Vzkazník
(09.07.2021 17:29)
Vzkazník je jistě také v plánu, ale operativnější je samozřejmě Telegram CB for ALL. A budou asi i nějaké články na webu...
do teď to byla tajná informace, kterou jsem plánoval zveřejnit zítra......
Expedice Žába napsal/a: Jo a navíc by stačilo tento odkaz https://drive.cbdx.cz/download/deniklpd/denik.rtf[/url ]již dříve dát třeba vedle do kolonky Letní polní den (aby se nemusel člověk složitě proklikávat) a tím by jste předešli zbytečným diskusím především Vy sami.
Expedice Žába napsal/a: Fousáč Plzeň CL-51 napsal/a: Ale vždyť tohle má všechny náležitosti jako ten Tvůj.....Příloha: 3510_vystrizek.jpg.jpg (84 kB, staženo 1x)
Ano tohle má a je to to co chci. Ale mně se stáhne něco úplně jinýho.Příloha: 3511_sken2.jpg (87 kB, staženo 4x)
Expedice Žába napsal/a: Ano, Vy píšete o koze, ale já píšu o voze. Pozorně si prohlédněte fotku odemne výše a to co jde stáhnout. Třeba na ten rozdíl přijdete.
Expedice Žába napsal/a: Tady https://drive.cbdx.cz/clanek.php?id=48
, tak se nebojíme ani Beskyd
. Jen to prostě nevyšlo
.