CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Příspěvky uživatele Venca Chotěšov CL-39

Tak Radegasti jsou z Korábu již dom. Byl to opět boj uplatnění se se zahraničními stanicemi. A opět jako vždy jsme prohráli a tak jen pár QSO s místními (do 150Km) V3D byl náš DX . Ani ráno to nebylo nic moc a kolem 09:00 jsme to zabalili a vyrazili k domovu.
Míro pro Radegasty 2x kalendář.
Tak již víme co je za problém s fotkama u některých článků. Dělal jsem totiž inventuru ve složkách které se musely vytvořit při vydávání mých článků. Již jsem jich měl takové množství, že jsem se v nich ztrácel a tak mne nenapadlo nic "lepšího" než nepotřebné smazat a ejhle!! ono to bylo potřebné, což jsem nevěděl. Moje rozhodnutí bylo a je bohužel nenapravitelné za což se omlouvám, ale vrátit to nelze.
Mirku podstoupil jsem to povolanějším.
Přeji krásný podvečer, spíš již večer a jen si dovolím připomenout odeslání soutěžních deníků EBH. Zatím je ještě čas ale lepší je dříve než později.
Alpinet Plzeň napsal/a: Venco : ano , ber to jako oficiální oznámení o ligovém vysílání ze zahraničí v uvedeným termínu . Chtěl jsem ti ještě napsal e-mail…

To je OK Tuťáčku.
Ať se daří
Tuťáčku, jako u ligové stanice předpokládám, že toto oznámení slouží jako oficiální informace o práci ligové stanice v daných datumech ze zahraničí.
Velké poděkování celému osazenstvu exp. Trnaváci za vaši trpělivost. Ano ! na posledních cca 5 min. se to povedlo. Naše dvojče o Vás vědělo, ale 389 Km bylo stále daleko. Najednou jako zázrakem jste tam byli jako vyšití. V Holicích dáme štamprdlu.
Tomáš Roudnice CL-31 napsal/a: Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: Tady nejde o to co zná deník CL6, ale o to, že pokud bude zápis např. exp.Radegast /p Chotěšov JN69OP nedostane body za bonus 1,2 , ale v případě zápisu exp.Radegast MT-1 body za koeficient dostane.
Jistě, máš pravdu, nicméně i zápis exp.Radegast MT-1 vyhodnotí Deník jako chybu a kontrolor to musí prohlédnout "okem". Zápis expedice Radegast MT-1 jako chybný hlásit nebude!

Ty mi ale dáváš Tomáši co proto. to exp. jsem psal jen proto, že jsem si chtěl zkrátit psaní tohoto slova. Deník přeci sám napíše slovo expedice , ale v tomto textu to jsem já kdo musí to slovo napsat celé. Ty mi dáváš pane !!
Tady nejde o to co zná deník CL6, ale o to, že pokud bude zápis např. exp.Radegast /p Chotěšov JN69OP nedostane body za bonus 1,2 , ale v případě zápisu exp.Radegast MT-1 body za koeficient dostane.
Tedy stejně jako u exp.Rotunda bude exp.Tetřev oficiálně pracující ligová stanice ze zahraničí ve dnech 29.7 - 14.8 2024.
Ať se daří.
CL-39
Nebo-li to beru jako exp.Rotunda oficiálně pracující ligová stanice v datumech 10-23.6 ze zahraničí. A k tomu přeji mnoho úspěchů.
CL-39
A já děkuji za práci kterou jsi odvedl, ostatně tak, jako ji odvádíš již několik let.
I pro nás to byla čerešnička na tortě a děkujeme za ni. !!
Tak Radegasti jsou doma a nutno podotknout, že při příjezdu to vypadalo, že by bylo lepší zase hned odjet. Lilo jako z konve, ale kolem 17:00 se vyjasnilo a potom to byla idilka až do druhého dne včetně noci. Podmínky nic moc, spíše horší, ale jsme spokojeni a děkujeme všem co se snažili.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 48