdeněk Třemošnice (CHRUDIM-ČR)19.07.2022
JO70IB  Zdeněk Újezd Nad Lesy (PRAHA AA - ČR)08.03.2022
JN89LX  Zdeněk Vikýřovice (SU – ČR)27.05.2023
JN79ST  Zdeněk Vilémov (HAVLÍČKŮV BROD - ČR)06.11.2023
JN89JF  Zdeněk Viničné Šumice (BRNO VENKOV - ČR)14.10.2023
JN78FX  Zdeněk Vltava České Budějovice (CB – ČR)03.12.2023
JO80BI  Zdeněk Vrchoviny (NÁCHOD - ČR)06.03.2023

JN89IE  Zdeněk Zetor Brno Líšeň (BRNO-ČR)03.05.2022
JN99BV  Zdeňka Háj Ve Slezsku (OPAVA - ČR)16.06.2019
JN98CX  Zdeno Ilava (ILAVA - SK)02.09.2023
JN88UG  Zdeno Sereď (GALANTA - SK)04.07.2021
JO70GW  Zebra Rumburk (DĚČÍN-ČR)04.02.2024
JN88QQ  Zebra Senica (SE – SK)19.02.2024
JN98HQ  Zef Lehota Pod Vtáčnikom (PRIEVIDZA - SK)29.10.2022
JO60TO  Železný Dědek Litvínov (MOST-ČR)18.10.2021
JO60SP  Železný Dědek Litvínov /p Klíny (MOST-ČR)04.12.2023
JN69JM  Želva Poběžovice (DOMAŽLICE - ČR)14.07.2022

JN97DV  Zolo Pribeta (KOMÁRNO - SK)30.10.2021
JN89TE  Zvíře Zlín Malenovice (ZLÍN-ČR)06.02.2024
 

Celkový počet zobrazených volaček : 1893