CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

LPD 2019 - termín konaní: 27.7.2019 19:00 - 23:00 hod. a 28.7.2019 01:00 - 05:00 hod., Přihláška LPD 2019

 

EBH 2019 - termín konaní: 1.6.2019 18:00 hod. - 2.6.2019 8:00 hod., Přihláška EBH 2019

 

Výroční členská schůze CB klubu Česká Lípa se koná tradičně v Peruci a letos 26-28.4.2019, více včetně přihlášení v článku

 

23. CB a AMA setkání 4. května 2019, podrobnosti

Příspěvky uživatele Žán Braník Praha

S Babama? Jak s kterejma. S tou mou určitě ne. Ta jak slyší otevřený squelč, tak nezná bratra .... 7
Ale myslím si Matesi, že by se nezlobili, kdyby jsi název použil. Jinak mě osobně se líbil název jedné cykloexpedice viděný na nádraží v Pardubicích. Expedice BEZBAB! (pro vysvětlení Expedice Bez Bab) Honza, 73. 5
Ahoj Matesi, Hagi je někde v Irsku a po Mikešovi se pozeptám. Honza.
Ahoj Tomáši, jestli tou šipkou u tlačítka "Nahlásit chybu" myslíš, že to jako někdo nahlásil jen aby Tě "dostal" tak tedy já ne! Mě je to šumafuk. Každopádně jak zde Venca zmiňuje ten Lopeník, tak to je podle mně již vrchol byrokracie, prakticky srovnatelný s nařízeními z Bruselu. Já osobně bych to do ČS PMR CUPU uznal, neb jsem tam nebyl a tak nemohu vědět, kde v době vysílání stál.
Ahoj Bohouši, Telegram naistalován, dokonce s češtinou, co dál?
Elektrocentrála na prodej http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/378405-vojenska-el-centrala/
Podle mne oheň k člověku patří již od nepaměti. Každý poutník, traper, lovec když zakládal místo k nocovánií rozdelaval oheň. Co je naopak v přírodě cizorodé, je třeba hulakani do mikrofonu. Ale nic proti tomu nemám.
Nazdar Tomáši, Takže to oříšek není. V databázi to je. Ale vůbec nechápu Tvou reakci! Na co vlastně reaguješ? Lokátory mám uvedeny tak jak píšeš, nějaký JN79JH vůbec nezmiňuji, takže kraviny píšeš jen a jen Ty!
Dobrý den. V článku to nezmiňuji, ale z obce Těškov pod Radčem se kdysi ozývala velmi známá CB veličina Vašek Těškov. Díky výhodně položenému místu byl krásně slyšet po celých Čechách a mnoho expedic ho jistě mělo ve svých denících. Prý je již mrtev, tedy čest jeho památce.
Dobrý den, když jsem psal minule, bylo to vidět hned. Takže nyní jsem znejistěl že skoro tři hodiny ťukání jsou pryč. Proto reakce taková jaká byla. Ale nutno dodat, že stále se domnívám, že předchozí redakční systém byl o mnoho jednodušší.
Ahoj, navečer asi v 19:30 jsem dopsal a dole odklepnul článek. Sice se píše, že musí projít schválením dle GDPR, ale jinak chybí zpětná vazba, zda se uložil a je zařazen ke schválení, nebo se neuložil a je tedy nenávratně pryč. Dřívější redakční systém byla paráda. Tenhle mi nějak nesedí, to je horší jak vyplňovat daňové přiznání. 7 7 7
Ahoj, hodnotím 5 jako pět hvězdiček. Tedy maximální spokojenost. Nebo to je jako postaru? Jsem již zvyklý z nákupů na Mall, pořád otravují s hodnocením. A tam jsou hvězdičky. Třeba parní čistič Karcher dostal 5 a bezsáčkový vysavač Sencor jen 1 neb po půl rfoce se mu snížil výkon a přestal skoro vysávat. Asi tak. Stanice CB zatím fungují .... 5
Já tedy nevím, ale pokud kliknu na lokátor uvedený u avíza na portejbl Apache znojmo, tak se mi zobrazí mapa na stránkách cbpmr.cz Jednoduchým kliknutím si mapu zvětším a kota U obrázku se mi ukáže. Akorát má o 1 metr víc než Apache uvádí. Nevidím nic složitého v tomto ůkonu.
Ahoj, na mapě Seznamu ta kóta U obrázku je. Vedle silničky spojující Svojkovice a Hory. Vpravo, uprostřed.
Ahoj, jak to je s tím LPD 2019? Né že by bylo pozdě, ale nezaseklo se to někde? Děkuji za jakoukoliv odpověď a přeji vám hezký den, Žán Braník Praha, sedmičky trojky za vámi. (tady mohu, či spíš MUSÍM! 3 )
Strana: 1 2 další »