Vzkazník
(15.03.2019 16:09)
Bohužel musím dát za pravdu Žánovi - viz. mnou vložené obrázky níže z 13.3.2019 -
Dáš-li si rozlišení 300m na turistické mapě, tak tam máš vše co potřebuješ - název i výšku.
Tomáši prosím pro lepší přehlednost diskuse využívej možnosti "odpovědět" nebo "citovat" umístěné vpravo nad příspěvkem. Děkuji.
Fousáč Plzeň CL-51 napsal/a: Pro mně jako kontrolora CB Ligových deníků je to cajk......
Dáš-li si rozlišení 300m na turistické mapě, tak tam máš vše co potřebuješ - název i výšku.
Tomáši prosím pro lepší přehlednost diskuse využívej možnosti "odpovědět" nebo "citovat" umístěné vpravo nad příspěvkem. Děkuji.





