CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.

Příspěvky uživatele Soptík Hřensko CL-95

Aktuality

LPD 2019 - termín konaní: 27.7.2019 19:00 - 23:00 hod. a 28.7.2019 01:00 - 05:00 hod.

 

EBH 2019 - termín konaní: 1.6.2019 18:00 hod. - 2.6.2019 8:00 hod., Přihláška EBH 2019

Domnívám se, že lít slivovici do komínku sněžné frézy asi moc nepomůže.- Nebo jakého pomocníka na mrazivé portejbly myslíte? 3
Daňové přiznání je sranda, ale vyjet v tomhle počasí bylo umění a klobouk dolů před všemi, kteří počasí ukázali vztyčené antény
Co se kontrastu levého menu týče, tak dle kalkulátoru k tomu určeném jsou následující nejkontrastnější varianty:

img

img

Co se velikosti loga a názvu týče, tak takováto velikost byla konsultována ještě na náhradní doméně cbdx.hrencaci.cz, kde došlo k souhlasnému konsenzu. Pokud by se logo ještě více zmenšilo, již by nebylo zcela čitelné.
Je zde návrh upraveného vzhledu webu. Upraveno je odražení článku bez loga výraznějším nadpisem a barevné schéma postranního menu. Prosím o komenty k této možnosti, děkuji.

img
Pro přístup ke klubovému emailu lze již plně využít webmail https://posta.cbdx.cz, více v článku shora
Vydána verze DB 002
9.1.2019 byla vydána první letošní verze databáze volaček a lokátorů.
S TmR byla dohodnuta změna značení verzí na XX.YYY, kde XX znamená rok a YYY je pořadí vydání databáze v daném roce.
Jsem budu psát informace o aktualizacích databází, přidáte-li si toto vlákno do sledování, budete tak informování nejen o vydání nové verze.
Já si naopak myslím, že právě diskuzní fórum je ideální pro řešení určitého tématu, které je jednoznačně rozlišitelně většinou už podle nadpisu. Vzkazník, nebo také Návštěvní kniha je přednostně určen k zasílání rychlých informací k aktuální situaci. Když se ve vzkazníku bude řešit nějaký problém např. s ligou nebo LPD, tak to po několika příspěvcích upadne v zapomnění, v diskuzi to bude stále a snadněji dohledatelné. Navíc je teď k diskuzi možné sledovat konkrétní téma, což ve vzkazníku pro nadměrné zatěžování produkční databáze, nelze realizovat. Nicméně ukáže čas, jaký je zájem 10
Po aktivaci volby mám zájem o informační e-maily a novinky v nastavení profilu se vám zpřístupní možnost sledování témat v diskusním fóru, sledování příspěvků pod články a autorům článků budou automaticky doručovány avizace, pokud někdo bude komentovat jejich článek. Sledování tématu je po aktivaci k nalezení v pravém horním rohu příspěvku/tématu. V závorce je uveden celkový počet uživatelů sledujících zmíněný příspěvek/téma.
img

Pakliže nevidíte možnost sledovat příspěvek/téma překontrolujte, že to máte v profilu aktivováno a zda se jedná o příspěvek/téma, který lze sledovat. Příspěvky ve Vzkazníku (tlachadle) sledovat z technických důvodů zatím nejdou, rovněž jdou sledovat jen hlavní příspěvky nikoliv však odpovědi, sledujete vlastně celý příspěvek včetně jeho odpovědí.
a jsi tedy kdo? 4
Jo táák 5 to protože ta funkce ještě není spuštěná, ale je závislá na tom osobním nastavení.
viz /diskuzni-forum/289
Aby bylo možné zasílat infomaily obsahující např. avíza o novém článku, o reakci v diskuzi a pod., je potřeba s tím souhlasit. Souhlas udělíte v nastavení svého profilu zakliknutím "mám zájem o informační e-maily a novinky"

img
A právě i z tohoto důvodu jsem se při přechodu na nový web rozhodl použít tento CMS, který diskuzní fóra podporuje v úplném základu. Je od českých tvůrců, stále se vyvíjí a má podporu autorů - pan Daněk je jedním z nich...
Strana: 1 2 3 další »