CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Bylo spuštěno přihlašování do LPD 2021. Přihláška ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

Bylo spuštěno přihlašování do EBH 2021. Přihláška ZDE.

 

POZOR! Fotosoutěž s CB tématikou - ZDE.

Diskuzní fórum

Téma: Nastavení zasílání avíz a infomailů

citovat
Soptík Hřensko CL-95
Aby bylo možné zasílat infomaily obsahující např. avíza o novém článku, o reakci v diskuzi a pod., je potřeba s tím souhlasit. Souhlas udělíte v nastavení svého profilu zakliknutím "mám zájem o informační e-maily a novinky"

img
postZaslat odpověď
Soptík Hřensko CL-95
citovat #000311
Po aktivaci volby mám zájem o informační e-maily a novinky v nastavení profilu se vám zpřístupní možnost sledování témat v diskusním fóru, sledování příspěvků pod články a autorům článků budou automaticky doručovány avizace, pokud někdo bude komentovat jejich článek. Sledování tématu je po aktivaci k nalezení v pravém horním rohu příspěvku/tématu. V závorce je uveden celkový počet uživatelů sledujících zmíněný příspěvek/téma.
img

Pakliže nevidíte možnost sledovat příspěvek/téma překontrolujte, že to máte v profilu aktivováno a zda se jedná o příspěvek/téma, který lze sledovat. Příspěvky ve Vzkazníku (tlachadle) sledovat z technických důvodů zatím nejdou, rovněž jdou sledovat jen hlavní příspěvky nikoliv však odpovědi, sledujete vlastně celý příspěvek včetně jeho odpovědí.
Jirka Daněk / programátor
citovat #000320
Notifikace opraveny a vylepšeny.

Avíza by již měli chodit autorům článků i všem co sledují příspěvky, omezil jsem avizace tak, aby nechodili tomu kdo zrovna komentuje, případně je-li autorem tématu/příspěvku na který reaguje. Je nesmysl pokud odepíši na vlastní příspěvek, abych o tom byl informován emailem.
Fousáč Plzeň CL-51
citovat #000322
Výborně. Avíza chodí. Děkuji.