CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

POZOR! Fotosoutěž s CB tématikou - ZDE, Galerie fotografií - ZDE.

Příspěvky uživatele Venca Chotěšov CL-39

Vypadá to tak Vláďo. Sice se to jevilo na déšť, ale snad bude dobře. Natankováno mam, ještě naložit ANT a stožár a vypadnu. Možná zkusím Čerchov. Pod rozhlednou se jeví že sníh neni. Na našem místě je ale sněhu habaděj. Odněkud se ozvu.
Expedice Žába napsal/a: Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: Děkuji Miňo za článek (video). Škoda, že se ještě na kopec nedostanu (sníh). Sice už téměř všude slezl jen v těch lesích se mizera drží a v úvozech cest, kde ho byl 1m jsou zbytky ještě velké na Caravellu. Snad 27.2 to již půjde. Jsem docela natěšený. Přeji pevné zdraví a pěkný den.
Zdar Venco, to je problém všech lidí co umí jet na dva tři kopce a jinam NE! Ti co jezdí po celé republice, třeba jako já, nemáme problém pokud chceme jet, neb vždy se někam dostaneme.

Žáne plně ti dávám za pravdu. Jen drobnou připomínku. Já nevyndávám staničku z kapsy, ani nestavím ANT připevněnou k zahrádce auta gumicukem. Tohle mám již dávno, dávno za sebou. Radegasti sjeli již nejspíš všechny dostupné kopce od Šumavy k tatrám a v současné době pokud jsme vyjeli tak jako by na jistotu. Ale ti kteří přijedou, vyhodí ANT na strom nebo ji opřou o auto a vysílají to jsou ti bez kterých to nejde a před kterými smekám. Já a Vorlík nebo-li Radegasti jsme opravdu již jen ti kteří se nějak nedokážou vyzout z bačkor a jit se svalit na gauč. 3 3
Děkuji Miňo za článek (video). Škoda, že se ještě na kopec nedostanu (sníh). Sice už téměř všude slezl jen v těch lesích se mizera drží a v úvozech cest, kde ho byl 1m jsou zbytky ještě velké na Caravellu. Snad 27.2 to již půjde. Jsem docela natěšený. Přeji pevné zdraví a pěkný den.
Mates Brno CL-27 napsal/a: Alpinete, taky mě to potěšilo! Začal jsem vysílat z Tisuvky a většina prvních spojení přes 100 km. To Tvoje QTH mi nic neříkalo, tak jsem potřeboval více pokusu to správné zapsat. Posíláš denik do CB ligy? Jinak pro Vencu Chotěšov: byl jsem dotázán poměrně zkušeným CBckarem, co je to CBliga. Tak jsem udělal trochu osvěty i v tomto smeru.

Moje idea včera byla dělat spojení jak do JM, tak do PHA/SC kraje, ale nakonec tam měli asi hodně rušení a moc mě neslyšeli, a bylo to spíš JC a HK kam jsem se dovolal. I skálu by šlo asi lépe využít, nechal jsem se ovlivnit (a jsem za to rád) problémem, kde budu spát. Měl jsem i nečekanou návštěvu Romana Žďár n.Sazavou po setmění (příště ocením avizo :-)), popovídali jsme si o zkušenostech s éterem a o kopcich kolem.

Matesu velká poklona za Tvoji snahu. Snad se mi ti to podaří oplatit. Děkuji
Jo 213 Km již potěší. Tak ono potěší jakékoliv QSO ale jak to začne psát přes 100 Km začínáme se s Vorlíkem usmívat 1 když to začne psát 200Km tak začínáme dělat kávu s rumíčkem a za 300 Km já dávám štamprdli a Vorlík dostává hlad 3 3. No už abychom mohli na Čerchov postavit ty naše brýle a zpravili si trochu chuť.
Oba jsme byli na mizerném místě vůči sobě. Mne stínila Plzeň a i přesto, že jsem měl ANT 5/8 na 15m magirusu tak to nepomohlo. Kdyby bylo možno vyjet na Křížový Vrch tak tam bylo HB a nebylo co řešit. Ale není všem dnům konec. Však se zadaří.
Přeji pěkný den Salamandře.
555 je CH vhodná pro honičku na DX. Káčko má asi na mysli obecný pokec na CB ale jen SSB. Pokud jsem to tedy správně pochopil. Není to špatný nápad shromáždit (vyprovokovat) vlastníky SSB stanic aby využili jejich možnosti.
Fousáč Plzeň CL-51 napsal/a: Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: Vzpomínám na Luboše Dobřany a ten se na dlouho odmlčel a poslední informace, že se přestěhoval někam ke Krašovu odkud také vysílá, ale ten věk kolem 70 moc nesedí. Tak spíš kolem 55-60. Kontakt na něj nemám, ale je činný na CB o víkendech z Krašova. Skus banku deníků na našich stránkách. Do vyhledávání napiš Luboš Krašov a vyhledej ! Domnívám se že by to mohl být on.
Luboš Dobřany je aktivní na AMA, ale rozhodně mu není 70!
Na jiného Luboše marně vzpomínám a nic mně nenapadá...

To máš Fousáči pravdu . Tak to vidíš jeden Luboš a co nám to dá starostí zjistit kterej to je . 3 3
Vorlíku domnívám se že s námi byl i na Huťské Hoře ale jako Luboš Dobřany. Pak se někam ztratil a nyní je na Krašově protože mne nechal pozdravovat. Mám pocit že se jedná o jednoho a toho samého panáčka. 1
Soutěžícím blahopřeji k umístění. Škoda, že se této aktivity nedožil Jířa Doubravka člen exp.Radegast, který i přezto, že byl Radegasťák tak se daleko víc věnoval PMR. Jeho výbava byla špičková. Ale bohužel svoji životní pouť již splnil. Třeba se najde další z našeho klubového kotce který se nechá PMR unést. V této chvíli pevné zdraví a ať Vám to lítá !!
Vzpomínám na Luboše Dobřany a ten se na dlouho odmlčel a poslední informace, že se přestěhoval někam ke Krašovu odkud také vysílá, ale ten věk kolem 70 moc nesedí. Tak spíš kolem 55-60. Kontakt na něj nemám, ale je činný na CB o víkendech z Krašova. Skus banku deníků na našich stránkách. Do vyhledávání napiš Luboš Krašov a vyhledej ! Domnívám se že by to mohl být on.
Jano zdravím.
Dle mého soudu jsi především stanice která rozdává body všem ostatní a všichni ostatní rozdávají body tobě. Je fakticky jedno odkud vysíláš (chata, chalupa dom.QTH) zvláště pokud se jedná o stejný lokátor
To máš pravdu Tome 5 .Včera mi poprvé zamrzla nafta v Caravelle. Jsou tam dva filtry a oba jsou předehřívaný , ale ono to zamrzlo mezi nádrží a 1 čerpadlem. Sviňa ! No koukal jsem na to jak husa do flašky. Nevim kolik bylo pod 0 ale určitě muselo být přes 30 jinak by to snad nezamrzlo. Být na kopci tak nevim nevim ?
Expedice Žába napsal/a: Zdar, Žabák vykopal na CB akorát jeden spoj v sobotu z domova. Jinak nic a PMR už skoro vůbec. Takže kdy budete venku v pátek či v sobotu?

Žáne spíš v pátek ve věži na letišti. Do soboty se kopce určitě pro výjezd neuvolní.
Umím si to představit. 5 5
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 22