CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

LPD 2020 - termín konaní: 25.7.2020 19:00 - 23:00 hod. a 26.7.2020 01:00 - 05:00 hod., Přihláška LPD 2020

 

EBH 2020 - soutěžní deníky zasílejte nejpozději do 14.6.2020 na adresu radegast@cbdx.cz

Příspěvky uživatele Tomáš Sruby CL-81

... to je stjený jako když chodíš po venku bez pancéřovaného oblečení. Víš jak seš zranitelnej ? To že nejsi paranoidní ještě neznamená že na tebe nikdo v tu chvíli nemíří :-))))
takže si všichni založíme skype, uděláme konferenci a budeme schůzovat každej s lahví v ruce doma u počítače :)
img
PLNÁ VELIKOST

...
img
PLNÁ VELIKOST

Milda
Byl jsem jako obvykle na Šerlichu ale krom místních několika málo přeživších nikde ani noha.. takže jsem to po 21h a direktním hovorem s OK7SE který byl ubytován zabalil a jel do teplíčka :)
Pasmo krásně tiché bylo na výběr z osmdesáti volných kanálů :D achjo. Na tech 20 spojení za 4.5 hodiny nebudu ani hledat notebook kde mam cl6. Tak snad příště to někdo zapne. Všem hezký svátky ;)
to s tím lokátorem je fajn :) konečně trochu vzdušnějšího prostředí i pro neostřílené závodníky :)
jo, takhle je to dobrý. Konečně to, na co jsou všichni navštěvníci zvyklý.
Kvůli čtyřem spojením jsem deník ani nepsal :-D
dotaz na programátora.. Lze udělat odpověď na příspěvek , kterej už je odpovědí na něco ? :)
Tmr. No vidíš. A ja 5 misto ebh kdy sem ve 2 ráno odjel z kopce.
a já na šerlichu zásadně 5/8 nebo 7/8 nebo HBčko. s pulkou si tam nijak neškrtám a s drátovkou pulkou už vubec ne. co se týká magnetky, když to chodí tak ty DX jdou i na tu magnetku :-D ale jinak jezdit na šerlichu s pulkou , tak je to propadák :)
CB opakovač faltus na CH 23 suchý vrch ve finanční tísni......
********************************************
Bohužel, ale museli jsme, nuceni ekonomickými důvody, provoz stránek dočasně vypnout. Finanční rozpočet je v současné době cca 10 tis. v mínusu (elektřina, údržba, web atp., neexistuje však ani jakákoli rezerva na opravu, ev. nákup nového zařízení v případě poruchy, která je kdykoli reálná), celý provoz hradí Jirka ze své vlastní kapsy zejména ze sentimentálních důvodů. V případě dále trvajícího deficitu reálně hrozí i vypnutí samotného zařízení na Suchém Vrchu. Z tohoto důvodu nás těší projevený zájem, velmi rádi bychom jeho kompletní provoz zachovali, není však v našich silách provoz nadále dotovat. V případě zájmu o "společné" ekonomické udržení jeho uživateli a zajištění pravidelných ročních příspěvků by šla současná situace ještě zvrátit. I my sami máme srdcový zájem na udržení provozu tohoto jedinečného nostalgického zařízení.

V případě zájmu o příspěvek (nejlépe pravidelný) prosím zašli svou platbu na účet č. 670100-2204393132/6210 a do zprávy pro příjemce napiš cbfaltus + tvůj email.

Díky moc za zájem a prosíme dále šířit, nechť se nám podaří udržet Faltuse naživu.

Za team Faltus Jirka OK1 HJI a Roman OK1 JOP.
**************************-
Takže napíšu to i sem.
díky všem za včerejší spojení ze Šerlichu, kdo si nepřišel pro přání hezkých svátků a zdraví do nového roku na pásmo, tomu to přeji zde a těšim se zas někdy v příštím roce na slyšenou a viděnou :-)
tak fájn funguje :) Jdu měnit alternátor .....