CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Příspěvky uživatele Kid Liberec CL-29

Žáne, každý rok jsme v Holicích na stadionu, jsme tam už dvě desítky let, jako předseda klubu tě zvu mezi nás, aby jsi řekl věci které ti vadí, které se ti líbí a z oči do oči řekl vše co potřebuješ říct, nezapojuji se do virtuálních diskuzi, myslim ze by daleko lepší bylo sebrat odvahu a přijít a popovídat si, osobně jsem nepřítel sociálních síti, ale věř ze budu moc rad když prijdes a popovidame si, rad tě mezi námi uvidím a poslechnu si tě, myslim ze je lepsi si popovídat než plout mezi dvěma weby. Oficiálně tě jako předseda CB klubu Česká Lípa zvu na posezení mezi nás.
Kid CL-29
Myslím ze tohle se už dneska nechá léčit 5 5 5
Stanovy závodu a jeho pořádání je plně v roli ředitele závodu a jeho týmu. Pokud se to někomu nelíbí, nikdo ho nenutí se závodu účastnit. Veškeré rozhodnutí je plně v roli pořadatele. Pokud máš s LPD problém, doporučuji věnovat tvůj čas založení a organizaci vlastního závodu. Velice rád se ho budu účastnit.
Kid CL-29 - ředitel LPD
Tak si ji nech :))))
Přátelé, vyhodnocení závodu není otázka jednoho dne, po tom co technika zklamala, vše se přepočítává znovu a následně ještě kontroluje ručně. Chyba se stala, technika zradila a zatím jsme nepřišli na to proč, ale to budeme hledat až následovně. Teď je pro nás priorita zveřejnit výsledky. Buďte trpělivý, klikat na výsledkovku nemá smysl, v okamžiku uvolnění výsledků se to všichni dovíte.
Ahoj ještě jednou všem, bohužel po vyhlášení LPD byla zjištěna chyba, věřte ze usilovně pracujeme na tom abychom zjistili proč nás technika zradila. Nejsme teď schopni par hodin po vyhlášení říct rozhodnuti, jakým způsobem budem pokračovat, zda výsledky letošního závodu anulovat a nebo přepočítat a znovu vyhlásit nové pořadí. Prosím dejte nám čas, rozhodnuti uděláme veřejně a všem ho oznamime.
Prosím všechny, kdo se chystáte do Výrovic, aby jste se bud zaregistrovali tady na stránkách a nebo pokud vám to nejde mi poslali mail na kid@cbdx.cz a já to následně předám organizátorovi srazu, plní se kemp a potřebujeme zajistit místo.
Kid.
Soutěží se na všech povolených kanálech FM 1-80 kromě kanálu č. 9.

Co je na tomto bodu nejasné? Znamená snad FM pro někoho USB ?
Ahoj, v propozicich to uvedeno je, je to bod 3 odstavec D.
V propozicich je uvedeno, ze udání volačky a kóty je porušení pravidel a bude penalizovano.
Nebudu tu nikomu zakazovat aby napsal napr. Exp. Žába jede na Vyschlý pramen v lokatoru Xx99yy, záleží na inteligenci každého závodníka, pokud chce takto obcházet pravidla a kličkovat. Myslím ze každém alespoň trochu uvažujicimu člověku je jasné, ze pokud se tyto údaje předem zveřejní, degraduje to cely závod a s tím spojenou zábavu.
Mildo díky a ještě jednou dekuju za tvou práci.
Dnes 25.2.2020 byl uvolněn klíč pro LPD, dnešním dnem začne tedy všem fungovat program pro LPD 2020.

Zde uvádím odkaz na článek o LPD:
https://cbdx.cz/clanky/letni-polni-den/lpd-2020

Kid CL-29
Do konce ledna 2020 budou zveřejněny potřebné informace pro LPD 2020.
img
PLNÁ VELIKOST

...
Vážení přátele,
všichni jsme jen lidi a každy občas chybujeme, to se proste stává. Chtěl bych všechny závodníky ujistit, ze nikdo nepřijde o žádné spojení, dame si tu práci s tím, aby všechna vaše platná spojení podle propozic závodu byla započítána. Věc druhá - vystavování deníků. Deníky vystavuje pořadatel závodu po vyhlášení výsledku, pokud to někdo udělá kdekoliv jinde, zabránit tomu nedokážeme a ve své podstatě je sám proti sobě, protože svá data nechá opsat komukoliv kdo třeba něco špatně přijal. Ja vás za pořadatele žádám, aby jste to nedělali.
Doufám, že toto vyjádření je natolik srozumitelné, že již nebude potřeba o tom nadále diskutovat.
Díky všem ještě jednou za hezký závod a přeji pěkný den,
Kid CL-29, ředitel soutěže LPD
Strana: 1 2 další »