CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Aktivita CB klubu Domažlice k 30 rokům založení klubu

Kategorie: Všechny články
Aktivita CB klubu Domažlice k 30 rokům založení klubu.

CB klub Domažlice navazuje na radioamatérský diplom "70/30",  k oslavě třiceti roků od založení CB klubu a sedmdesáti letům konání Vavřinecké pouti - Chodských slavností,  také  CB/PMR aktivitou.

Kdy, kde: v průběhu roku 2024 se budeme ozývat na CB a PMR pásmu pod volačkou "CB klub Domažlice", aktivitu začínáme o víkendu  3.-5.5., kdy se ozveme z portejblu Sádek (854m, JN69JK), případně z domácího QTH na Baldově. V průběhu roku se však budeme ozývat i v jiných termínech - budeme informovat na tradičních CB webech a našich stránkách.

Za jedno spojení s CB klubem Domažlice bude nárok na pamětní list. Zájemci o pamětní list si napíší žádost na ok1nyd@gmail.com , napište prosím vaší volačku, čas SEČ, datum spojení a zda bylo spojení navázáno v pásmu CB/PMR/sdílenky. Na základě správných dat bude vystaven pamětní list v PDF formátu.

73, CB klub Domažlice

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.