CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

Bylo spuštěno přihlašování na VČS, uzávěrka je 19.4.2024. Článek k VČS je taktéž vydán. Těšíme se na všechny!

Diskuzní fórum

Téma: Nastavení zasílání avíz a infomailů

citovat
Soptík Hřensko CL-95
Aby bylo možné zasílat infomaily obsahující např. avíza o novém článku, o reakci v diskuzi a pod., je potřeba s tím souhlasit. Souhlas udělíte v nastavení svého profilu zakliknutím "mám zájem o informační e-maily a novinky"

img
postZaslat odpověď
Soptík Hřensko CL-95
citovat #000311
Po aktivaci volby mám zájem o informační e-maily a novinky v nastavení profilu se vám zpřístupní možnost sledování témat v diskusním fóru, sledování příspěvků pod články a autorům článků budou automaticky doručovány avizace, pokud někdo bude komentovat jejich článek. Sledování tématu je po aktivaci k nalezení v pravém horním rohu příspěvku/tématu. V závorce je uveden celkový počet uživatelů sledujících zmíněný příspěvek/téma.
img

Pakliže nevidíte možnost sledovat příspěvek/téma překontrolujte, že to máte v profilu aktivováno a zda se jedná o příspěvek/téma, který lze sledovat. Příspěvky ve Vzkazníku (tlachadle) sledovat z technických důvodů zatím nejdou, rovněž jdou sledovat jen hlavní příspěvky nikoliv však odpovědi, sledujete vlastně celý příspěvek včetně jeho odpovědí.
Jirka Daněk / programátor
citovat #000320
Notifikace opraveny a vylepšeny.

Avíza by již měli chodit autorům článků i všem co sledují příspěvky, omezil jsem avizace tak, aby nechodili tomu kdo zrovna komentuje, případně je-li autorem tématu/příspěvku na který reaguje. Je nesmysl pokud odepíši na vlastní příspěvek, abych o tom byl informován emailem.
Fousáč Plzeň CL-51
citovat #000322
Výborně. Avíza chodí. Děkuji.