CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Bylo spuštěno přihlašování do LPD 2021. Přihláška ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

Bylo spuštěno přihlašování do EBH 2021. Přihláška ZDE.

 

POZOR! Fotosoutěž s CB tématikou - ZDE.

Příspěvky uživatele Jirka Daněk / programátor

Soptík Hřensko CL-95 napsal/a: Natáhneš si stránku, ta se nejdřív podívá, co máš za zařízení a prohlížeč tuhle informaci pošle zpět na server a ten podle toho pro tebe teprve sestaví stránku, kterou pak vidíš...

Dovolím si s tebou úplně nesouhlasit, server ve většině případů nezajímá pro jaké zařízení dodává obsah. To řeší na straně klienta stylopis který zobrazuje/skrývá prvky a mění jejich velikosti, pokud je správně napsaný. Informace o operačním systému, prohlížeči, rozlišení a další takové věci udržuje sám prohlížeč a poskytuje je stránce lokálně, ano dají se ty informace vytahovat mimo, ale pro render stránky to není důležité dodávat serveru.
Soptík Hřensko CL-95 napsal/a: Tak a právě od teď lze vkládat i videa z youtube. Je tu jeden příklad:
[youtube]ypW7ynQLXkw[/youtube]
Citace videí nefungují úmyslně. Ať to tu není vytapetováno.
Přílohy jsou dostupné pro členy CL klubu.
Programoval jsem to spíše jako takovou pojistku. Doufám, že to nebude bráno jako věc, která ukládá namísto Vás. Ukládejte si hlavně sami pokud můžete, toto je opravdu jen nouzové řešení.
Jde o experimentální nasazení, mohou se sem tam objevit nějaké nedostatky. V takovém případě, prosím informujte mne nebo Soptíka s popisem problému.
On ani striktní Apple se občas neubrání propašovaní škodlivé aplikace. A ten prý není tak benevolentní při schvalování aplikací. Chce to prostě trochu přemýšlet a neinstalovat divné věci s divnými nároky od divných vydavatelů.
Neotvírat, mazat! Nastavit odesílacímu skriptu lze jakoukoliv libovolnou adresu odesílatele.
Nejde vyhovět všem najednou.
Sice to pro mě nebude úplně jednoduché na správu a údržbu, protože se jedná o dva zcela stejné motivy jen v různých barvách, ale máte nyní na výběr. Dokud to nevyřeším pro mě nějak jednodušeji. V základním stavu se tedy bude zobrazovat žlutá varianta, ovšem dá se nastavit i původní světlá.

Ozubené kolečko v patičce webu, nyní skrývá další možnost. Na mobilu zatím není dostupné.
img
Vidím to stejně, proto jsem taky psal, že to je experimentální. Záleží s jakou odezvou se to potká.
S modrou se vůbec nehýbalo, byla změněna šedobílá za variaci žluté.
Aktivoval jsem experimentální motiv. Barvy jsou víceméně totožné s prapůvodním webem a aktuální barevností drive. Pouze pod textem jsem tu žlutou zesvětlil, nikoliv však barevně, nýbrž na jasu. Ty modré odkazy jsou také ve stejné barvě. Drobnosti budu ladit, není to finální varianta!

Prosím o vyjádření, na budoucí povzdechy nebude brán zřetel.
K odkazu, který chodí do emailu přidám hash, aby to skákalo na komentáře. Na konkretní komentář link určitě nebude, protože avizace se odesílá během ukládání a v té době ještě nemám k dispozici ID komentáře. Po odeslání odpovědi by Vás to mělo automaticky vrátit na komentáře, testováno na W10 Chrome, Edge a Android Chrome a "Prohlížeč". Co používáte, že Vám to nefunguje?
Avizace na nové články by právě mohly být automatizované úplně.
Varianta 1
Autor by napsal článek a jakmile proběhne schválení článku, v tu chvíli by se všem, kteří mají v profilu nastaveno odebírání informačních e-mailů odeslala avizace na email. Samozřejmě pokud má přístup alespoň do jedné z kategorií kam článek patří.

Varianta B:
Autor by napsal článek a následně by někde v přehledu u schváleného článku odklikl Odeslat avizaci, kde by se opět bral ohled na přístup.

Je totiž nesmysl, odesílat avizace na články uživatelům, kteří nemají práva se k nim dostat. V tuto chvíli, žádné avizace na články nechodí, pokud někdo nerozešle odkaz manuálně.
Povedlo se mi najít způsob, jak avizovat články v závislosti na oprávněnosti přístupu k jednotlivým kategoriím. V brzké době tedy naprogramuji modul, ale mám důležitou otázku.

Jakým způsobem by Vám vyhovovalo zasílání avizací. Buď automaticky při schválení článku nebo manuálním potvrzení v administraci?
Strana: 1 2 3 4 5 6 další »