" Ahoj Honzo, chtěl jsem se zeptat na tu knihu o CB, kterou jsi napsal. Je ji možno někde zakoupit? Popřípadě zaslat na dobírku či platbou předem? Děkuji za informaci, přeji pěkný den, Honza - Expedice Žába. 73 "
Chtěl jsem tento vzkaz napsat zde přes "Zprávu" ale nenajde to adresáta. Jak CL1 tak Honza Sosnová. Tak nevím jak mu to poslat, zkouším tedy zde. Může to někdo z klubu přeposlat? Děkuji a přeji pěkný den, Honza - Expedice Žába. 73
Chtěl jsem tento vzkaz napsat zde přes "Zprávu" ale nenajde to adresáta. Jak CL1 tak Honza Sosnová. Tak nevím jak mu to poslat, zkouším tedy zde. Může to někdo z klubu přeposlat? Děkuji a přeji pěkný den, Honza - Expedice Žába. 73

.
