Vzkazník
(26.04.2026 14:12)
Není.
Vláďa Tři Dvory CL-78 napsal/a: Ze zvědavosti jsem nahlédl na zde znovu zveřejněný odkaz pro přihlašování a od 20.4. (původní termín uzávěrky) ale nikdo další tam po mně nepřibyl a to tady čtu "Přečteno 60x"
Alpinet Plzeň napsal/a: Mám odlišný názor na způsob dohledávání autora offline aplikace Logbook - Mantak.
Naopak , v dnešní době vše snadno dohledatelné , 2min na Google a mam volacku autora, FB profil Logbooku …😉
Možná vhodněji volit text k diskuzi …
Expedice Žába napsal/a: Telegram nemám ( byl mi zrušen respektive zakázán někým od vás přístup ).