CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

Bylo spuštěno přihlašování na VČS, uzávěrka je 19.4.2024. Článek k VČS je taktéž vydán. Těšíme se na všechny!

Příspěvky uživatele Venca Chotěšov CL-39

Musím ti dát za pravdu, že s dvojčetem by to bylo daleko veselejší, ale ono to není úplně snadné ty hrabičky postavit a čím jsme starší tím jsme línější a s potěšením přenecháváme aktivitu mladším. 3 3 Nemluvě o tom, co nás stojí , v tomto případě moje, zapomínání. Tentokrát jsem zapomněl ovládání rotátoru a tak se muselo běhat ven z auta do té zimičky. Do ovládání zadáš azimut a ANT si to vyřídí bez tebe sama, jen doladíš na nejlepší slyšitelnost. A to jen vyběhnutím k ANT nejde. 6 . Tak ANT je někam nasměrována a buď to tam je a nebo ne. Takže ano ! máš pravdu ! Odflákli jsme to. 5
Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: Přeji pěkný den Salamandře. Propozice jsou nezměněny a platí již několik let. Tedy současné propozice platné v roce 22 - 23 jsou platné i pro ročník 23-24. Hned jak najdu chvilku udělám změnu datumů v současných propozicích tak aby odpovídaly ročníku 23-24.
Děkuji Venca CL-39

V oddíle CB liga jsou již propozice odpovídající ročníku 2023 - 2024
Přeji pěkný den Salamandře. Propozice jsou nezměněny a platí již několik let. Tedy současné propozice platné v roce 22 - 23 jsou platné i pro ročník 23-24. Hned jak najdu chvilku udělám změnu datumů v současných propozicích tak aby odpovídaly ročníku 23-24.
Děkuji Venca CL-39
Tak Radegasti zase mají za sebou jeden z výjezdů pro CB ligu. Jako vždy na pásmu celý svět, ale dalo se vybírat. Jen ty Slováci se nám, tedy alespoň Radegastům, vyhýbali. Jinak to nebylo špatné. Stálice v podobě V3D a Tetřevů zajišťovaly šrumec na kótách a tak bylo co poslouchat a s kým poklábosit.
Tomáš Roudnice CL-31 napsal/a: Venca Chotěšov CL-39 napsal/a: Pavle co jsme v důchodu tak jsme vlastně poloviční. Nebo-li dva jsme jeden čili na číslo celé musíme stát ve frontě dva.
Na jedno číslo musíte stát dva ve frontě?

Helete pane , jdete moc do detailů. 3 3
Pavle co jsme v důchodu tak jsme vlastně poloviční. Nebo-li dva jsme jeden čili na číslo celé musíme stát ve frontě dva. 3 3
Expedice Žába napsal/a: Vorel Stupno CL-45 napsal/a: Jak tomu mám rozumět? Zvu na tuto akci také soutěžící EBH 2024 Jsem z toho volaký zmetený
Proč? Já bych pozval i soutěžící v LPD, ET 33 a další. Prostě jsou zváni všichni cébéčkáři! A to je správné.

LPD a PE33 nepořádají Matadoři, ale ligu a EBH ano !! V tomto článku zastupuji sdružení Matador nebo-li pořadatele ligy a EBH nikoli Klub CL.
Vorel Stupno CL-45 napsal/a: Zdravím Marconi. Uvědomil jsem si, že jsem koukal na květen. Ale i tak se to zamotalo s tím pozváním na EBH, který je o měsíc déle. Tato chybička se stává jednou za pět let.

Vorlíku jen jsem chtěl oslovit min. ty CB čkáře, kteří se zúčastňují a účastní našich soutěží bez ohledu na to o jaké datum se jedná. A znova připomínám že datum je v režii pořadatele a pokud je špatně zadán, je zase jen v režii pořadatele to opravit a to mi nejsme.
Vorel Stupno CL-45 napsal/a: Tak jak je to s tím závodem 21.4. a pozvánkou na ligu a EBH? To jsou dva různé datumy. Slováci závodí v úterý a liga aEBH sobota-neděle. Je v tom nějaký zmatek.

No panečku !! Jsi bystrý panáček. Toho jsem se nevšiml, jen jsem splnil přání Delty St.Turá o zveřejnění pozvánky a protože to je Slovenská akce nezabýval jsem se termínem.
Pánové děkuji za Vaši reakci na příspěvek expedice žába. Ušetřili jste mi práci.
I já děkuji za bezva soutěž. Je to každý rok pěkný nástup do soutěžní mašinérie. Je to neodmyslitelná součást každoročních CB událostí v obou republikách.
Venca
24.2 také asi nejspíš s Vorlíkem vyrazíme na Čerchov
Tomáš Roudnice CL-31 napsal/a: Expedice Žába napsal/a: Jo, chápu nyní tedy odkaz vede na propozice v EBH a ne v článku. Ale pochybuji že se to změní za několik dnů. Změní se to až vznikne nějaký článek o EBH. Tedy tak asi za půl roku.
Zato já nemám pochyby již delší dobu.
Žábo, buď chlap a drž své slovo.

Tomáši já to vidím asi takto : Je to marný, je to marný, jeto marný !!
Expedice Žába napsal/a: Jo, chápu nyní tedy odkaz vede na propozice v EBH a ne v článku. Ale pochybuji že se to změní za několik dnů. Změní se to až vznikne nějaký článek o EBH. Tedy tak asi za půl roku.

Nejedná se jen o nějaký článek o EBH ale o jakýkoliv článek který bude následovat. Tvoje pochyby mne mrzí ale nic s tím neudělám.
Expedice Žába napsal/a: A proč jsou tam dvakrát a uplně stejné?

Ach jóó ach jóó.
Ty v tom článku budou odsunuty s přibývajícími dalšími články někde do archivu během několika dnů a budou se muset pracně hledat. Propozice v kolonce EBH jsou k dispozici kdykoliv se do této kolonky podíváš. Je to pochopitelné ??
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 46