CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Jak to letos v Holicích viděla exp.Radegast

Kategorie: Všechny články
Jak to letos v Holicích viděla exp.Radegast

Chotěšovská větev Radegastů do Holic tentokrát dorazila bez psího kamaráda.

Jak to letos viděla exp.Radegast

Chotěšovská větev Radegastů do Holic tentokrát dorazila bez psího kamaráda.  Musel zůstat doma, protože mají pejsci na stadión zákaz. Přijeli jsme něco kolem 16 hodiny. Všude již bylo veselo a pípa plně v provozu. Trochu jsem se obával jak to bude vypadat po větru v členských řadách, který odfoukl všechno, co nemělo pevný fundament. V přírodě po každé bouřce, vichřici či velkém požáru přichází zklidnění, které je později provázeno kvalitní úrodou. To co se před mými zraky odvíjelo, mne přesvědčilo, ostatně jako již mnohokrát, že to tak je i mezi člověčenstvem.

Všechno bylo, jak má být. Všichni byli usměvaví a spokojeni a bez obav. Odhodil jsem všechny obavy a spokojeně jsem si šel natočit pivíčko. Tedy vlastně mi ho natočil Milda a já po 250Km dlouhé cestě jsem se opravdu s chutí napil. Byli tady všichni, které jsem očekával. Vlastně úplně všichni ne. Honza Sosnová s Miluškou nedorazili, ale měli k tomu pádný důvod a již dnes se těšíme na Koštice, kde určitě budou.

Jinak nikdo nescházel. Jen podání rukou mi zabralo 20 minut. Během hodiny dorazili i Slovenští kamarádi Cyro, Števo a Marconi po další hodince Boris Trnava spolu s Afrom Trnava. Tihle Slovenští kamarádi jsou parta k nezaplacení. Jejich schopnost navodit dobrou náladu je úžasná. Zvláště když všichni sedí a zpívají pod  vlajkami Českou, Slovenskou a Klubovou. U srdíčka vás zahřeje, když o půlnoci všichni svorně ve stoje zpívají  státní hymny.

Je to neuvěřitelná parta a není divu, že ani „nepřízeň počasí“ která se klubem prohnala je nerozdělila a nejspíš ani nerozdělí.

 Byl tady, ostatně jako vždy, celý Tršický klan, Tomáš Sruby se svojí družkou,

Tomáš mob. Roudnice, Babča a Bohouš Česká lípa se svojí paní,

Milda se svojí ženou, Pavlovický klan, Vorlík se svojí paní, Jarda Koštice spokojeně zářil. Byl tady Jordán se svým parťákem. Byla tady úplně celá Moravská větev, Fousáč a celá jeho rodina. Byli tady všichni ti, kteří tvoří to pevné jádro celé té Českolipské CB rodiny.

Tak jak chutná pane ? Jinak na kopci se nenapije alkoholu ani slzu a tady by se protrh. No budiš! Za dobře odvedenou práce ti to pro jednou zdraví promine.

Cyro nech si chutnat a ať tě tento apetit stále provází stejně jako mne.

Již před mnoha lety jsem se pozastavil nad tím, jak může tato parta, která je z celé republiky a to jak České tak i Slovenské držet tak pevně pohromadě. Do dnes to tak je a ani snahám tuto partu rozbít se to nepovedlo. Však se sami podívejte jak drží pohromadě.

 

Za Radegasty chci Vám všem poděkovat, že jste jaký jste, protože pro nás je klub ČL zázemí jaké  nenajdete,  kdyby jste ho hledali. Nechť to tak zůstane na pořád.

Všem Vám přeji já a Vorel Stupno nebo-li Radegasti pevné zdraví a aby se Vám podařilo všechno na co sáhnete a ať nám to lítá.

 

Venca Chotěšov CL-39

Vorel Stupno CL-45

Komentáře

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Venca Chotěšov CL-39
odpovědět citovat
Mirko děkuji za reakci na naši práci, která je vlastně jen pokračováním v Milanovo práci kterou rozdělal a již mu nezbyl čas. Jen se snažíme realizovat to co vyšlo z Milanovo hlavy. Že to byla myšlenka vzácná vyplývá již z toho, že to zaujalo opravdu hodně lidiček a jak jsem již jednou napsal, pokud budeme my, bude i Milan 42 mezi námi. Čest jeho památce !
Exp. Tetřev
odpovědět citovat
Expedice Tetřev se nemohla zůčastnit celého víkendu z pracovních důvodů. Jste skvělá parta a nikdy neříkej nikdy. Je nám obrovskou ctí držet pohár EBH Milana 42
Venca Chotěšov CL-39
citovat
expedice-Tetrev napsal/a: Expedice Tetřev se nemohla zůčastnit celého víkendu z pracovních důvodů. Jste skvělá parta a nikdy neříkej nikdy. Je nám obrovskou ctí držet pohár EBH Milana 42

Děkuji Vendo za Tvoji účast v závodě a za tvoje slova. Již se těšíme na další ročník. Ano jsem přesvědčen že ČL parta, která nás obklopuje je takový malý zázrak, který se hned tak nevidí. Vytvářela se víc jak 20 let a pevně věřím, že se bude i nadále rozvíjet.
Mirka-42
odpovědět citovat
Díky za článek! Jsem ráda, že se všem v Holicích líbilo, že jste se sešli i se Slováky, že se držíte vysílání ať CB či AMA a hlavně, že jste měli pěkný víkend! Díky, že držíte soutěže po Milanovi 42. Příští rok už bude na hřbitově 20 let... Vzpomínám i na Kosačku. Hodně sil a zdraví pro všechny, kteří do Holic dorazili! Mirka