CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

exp.Okolo ČR 10

Kategorie: Všechny články, Klubové akce a činnosti

Tak a jsme zase tam, odkud jsme vyjeli, kde jsme začli.

U Oběšeného

Tak a jsme zase tam, odkud jsme vyjeli, kde jsme začli.

Po 10 dnech již nikdo nepoznal, že tam někdo byl. Travička byla vzrostlá a po naší minulé návštěvě ani stopy. Na stejném místě jsme opět postavili auta a udělali přístřešek včetně antény. Počasí bylo pěkné jen trochu foukalo, ale Dlouhé Stráně to teda nebyly. Sedli jsme si a rozhlíželi jsme se po té krásné krajině.

10 dní uplynulo jako voda a můžeme konstatovat že po celou tu dobu nebyl jediný problém. Diskutujeme o všem co nás potkalo a byly to samé pěkné zážitky. Všude, kde jsme byli se nám moc líbilo. Děkujeme všem co nás podporují svým zájmem o CB. Děkujeme všem co nás navštívili a místo abychom hostili my je, oni pohostili nás. Napořád mě, ale i mým kolegům zůstane v paměti setkání na Velké Javořině se Slováky. Opravdu jsme byli, ale nejspíš budeme i v budoucnu jedna parta a podobné akce přibudou na obou stranách. Na závěr ještě  mapku QSO z dnešního dne .

No a to je pro tuhle akci  Okolo ČR opravdu vše. Ještě jednou Vám všem děkujeme za podporu a nejspíš se příště potkáme z větší dálky a nebude nám ani Vám vadit DX rušení protože i my vlastně budeme to rušení.

Ať se Vám daří přátelé! Přejeme Vám všem pevné zdraví a spokojenost ve vašem životě.

Exp.Okolo ČR : Kuba Šumná CL-54, Milda Lesná CL-53, Fousáč Vinice Plzeň CL-51 a Venca Chotěšov CL.39

Komentáře

postPřidat komentář
Venca Chotěšov CL-39
odpovědět citovat
Jordáne velmi nás mrzí, že jsme byli hluší, ale opravdu ostatní stanice převážně rusky mluvící a později všemi světovými jazyky byly někdy i o několik řádů silnější než stanice které se na nás pokoušely dovolat. Často jsme litovali že jsme nevzali směrovku, ale auta byla narvaná i tak. Jó kdyby jsme byli 2000 Km daleko tak bychom se slyšeli bez problémů. 3
Jordán Nový Jičín
citovat
Zdravím Tě Venco, "nět problema". Alespoň jsem vyjel starou naftu a načepoval novou 9 . Ahoj. J.
Jordán Nový Jičín
odpovědět citovat
Díky celé Vaší partě mládenci. Bylo to fajn, i když můj rekord v naježdění km a nastoupání výškových metrů autem na jedno spojení asi nikdo nepřekoná, ale i to patří k věci. Všechny nesnáze rychle vyprchají z paměti a zůstanou jen hezké zážitky. A mezi ně bezesporu patří radost z každého spojení a pak samozřejmě z možnosti osobního setkání. Těším se na zítřejší LPD, kdy Vás doufám všechny uslyším. Ať se Vám všem daří. 10 . J.