CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 


Spuštěno PŘIHLAŠOVÁNÍ do Koštic, po přihlášení na webu naleznete i v levém menu s dalšími detaily

Příspěvky uživatele Venca Chotěšov CL-39

Jó čim jsem starší tím jsem moudřejší .Promiň chtěl jsem říci chytřejší. Ale to je taky špatně ! Zkrátka nemam to lehké 3 3 . Tak tam jsem také byl ale opravdu bych to dvojče nepostavil, ale to jsem zjistil hned a tak jsem se nemusel vracet. 3 3
Tak Radegasti jsou doma z Křížového Vrchu vcelku spokojeni. Nejspíš jsme ostudu neudělali.
Omlouvám se a ještě se to pokusím opravit k obrazu Tvému.
Ano jak píše Kuba Šumná, je nám ctí mít takové kamarády !! A ačkoliv je tento vztah mnohaletý a zdá být nezničitelný, je zapotřebí ho udržovat a chránit. Děkujeme za to že jste a přejeme Vám pevné zdraví a hodně štěstí ve všem na co sáhnete.
Děláme to rádi stejně jako to dělal Milan.
Jóó to je ono !! A těsně před zahájení se prokopat ven uprostřed parkoviště před chatou. Kurňa to by bylo překvápko. 3 3
Mildo, trochu o létání vím a domnívám se, že nebude problém balón sehnat, ale nad tou Rematou s tím balonem zastavit alespoň tak, aby nás po přistání byli schopni smontovat dohromady. 5 5
Vláďa Tři Dvory CL-78 napsal/a: Přijď na hřiště v Holicích s láhví nějakého kvalitního alkoholu a zaručuji Ti, že dostaneš od Jordána vyčerpávající informace.

Vláďo, komu vadí cena vstupenky, ten vlašku určitě nedonese.
Pane i tobě ať to litá a ať se ti daří. Tentokrát jedeme trochu jinam, ale k vůli bosorkám ti to nemohu říci protože by nám rozkopali všechny bábovičky 1.
Děkujeme Edo za podporu. Je tomu 23 let co Českolipská parta každé dva roky zorganizovala zahraniční expedici do nezvyklých míst pro CB vysílání. Procestovali jsme cca 57 zemí a rozeslali 100vky QSL lístků a navázali na těchto expedicích kolem 2000 QSO. A jsi to ty, který patříš mezi ty nejaktivnější kteří nás při všech cestách podporovali svoji aktivitou. Velmi děkujeme Edo. Vážíme si toho. Těšíme se na QSO ať je to odkudkoliv.
Venca
26.7 budeme nejspíš někde ve Francii mezi Atlantikem a vrcholky Pireneí. Tuhle cestu již trochu známe a tak nepojedeme do neznáma. To přijde až tak kolem 27,28 a 29.7 kdy budeme překračovat Pireneje a začneme padat k Portugalským hranicím. Předpokládám, že v tuhle dobu budou již příležitosti pro DX QSO do rodné hroudy České a Slovenské. Domnívám se, že to bude platit i pro hroudu Řeckou kde se budete co by exp.ELADA pohybovat. I pro nás bude platit CH 28 – 40 a i pro nás budou platit stejné podmínky šíření, i nám bude záležet na tom, co si pro nás sluníčko připraví.
Tedy NSL a ať nám to lítá a hlavně ve zdraví se vraťte.
Exp.Santiágo
Pleteš si soutěže panáčku. Všichni které zmiňuješ jsou soutěžící CB ligy a svoji účast na těchto kótách zmiňují v rámci táto soutěže, což jim nelze zakázat a neni k tomu ani důvod. Nemluvě o tom, že soutěžní vol.znaky LPD zde nejsou uvedeny. Je mi jasné, že chceš zastoupit onu zmiňovanou bosorku, ale budeš si muset najít jinou zábavu. Tohle ti nevyjde. Pokus se angažovat v něčem užitečném.
Tomáši kamaráde kde bereš ten čas na takové dlouhosáhlé rozbory. Tohle dát dohromady není vůbec sranda. Jen si nejsem jistý zda to CBčkář, jenom CBčkář, vůbec vstřebá. Soutěžák určitě ano. Měl by to být jeho soutěžní chleba a tím i pomocník pro práci. Ale kolik je soutěžáků z cca 4000 možných běžných účastníků na pásmu, ale informace dostávají právě v naprosté většině od těch běžných účastníků kteří se s onou informací ale vůbec nepářou a je jim úplně jedno jestli to co ti říkají je pravda nebo blábol. O zápisech do deníků máš pravdu, ale soutěžící za svoji chybu většinou zaplatí ztrátou bodů. V případech špatných zápisů ohledně místa /p nebo Dom QTH je to již trochu složitější a aby byl deník bezchybný k tomu občas by bylo zapotřebí aby soutěžící stal ještě mapovým analytikem a to je již občas přes míru. Ale jinak se článku nedá nic vytknout.
Dobrý den. (bylo nám posláno pozvání)

Srdečně Vás zveme na tradiční setkání přátel rádiových vln v Hrádku u Rokycan, které se koná v sobotu, 12. srpna 2023 od 9 hodin ráno v sídle místních hasičů.
Občerstvení je jako vždy zajištěno.

Srdečně zve Vašek, OK1MBV
František Schovánek zemřel 17.6. 2019. Poslední rozloučení bylo 21.6.2019
František Schvánek, alias "hoblík" byl prima člověk s velkou láskou všech vln.
Původně začínal s volacím znakem OK1-IFF a později s OK1-IFW.
Chtěl jsem jenom zavzpomínat na člověka, který zasvětil celý život všem vysílacím vlnám, včetně svého celoživotního koníčka "kouzeníka",kdy projezdil řadu vystoupení a jako kouzelník bavil malé i velké diváky.
Kdo jste Fratu OK1-IFW znali, zavzpomínejte na na člověka se kterým byla legrace a pohoda.

Vašek Šmákal alias Colombo Liberec (Frýdlant)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 42