CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

LPD 2020 - termín konaní: 25.7.2020 19:00 - 23:00 hod. a 26.7.2020 01:00 - 05:00 hod., Přihláška LPD 2020

Příspěvky uživatele Venca Chotěšov CL-39

Já jsem nadšený, že bude kde se sejít a kolik je mírný poplatek a zda bude burčák mne fakt nezajímá. Proti gustu ale žádný dišputát a tak nezbývá než odpovědět, ale kroutím jen hlavou co se to s námi děje.
Kubo a Kiďáčku velké poděkování za snahu nahradit Holice. Je to fajn když mám pocit že mojí (naší) práci zastřešuje (CB klub) opravdu dobrej deštník. Schopnosti se poznají až když je nouze. Tak-že pánové palec nahoru.
Venca Chotěšov
Co se týká EBH 2020 a CB ligy, tak do třetího místa diplomy, pokud se nenajde jiné řešení, ano, ale poháry a případné jiné ceny nikoliv.

Venca CL-39
Tak Žáne, jestlipak Ti již někdo odpověděl na Tvoji otázku ohledně DXingu Milana 42 ??
Děkuji za vysvětlení. Konečně jsem to pochopil. No to víš není nad odborný výklad. 3 3
Tak v tom máš určitě pravdu Žáne, že na tyto stránky chodí CB veřejnost obou republik. Ale schválně jestli ti někdo odpoví ?
Bylo by to rozhodně dobře, ale nevím, nevím.
Žáne všichni víme, že jsi pečlivý cenzor a nic Ti neujde. Ale v tomto případě jsi zvolil pro svoji otázku opravdu špatné fórum. Budeš muset nejspíš otevřít jiné dvířka do zákulisí. 1
No to je otázka !! Mnohokrát se mi stalo, že jsem měl tyto pochybnosti. V silném rušení to neni žádná zvláštnost. Dokonce jsem veřejně pochyboval i v komentáři ke svému vlastnímu deníku při QSO se Slovenskou stanicí, která mi asi o 2 dny později potvrdila, že vše bylo OK. Spojení jsem ale do deníku stejně napsal protože jsem měl pocit že to bylo OK. Domnívám se že i v tomto případě je to OK, když QSO do deníku zapíšeš. Nejedná se o vymyšlené QSO, jedná se o faktickou stanici, která s tebou komunikovala za obtížných podmínek a tedy jen ona stanice má právo toto QSO zpochybnit na základě zveřejněného deníku.

Venca CL-39
Tak v tom případě, že se počítají i QSO mimo hranice obou republik pak je to samozřejmě obrovské Fópa. Ale je pravdou, že v propozicích se nic o tom nehovoří. Nebo-li z běžných soutěží jsme zblblí , že se QSO dělají jen v rámci obou republik a tak jako propozice byly pro mne nejasné při prvním čtení ohledně zdroje, tak v tomto případě je to úplně stejné i u QSO do zahraničí. Pokud se to dalo pak jsem naprosto dobrovolně zahodil asi tak cca 50 QSO kamkoliv po Evropě. 3 3 Co naděláš nic !! Asi to, že buďto se musíš ptát na každou nejasnost, a nebo se musí v propozicích důkladně objasnit všechno co se vymyká běžným praktikám. No pořadateli určitě nic vytknout nelze. Možná ho jen požádat o větší otevřenost v konstrukci podmínek soutěže. Teď je již stejně pozdě a i tak to byl dobrej relax.

Venca CL-39
Ferko ano !! Tak by to bylo nad slunko jasné. Ale jinak je tato soutěž bezvadný nápad. Pro mne je to nostalgie. Jen jsme v technice ANT trochu poskočili dopředu a móc těžko si zvykáme ,alespoň já, na staré časy.
Radegast je také samozřejmě doma. Provoz bída s nouzí. Ta 5/8 je hluchá jak mrtvola a to jsem zkoušel Georga, Linkolna a Gianta vyhrál Linkoln, ale asi jako nejhezčí z ošklivince. Zkrátka dvojče je dvojče a asi mne nikdo nepřesvědčí o drátovce nebo půlce 1 Ale bylo to pro všechny stejná nouze. 91 Km/QSO z Křižáku Jeden z nejhorších výsledků během posledních asi 5 let . Chcalo, chcalo a chcalo , foukalo a zima 14st. Tak asi takhle !
Ale jinak jsi asi přehlédl, že v hodnocení TOP DX jsi na 11 místě.!!
Ale tak to mne nenapadlo Michale. Udělal jsem to jen do 20 místa s tím, že ve finále tam budou již všichni. Ale po Tvojí připomínce se polepším a hned jak přijedu v neděli ze závodu to napravím.

Venca
Vléďo naprosto stejný názor, ale ctím právo organizátora a udělám vše co si podle propozic přeje. Jak to říká TmR. Když tam bude že nastoupíme v červených trenkách, tak budu-li se toho chtít účastnit budu mít na sobě ony trenky. 3 Je ale fakt, že jsem měl dojem, že chceme jen všesměr aby nedominovaly směrovky a byla tím pádem větší šance pro každého a to se mě docela líbylo a líbí !! Trochu se ztrácím v tom jaký je rozdíl v tom, zda hrnu do Aku energii z natočeného auta, nebo z centrály. A holá zkutečnost je to co zmiňuješ. Ale jak říká Tmr! Budou li po mně chtít červený trenky tak budu-li se toho chtít účastnit budu je mít !! 5
No panečku to je najednou polemika o tom komu patří centrála a zda lze považovat mojí vlastní centrálu za soukromou sít. Pokud ano pak je dilema na světě. 3 Ale pořád mám dojem, že jsme udělali z úplné pitomosti velké dilema. Ono totiž když si vezmu Aku na které připojím měnič 12/230V tak vlastně je to také soukromá 220V síť 3 a tak teda co je vlastně dobře a co špatně?? Domnívám se, že jsme Barbakanům zamotali hlavu a úplně zbytečně. A do budoucna asi budou muset k vůli takovéto banalitě přidat do propozic další řádek nebo řádky navíc aby ujasnily správný výklad výrazu ...Použiť zdroj nepripojený na verejnú alebo súkromnú sieť 230 V
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 12