CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.

Příspěvky uživatele Fousáč Plzeň CL-51

Není.
Vláďa Tři Dvory CL-78 napsal/a: Ze zvědavosti jsem nahlédl na zde znovu zveřejněný odkaz pro přihlašování a od 20.4. (původní termín uzávěrky) ale nikdo další tam po mně nepřibyl a to tady čtu "Přečteno 60x"

Je to smutné...podle přihlašování nás bude do čepice...
Asi už nikdo další o činnost klubu nemá zájem.
Milan Peruc mi včera volal...na pátek si bere dovolenou, aby dohlédl na areál, aby vše bylo v pořádku, aby byl dostatek piva atd.
Nepřihlášení se na akci, když vím že přijedu, chápu jako nezodpovědnost a neúctu k práci pořadatele!
Na první pokus 10/14
Je potřeba založit nové přihlašování.
Zatím se tak bohužel ještě nestalo....
K přihlašování do LPD 2026:
Uvést k lokátoru odpovídajícímu Praze jako kótu "Česko" to chce velkého fištróna...
Pořadatel ví o jakého závodníka se jedná.
Vzhledem k jeho dlouholeté účasti v soutěži, propagaci této soutěže a jeho zásluhám o rozvoj CB jsme ochotni toto pochybení tolerovat.
Ahoj, dobrá práce, ale...
Za chvíli ten článeček někde zapadne v historii tohoto webu.
Prosím o přesunutí do levého menu, tak aby to bylo dostupné na první dobrou.
Děkuji.
!!! POZOR ZMĚNA !!!
Podle aktuálního programu na webu OK1KHL - https://www.ok1khl.com/view.php?cisloclanku=2025021501 máme přidělený čas na vyhlašování soutěží již od 12:30 hod.
Vyhlašování tedy proběhne 23.8.2025 od 12:30 do 14:00.
V době kdy článek vznikal, tak program vypadal jinak...
Došlo tedy ke změně ze strany OK1KHL o které jsme nebyli informováni.
Ten čas navíc samozřejmě rádi využijeme.
V článku opraveno, děkuji za upozornění.
Info LPD 2025:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
! VŠE SPOČÍTÁNO !
! KOSTKY JSOU VRŽENY !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Závodníci, kteří se umístili v TOP 20, obdrží email a budeme je netrpělivě očekávat v Holicích na podiu!

Děkuji VŠEM závodníkům, kteří se zúčastnili a zároveň ODESLALI deník, zároveň moc děkuji všem Alfám za podporu závodu.

Kid - CL 29
Uzávěrka příjmu deníků do LPD 2025 je již v neděli 3.8.2025 ve 23:59.
Máme víkend, takže doufám a apeluji na soutěžící, kteří dosud deníky neposlali, aby si našli tu chvíli času a své deníky poslali.
Mail pro příjem deníků je lpd (zavináč) cbdx.cz.
Pokud máte nějaké potíže se zpracováním, tak můžete kontaktovat pořadatele na:
Kid Liberec - kid (zavináč) cbdx.cz - 603487352
Fousáč Plzeň - cl51 (zavináč) cbdx.cz - 602137403
Prosím nejitřeme diskusi.
Odhalili jsme, že něco přetěžuje a sosá náš web.

Na výzvu reagoval nejen autor Mantáka, ale i Apache.
Vše je si teď v klidu Soptík s autory dořeší a není třeba, aby k tomu zaujímala stanovisko široká veřejnost.

Za klub mohu jen poznamenat, že určitě není naším zájmem těmto šikovným lidem házet klacky pod nohy.
Naopak máme zájem na spolupráci s nimi.
My máme "known-hown" a oni mají vědomosti.
Pokud najdeme cestu jak to dát dohromady, tak to bude ku prospěchu celé CB veřejnosti.
Alpinet Plzeň napsal/a: Mám odlišný názor na způsob dohledávání autora offline aplikace Logbook - Mantak.
Naopak , v dnešní době vše snadno dohledatelné , 2min na Google a mam volacku autora, FB profil Logbooku …😉
Možná vhodněji volit text k diskuzi …

Podle vyjádření autora app Manták to na 99,9% vypadá, že on není zdrojem výše uvedeného problému.
Dovolím si ho ale zneužít pro další argumentaci...

OK, tomu rozumím... a co dál?
Volačku Honza Mantov nikdo neznáme. Až dodatečně, po publikaci článku, se dozvídám, že jeho dřívější volačka je nám známa.
Článek v AMA rádio ukazuje, že autor je nejen CBčkář, ale i radioamatér a PMRkař.
Fejsbůček uvádí jisté jméno a příjmení. Fejsbůček nemám a doufám ani mít nebudu, takže končím.
Strejda Gůgl mi na toto jméno, příjmení a Mantov vyplivl osobu, která s autorem app nemá nic společného.
Takže co dál?
Stále nemám ani mail a ani telefon, takže ho nemohu kontaktovat.
Předávám info našemu technikovi...
To je celé.
A co je podle Vás účelem tohoto článku Alpinete a Rumcajsi?
Je to výzva na tvůrce aplikace, která by mohla být potencionálním zdrojem problémů, aby nás kontaktoval.
Těch pravděpodobných aplikací není mnoho (Apache a Manták).
Je to výzva k diskusi, ne obvinění.
Nevím jaké vy máte zkušenosti, ale dohledat majitele IP, dohledat na něho kontakt, kontaktovat ho, dočkat se odpovědi atd. je myslím v dnešní době nereálné.
Bude!!!
Jen jsi asi o půl dne rychlejší než já....
Chystal jsem se článek vydat dnes v odpoledních hodinách.
Expedice Žába napsal/a: Telegram nemám ( byl mi zrušen respektive zakázán někým od vás přístup ).

Plácáš nesmysly...
Na Telegram Exp. Polar 2025 ti nikdo BAN nedal!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 21