CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

Bylo spuštěno přihlašování na VČS, uzávěrka je 2.4.2023. Článek k VČS a pokyny tamních domorodců jsou již vydány. Těšíme se na všechny!

Příspěvky uživatele Venca Chotěšov CL-39

Alpinet Plzeň napsal/a: Jaké byly včera podmínky? Na chvilku jsem vylezl s ručkou z auta u Bušovic ,ale ticho, ani odrazy jsem neslyšel. Doma na magnetce taky nic, dal jsem několik výzev, že bych pozdravil...

Alpinete já jsem tě registroval, ale nedovolal jsem se.
Tak Radegasti jsou doma z portejblu. Zmrzlí a vyhladovělí. Jídla bylo dostatek, ale venku takový fialový hnus že se nedalo ani udělat kafe. Slejvák, sníh a vichr na chcípnutí. Ale něco jsme udělali, drobet, malinko, kapánek. 1
Krásný den přeji Mirko a děkujeme za držení palců. Dobře si vzpomínám jak s námi Milan 42 dělal reportáž při odjezdu z Republiky na první Nordkap. To ještě bylo s 1203 asi v r.1998 a bylo to na parkovišti někde v HK. Mám Milana dobře v paměti a budu ho tam mít až do smrti.
Pevné zdraví Mirko a ať se ti daří.
Venca CL-39
Vláďo bohužel tentokrát to nepůjde protože musím trávit čas na svatbě. Vůbec se mi to nelíbí, ale rodina by se cítila poškozená mojí neúčastí. Tak vám budu držet palce aby to chodilo.
To neni třeba. Stačí zkušenost a ta napoví vše.
Již jsem natěšeny. Pojedu tam pro jistotu hladový abych o nic nepřišel. 5 5
Jakub Praha Letná napsal/a: Ano, je to velká náhoda, souhra náhod... Zase to potvrzuje rčení jak je svět malý. Zajímavé je i to jak došlo k rozuzlení tohoto příběhu. Bez toho bych se asi nikdy nedopátral až na tebe. To že jsem byl jako dítě s oddílem na výpravě v Chotěšově jsem si samozřejmě už nepamatoval, ale asi tak 5 let zpět se ke mě dostala přefocená naše oddílová kronika a tam jsem narazil na fotky a popis a to mi osvěžilo paměť a matně jsem si na tu výpravu vzpomněl. Nicméně zásadní rozluštění přišlo až minulý týden kdy jsem tu jednu fotku sdílel ve skupině na Facebooku, která se věnuje Trampingu.. na fotku přišla jedna reakce (viz příloha) a už to bylo jasný... s Danem jsem už v kontaktu a další vandr, na který vyrazím s partou bude do Chotěšova a okolí... říkal, že se taky nějak brzo máte potkat :-)Příloha: 4790_diskuze-fb.jpg (58 kB, staženo 27x)

Jó Danek - Bobřík to byl a je správný chlapík. Neběhá takových mnoho po světě. Kdykoliv ho potkám tak si uvědomím , že jsem tu na tom světě nebyl úplně zbytečně.
Venca
Jakub Praha Letná napsal/a: Děkuji za přání, také ti přeji hlavně to zdraví a hodně sil k tomu našemu koníčku. Na výchově budoucího operátora jsem už začal :-)Příloha: 4791_img_20221224_121917_3.jpg (689 kB, staženo 4x)

To je paráda !! Tak ať se daří !
Venca
Ty hade !! Zase jsi mne dostal. 1 1
Tomu, že na zeměkouli bude padat jeden jediný šutr a zrovna mne trefí do kebule bych uvěřil spíš než tomu, že po 31 letech se najde někdo, kdo pamatuje takové události. Ano! Pamatuji se na Pražské skauty, kteří u nás tehdy ve Svazarmu strávili nějakou dobu. Tehdy jsem měl jako porevoluční starosta mnoho práce s povinnostmi kolem obnovy chodu obce Chotěšov. Ve Svazarmu jsem pracoval s mládeží a měl jsem patřičnou techniku k dispozici a také se mi velmi hodil zájem skautů o pobyt u nás, protože to nabízelo možnost, aby se i zde na západní straně republiky rozjela podobná aktivita. Ty děti si již nepamatuji, ale obličej jejich vedoucího ano.
Moc děkuji za vzpomínku a přeji Ti, aby se ti v životě dařilo, abys byl zdravý a spokojený Ty a celá Tvoje rodina.
Venca CL-39
Vendo poslední dobou, teda poslední léta máme dojem že jsme asi pořádně prdlí, když tohle všechno pořád děláme. 5 5 To že nejsme sami nás asi posiluje. Jinak si to neumím vysvětlit. Ať se daří a pevné zdraví
Tak jsme doma. Na Čerchov ani náhodou, ale na Křížový Vrch to bylo v pohodě, jen ty podmínky byly opravdu mizerné. No nic . Jezdíme pro zábavu a vyvětrat se. Hlavní aktéry jsme pozdravili, pár spojeníček udělaly. Jinak tady sněžilo až do rána a v současné chvíli je všude bílo a studeno, ale s krbem za zády je to pohoda.
Bylo to tedy stejné jako u Radegastů nebo-li kopec ti nakopal zadel 3 3
Vláďa Tři Dvory CL-78 napsal/a: Je tu nějaký odborník na výklad nového VO Slovenska? Jde mi zvlášť o čl. II bod 12 ( zákaz toho plevele z CH 41 -80 tady v Česku)

Dám dotaz na Markoniho
Ano svatá pravda Vláďo. Dobře pamatuji, jak jsme sbíraly dvojče doslova po celém Čerchově. Pěkně trubičku po trubičce. No vidíš a nedají pokoj a nedají pokoj. 3 3
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další » ... 40