CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Kontrolní stanice pro LPD 2024: JO60LJ Klínovec, JN88UU Velká Javořina, JN89DN Karasín a JO70QR Hvězda.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Registrace

Uživatelské jméno může obsahovat pouze písmena (A-Z), tečku (.) a pomlčku (-). Maximální délka je 24 znaků. E-mailová adresa je povinná. Potvrzovací zpráva bude zaslána na uvedenou e-mailovou adresu.

Uživatelské jméno
Heslo
Heslo (kontrola)
E-mail
Informační e-maily
Kontrola This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Podmínky

Registrací na tomto webu souhlasíš s tím, že po dobu existence tvého účtu na *.cbdx.cz o tobě budou vedeny, shromažďovány a zpracovávány informace ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) v rozsahu tebou zadaném, tedy přihlašovací jméno, email a IP adresa. Tyto údaje budou vedeny strojově a automatizovaně pro potřeby technického řešení webové aplikace, databáze programu Deník CL6 a dalších výstupů.

Také souhlasíš s tím, že se na tomto webu budeš chovat slušně v rámci dobrých mravů, mezilidských vztahů a HAM spiritu, zejména souhlasíš s tím, že:

  • nebudeš urážet jiné uživatele tohoto webu
  • nebudeš užívat vulgarismy a nevhodná oslovení
  • svým jednáním nebudeš úmyslně zatežovat systém zejména nahráváním nadměrných fotografií a jinými pokusy o poškození webu
  • tvá aktivita na tomto webu nebude směřovat k omezování chodu, zejména umisťováním nebezpečných odkazů a kódů

V případě, že z tvého účtu bude zjištněna nevhodná anebo pro web nebezpečná aktivita, bude tento účet zablokován.

 

Kompletní znění GDPR naleznete v tomto článku