CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Příspěvky uživatele Expedice Žába 🐸

Zdar, podle času příspěvku usuzuji, že jsi to Pavle také zkoušel se přihlásit. Docela by mne zajímalo, kdyby se Ti povedlo prihlasit se a jako prvni na tu kótu, zda by jsi si také stěžoval na porušení propozic. Předpokládám ze to je vec cti a takže odpověď bude znit ANO!
Jet na sever kolem Českých Budějovic!
No a mne to napadlo. Tak jsem se zeptal. 5
Abych nemusel hejbat tou lištou dole, ale byl tam celý hned. To asi budu muset změnit rozlišení monitoru, co?
Ahoj, dík. Dá se nějak ten deník zmenšit aby byl vidět celý? Mám ho na dvou různých noteboocich a na obou je místo azimutu jen azim.
Zdar, je dobré že jsi zmínil Hlavakovsky vrch - kopec. Neb tím jsi dal najevo postoj k dané věci. Možná tak mají pravdu kritici mimo CL, že ke změnám v posuzování platnosti spojení v CB lize nakonec vůbec nedojde, či budou zase postupně utahována. Žába. 73
Ahoj, ono jde o to, že drtivou většinu zájemců o CB ligu jste zahnali v uplynulých 2-3 letech striktním trváním na CL6 a databázích. Ti se už nevrátí. Navíc když se chystá jiný a nový závod CB, kde sice cl 6 není přímo zakázán 1 ale jsou doporučený jiné formy deníku. Takže nábor nových účastníků bude běh na dlouhou trať. Chtělo by to i víc té propagace. Třeba oslovit Jerryho Nové Město pod Smrkem a dát banner na jeho stránky. Co ten ok1np, jak tam to vypadá? Já to taky zkusím, ale vysledek? Bůhví... Pěkný den přeje Honza.73
Tak to mám potvrzeno. Mělo by tam být měkké I.
Ahoj, nemělo by být v těch Aktualitách 2 x měkké 'i" po l?
Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: K LPD propozicím jen toliko. Počkejme si na konečnou úpravu a k ní mějme případné připomínky. Tato debata určitě nevyšumí v niveč. Co se týká Kopce, Vrchu, kóty atd. Pro databázi je dobře nazývat jména pokud možno tak, jak jsou v mapách. Správci to ulehčí práci. Co se týká kontroly deníků pak je v propozicích, že v případě nejasnosti o názvu kóty má přednost lokátor. To znamená že v případě že se v deníku zaznamená "kopec " na místo Vrchu platí (bude-li dobře Lokátor) a tedy QSO bude uznáno.

Čím víc připomínek v průběhu tvorby nových propozic, tím míň připomínek k definitivním propozicích. Můj názor. Viz nové propozice ligy.
Tak ho do ty databáze nedávej když je název špatně. Spojení je platné sedí lokátor. A že není v databázi, komu to vadí?
Ahoj, píšu z mobilu. Pokud ty propozice LPD jsou ty nové, opravené, pak se mi ta věta o volbě QTH zdá taková nejednoznačná s možným jiným výkladem. "Volba QTH je jen na území ČR a SR jinak není závodník omezen" . Takže já si na území ČR zvolím jako QTH Mont Blanc protože nejsem jinak omezen. Mohl bych si ho taky zajet zvolit třeba na Slovensko, ale to je daleko. Já si v klidu v pokoji na území ČR, přesně dle propozic zvolím QTH Mont Blanc protože nejsem ve volbě nijak omezen. Takhle ta věta působí na mne. Kdyby tam bylo třeba psáno " místo startu do LPD musí být na území ČR a SR nebo startovní QTH do LPD musi být na území ČR a SR " bylo by to myslím jednoznačnější. Takto jak to je to je jako to že závodník se řídí platným VO. 4
Maximálně Hlavakovsky kopec (vrch)!
Mě to netrápí, akorát vzbuzuje nedůvěru.
Ahoj, 12. 9. 2020 má být setkání na Kozákově. Bližší info na amaradio.cz.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 11