CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Memorial Milana 42 EBH 2020

Kategorie: Éter bez hranic, Všechny články
Memorial Milana 42 EBH 2020

Je tady opět květen, měsíc konání Memoriálu Milana 42 EBH 2020.

Memoriál Milana 42 EBH 2020

Přejeme krásný dobrý den vážení CB čkáři, ale i ti ostatní příznivci tohoto koníčka.

Je tady opět květen, měsíc konání Memoriálu Milana 42 EBH 2020. Tentokrát se soutěž začíná předposlední den v květnu 30.5. v 18:00 a končí poslední den 31.5. 08:00. Pokud nám příroda bude přát mohlo by být velmi příjemně. Ale věřím tomu, že i kdyby nám ta příroda se snažila zkomplikovat život, že si poradíme.

Letos to bude pro soutěžící malinko jiné. Budete vědět které kóty jsou obsazeny, ale nebudete vědět kým. Budete mít možnost vzhledem ke znalosti  rozložení soutěžních stanic taktizovat, ale nebudete vědět kdo proti vám stojí. V minulosti jsme sebou většinou měli seznam stanic a kót na kterých operátoři jmenovitě byli. Tohle letos fungovat nebude. Co to znamená. Znamená to, že budeme muset do posledního slůvka odposlechnout všechny údaje, které nám stanice bude předávat. Že se nebudeme moci spolehnout na to, kam byl dotyčný operátor přihlášen ve startovní listině, ale budeme se muset při vlastním QSO ubezpečit jaká je skutečnost. Dejte si pozor na předávání údajů o QSO jinou cestou než je CB. Nestojí to za problém a hlavně to není fér.

Tak a teď trochu informací o počtu soutěžících jak na straně České, tak na straně Slovenské.

K dnešnímu dni je obsazeno celkem na obou stranách 57 kót z toho 6 kót pro bonusové stanice a 5 kót pro potřeby pořadatele. Soutěžní stanice tedy zatím obsadili 46 kót.

Na straně České je zatím přihlášeno 25 soutěžních stanic a na straně  Slovenské 21 stanic.

Tak tohle jsou zatím poslední informace o stavu soutěže před jejím startem. Stále je možno se přihlašovat na https://drive.cbdx.cz/ebh/prihlaska.php a v ČR případně i telefonem na 605 588 849. Nezapomeňte si prostudovat propozice https://cbdx.cz/clanky/vsechny/propozice-memorialu-milana-42-ebh-2020 abychom předešli zbytečným neshodám.

Domnívám, že je to dostatek informací před startem a pokud bude cokoliv nejasného obracejte se na ředitele soutěže Vencu Chotěšov na tel 605 588 849 nebo na radegast@cbdx.cz .

Přejeme pevné zdraví a při soutěži NSL.

Org. Výbor:  Venca Chotěšov CL-39  ředitel soutěže

                       Tomáš Roudnice CL-31 pán databáze

                       Fousáč Plzeň CL-51        pán oprav

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.