CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

POZOR !!!     JIŽ 31.9.2021 UZÁVĚRKA !!!    Fotosoutěž s CB tématikou - ZDE, Galerie fotografií - ZDE.

 

V článku s pozvánkou na Koštice je opět vloženo přihlášení na tuto akci. Přímo na přihlášení lze přejit >odkazem<

Příspěvky uživatele Venca Chotěšov CL-39

Hele ať je to jak je to, jsem rád, že jsi nás potěšil svou přítomností. Třeba v Českých panáčcích chytnou saze a budou padat výsledky jako Brno. Vlastně to by bylo špatně protože Brno nás vyhodilo z LPD a Radeč, mizera jeden nás nepodržel. 3 . Tak snad příští měsíc se nám vylepší výsledky a i přes to, že bych neměl soutěžit, jak někdo tvrdí, uděláme (Radegasti) všechno abychom Ti byli důstojným konkurentem.
Tak to máš pravdu Alpinete. Ale Titanik byl hodně velkej a stačil malý kousek ledu a bylo pom něm. 3 3
Jo jo ! Tyhle týpky neukecáš na to jsou moc dobří. Jediná možnost je porazit je v regulérním souboji. A tak nám přeji hodně štěstí.
Děkuji Tome za pěkné zhodnocení celkové situace . Vždy jsem v klubu viděl partu nenasratelných lidiček kteří jsou pospolu fakt jeden celek, který hned tak něco nerozebere. Ten sviňa covid byl opravdu zatěžkávací zkouškou a vůbec to nebyla sranda, ale ta parta se nenechala a nenechá rozklížit !!
Naši radní, jak píše Tomáš, to opravdu zvládli a vypadá to, že zvládají v rámci klubu vše co přichází a nejspíš i bude v budoucnu přicházet.
Venca CL-39
Za chvíli budou Koštice a tam bude jako vždy co jíst a pít a bude veselo. Letos jsme (radegasti) "zaspali" první start a tak budeme muset při ligových startech trochu přitvrdit, nebo nám zase Slováci nakopou zadečky. Pokud si na to zvyknou tak je s námi konec 3 3
Kaso Žilina napsal/a: S Mišom Žilina navrhujeme heslo: "To, čo sa stalo v Holiciach aj ostane v Holiciach."

To heslo není špatné, ale obávám se, že myšlení lidiček je různé. 5 a za sebe mohu říci, že jsem rád, že jsi s námi byl a kdyby to mohlo být častěji, byl bych ještě raději. Celá ta parta lidí která se v Holicích sešla jak Česká, tak Slovenská, se ráda potkává, potkávala a potkávat bude. NSL Kaso
Vláďa Tři Dvory CL-78 napsal/a: Také mám dojem, že Holice není jenom hodina vyhlašování výsledků minulého roku.

Mám dojem, že se někdo najde kdo nám dění v zákulisí připomene a mám takové mrazení že to bude brzo. 3
Mirko pěkné pozdravení a přání pevného zdraví letí za tebou do Tvého domova. Milan-42 je stále s námi a bude tak dlouho, dokud budeme. A zatím nehodlám ani já ani Vorlík jít na odpočinek a pořád budeme pokračovateli v Milanovo práci stejně jako mnoho dalších kteří se o zachování EBH snaží.
Ale pane tak tohle mne ani ve snu nenapadlo, že máme stejné koukání.
A kdo nám přiblíží dění v kempu? Že by TmR. Necháme se překvapit
Zařídim
A i já Tobě Kaso děkuji za QSO. Není co dodat a máš za 1 !
Alpinet Plzeň napsal/a: Doporučuji používat pro kontrolu mobilni aplikaci EasyQTHlocator . Je jak pro android , tak i IOS . Udává aktuální lokátor , nadmořskou výšku , souradnice, datum i čas v lokálním i UTC . Díky této aplikaci jsem schopen dávat lokátor i z mobilu (kamionu)

To není špatný nápad. Děkuji !
Expedice Žába napsal/a: Ahoj, jak říkal doktor Plzák: Zatloukat, zatloukat, zatloukat! Na Radči jste byli, tak co?

Ale tady neni nutno nic zatloukat jen se snažím ze sebe smýt trochu té špíny co se na mne vylila. 1 1 Tak již jsi dostal pozvánku ?
Opravdu jsem byl přesvědčen že vysilač je Radeč a po zadání do CL-6 mi to dalo JN69TT a víc jsem o tom nepřemýšlel. Když mne opravoval Kaso ze Slovenska, že jsem ve špatném lok. vůbec jsem to nebral vážně, ale pro ligu jsem pro jistotu dal JN69UT s myšlenkou vždyť se jedná o pár metrů a co ten Kaso o tom může vědět. S tím se nemá cenu ani zaobírat. Je to taková prkotina, že je zbytečné s tím trávit čas. Kurňa to jsem ale narazil. Jak říká TmR hůl se na psa vždy najde. Teď to ale byl fakt hodně shnilý klacek, díky kterému jsme již podruhé odepsali LPD. Jasně že se s toho nepoděláme, ale zamrzí to. 1
Ano je to hodně dat a občas se stane, že se na nesrovnalost přijde později a to hlavně tím, že si toho někdo (soutěžící) všimne V tomto případě komisař a upozorní na to. Potom se data upraví podle skutečnosti. Tím, že se jedná o celoroční soutěž nic se neděje protože, důležitý je až konečný výsledek. Takové úpravy se dějí i ve prospěch soutěžícího. Např. Milanovi Senica nebo Števovi Zvolen se neuznalo QSO protože se při opravě nenašlo v mapě QTH které bylo zapsáno. Po prokázání skutečnosti se jim body započítaly zpětně a byla i zpětně a s omluvou provedena oprava jak v Bance , tak v článku. Tím, že je banka přístupná má každý soutěžící možnost si sám hlídat svoje výsledky stejně tak jako výsledky ostatních a také to dělají a pečlivě asi tak jako paní Mirka. Paní Mirka nic o tomto neví a domnívá se, že objevila Ameriku. Neobjevila ! Neobjevila vůbec nic. Jenom přidala další trapné připomínky. Paní Mirka si stále myslí že jsou soutěžící úplní pitomci a bez ní se neobejdou. Paní Mirko ! Jsou to všechno inteligentní lidé a v mnohém Vás vědomostmi i předčí a hodně. Opravdu zvolte si jiný druh zábavy.
Expedice Žába napsal/a: Ahoj, Mirka se mě několikrát zastala a tak se jí musím zastat taky. V lecčems má pravdu. Honza Expedice Žába 🐸. 73

Svojí pravdu najdeš vždycky Žáne. Stačí na věc změnit úhel pohledu. Stačí po svém vyložit důvody pro které bylo rozhodnuto a tvoje pravda je na světě. Vzpomeň na svůj závod který jsi musel anulovat. Vlastně nemusel, ale byl jsi k tomu dohnán a vůbec jsi to nemyslel špatně. Možná jsi se měl více poprat za svoji pravdu, ale nepopral. A tak to dopadlo jak to dopadlo. Já jsem jiný Žáne.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 30