Start plzeňské části expedice z Chotěšova byl v sobotu dopoledne.

Znojemská část nám jela naproti a sraz byl stanoven u meteoroligcké stanice ve Svratouchu.
Tam nám obsluha sdělila, že pro vysílání je vhodnější protější kóta U Oběšeného, ale že je potřeba se domluvit s majitelem pozemku. Pán byl velmi ochotný a nic pro něho nebyl probém.
Naše šapitó s anténou U Oběšeného JO80AR a 54 QSO

Noc byla poměrně větrná, takže o klidném spaní se mluvit nedá.
Ráno jsme se přesouvali na Jiráskovu chatu na Dobrošově.
Dohoda s vedoucím na chatě opět naprosto bezproblémová a i přípojku na Temelín se nám podařilo dohodnout.


K večeru začaly jezdit návštěvy

Vláďa Tři dvory, Dana Slavoňov a Ali Třebechovice

Tomáš Sruby a Klára

Na noc byl hlášen déšť, takže jsme spali v autech...jen Kuba Šumná se nevešel!
Dobrošov nám dal díky bouřkám a šílenému rušení jen 16 QSO
Dnes byl v plánu přesun na Ještědku



Jsme posilněni, anténa stojí, takže se těšíme na dnešní spojení a doufáme že jich bude hodně!
Naslyšenou a 73 Expedice Okolo ČR
Komentáře
Zdraví Přemek Hořátev OK1PZH