CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Bylo spuštěno přihlašování k účasti na VČS 2022 na Vranově. Přihláška v článku, nebo přímo ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Příspěvky uživatele Venca Chotěšov CL-39

No tak výzva ? Jak se to vezme. Jak se již zmiňuji ve článku rozhodně to není náborový leták, ale pokud máš dojem, že je to pro Tebe (Vás) schůdné pak jsou dveře otevřené a budeš vítán !

Venca Chotěšov MT-1
Fousáč Plzeň CL-51 napsal/a: Vláďa Tři Dvory CL-78 napsal/a: ??? Vyjadřovat se. Jde o to jestli to všichni členové klubu vůbec čtou.
Předpokládám že čtou...Příloha: 4099_vystrizek.jpg.jpg (11 kB, staženo 1x)

Stejně tak i já se snažím věřit tomu že to čtou.
A neměli by se tedy ti Slovenští, případně Moravští a vlastně členové klubu k tomu vůbec vyjádřit ?? Zatím je ještě čas s tím něco udělat. Tak halóó lidičky vyjadřujte se !!
Honza Rosice napsal/a: zdravím taky máme na toto místo hezké vzpomínky z Mirkou i když tam byla zima :-)
jen škoda že některý kamarádi už nejsou to co bývali

Honzo nějak tomu nerozumím. Chtělo by to asi přeložit lépe do srozumitelné češtiny.
Již se těším na Vás na všechny a doufám, že přijedou Slovenští kamarádi pro které to vlastně děláme. Doufám, že se i příroda umoudří a vyjde nám vstříc nejenom počasím, ale i celkovou situací a umožní našim kamarádům ze Slovenska se k nám bez problémů dostat.
Bylo Vás na kopci požehnaně a tak jistě někteří, zvláště ligisté by se mohli zapojit a nebo se již zapojili do Slovenské soutěže Zimní závod. Pokud ano nezapomeňte poslat deníky na adr. <stevo.lasab@gmail.com>
Alpinet Plzeň napsal/a: Pěkně Vám to z Křížového vrchu chodilo, byla radost Vás opět slyšet. Než jsem sestavil směrovku, tak nám tak taky nasněžilo cca 2-3cm. Jakého fešáka Offroada mátek dispozici? Jak jsme se o tom bavili,Offroad je perfektní na zdolání koty,ale vnitřní vyžití se nedá s multivanem srovnávat.

Je to Defendr. Je to tak dobrý pro lesáky stahovat dřevo. Uvnitř to celkem jde, ale již pro 2 lidičky aby tam mohli přespat a ještě mít stanici a pracovat s ní je holý nesmysl. Ten parchant se sám vytáhne na strom ale existovat v něm jinak než při jízdě je holý nesmysl.
Expedice Žába napsal/a: Ideální ofroad je Praga V3S s kamínky na dřevo či uhlí. Ale stačila by i Tatra 805 rovněž s kamny.

Jo Jo Třinec nebo-li Tatra 805 jsem doma měl 20 let a do poslední chvíle jezdila. Snad jezdí ještě teď. Neznal jsem jediný případ že by něco nevyjela, nebo někam nedojela ( teda pokud ji nedošel benzín). Měla nádrž na 100l a když jsem tam nalil 30l bylo to jako když plivne a do svahu to občas chcíplo. 3 3 . Jo a žralo to 18l po silnici a 40l v terénu. 3
Ano Honzo dávám ti za pravdu, jen je problém v tom, že je to na vůli těch kteří to podporují. Snad se budou řídit VO ale jak sám víš tak to některým moc nejde. Zatím to nějak zvlášť nepřekáží a je pravdou, že každý počin který oživí, obohatí nebo jiným způsobem zatraktivní CB pásma je dobrý počin. A je pravdou, že každý pokus který by mohl zvednout zájem o CB provoz je třeba podpořit, ale také je pravda, že všeho a to i toho dobrého, je-li toho moc, škodí. Necháme se překvapit jak hodně moc vystrčí tato novinka hlavu z řady a zatím ji určitě nebude dobré zatracovat i když může v budoucnu CB provozu ublížit.
Tak Radegasti dorazili zmrzlí,mokrý a úplně v p.......... Ale spokojení s výsledkem i když to bylo s krtiny 480m. Nahoru to stálo za prd a dolů za spoustu prdů 3 . Děkujeme všem za podporu a v novém roce hodně zdraví a spokojenosti.
Tak Radegasti musí oželet Čerchov a nastupuje Křížový Vrch. Zatím nevíme jak to tam vypadá, ale stále padá, padá a padá. Tady je tak 2cm, ale o 200m (Křižák) nahoru to bude asi o poznání víc. Čerchov 1042m nahlášeno cca 20 cm a tím, že se neprotahuje, je to pro nás již moc. Tak nám držte palce ať vyjde alespoň ten Křižák 480m
Pokud nás příroda nezastaví budou Radegasti nahoře připraveni.
Vážení příznivci CB.
Od dnešního dne 1.1. 2022 a to od12:00 hod. je možno zahájit přihlašování do Memoriálu Milana 42 EBH 2022.
Ať se Vám daří a do roku 2022 hodně štěstí a zdraví.
No to si piš že jsme kuli pikle a jestli se povedou, bude to zajímavé. 9
Čáryfuku i Tobě a Rosničce přeji pevné zdraví a bohatého Ježíška a abychom se zase brzo mohli pozdravit na pásmu. Šťastný a veselý Nový Rok 2022.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 34