CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

POZOR! Fotosoutěž s CB tématikou - ZDE, Galerie fotografií - ZDE.

Kategorie: Klubové akce a činnosti, Archiv, Všechny články

22.2.2003 01:08:12 - Bohouš Lípa CL-6 - CB klub Česká Lípa - za pomoc při organizování Hasičského rekordu 2002

HASIČI ČESKÉ REPUBLIKY, sdružení pro výcvik, výchovu a vzdělávání dobrovolných hasičů se sídlem ve Varnsdorfu poděkovalo CB klubu Česká Lípa za Dokonalé rádiové propojení na včerejší výroční schůzi CB klubu Česká Lípa.

 


hasici.jpg: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Všem, kdo se o dobrou reprezentaci CB klubu Česká Lípa při této akci 
zasloužili Rada CB klubu děkuje a k dosaženému hodnocení blahopřeje .


  Stránky sdružení HASIČI ČESKÉ REPUBLIKY najdete zde

Související články :

  Hradčany 2002 - dálková doprava vody
  Hasičský rekord 2002 - Dálková doprava vody HRADČANY

 

Diskuse pod článkem:

 

[1240] Pamětní list pro CB klub Česká Lípa Norman Bates 22.2.2003 05:30:58
  :Ano,je to moc hezke a Vas klub si toto oceneni plne zaslouzi.Ale rekne mi nekdo proc Zahradky lehly popelem?Norman Bates (i za matku)

 » [1242] Re:Pamětní list pro CB klub Česká Lípa Bohouš CL6 22.2.2003 09:12:23
 

Normene, i když chápu snahu o humorný tón a možná i oživení stránek v tomto jinak mrtvém zimním období, nepřidám se, protože pro obyvatele nedaleké obce Zahrádky u České Lípy je to skutečné neštěstí a ne každý obyvatel obce je asi ochoten tento druh humoru akceptovat. 

Co se HASIČŮ ČESKÉ REPUBLIKY, sdružení pro výcvik, výchovu a vzdělávání dobrovolných hasičů se sídlem ve Varnsdorfu (tedy nikoliv v Zahrádkách)  týká, jsme jim samozřejmě vděčni za přizvání k tak skvělé akci, jakou minulý a předminulý rok pořádali a zcela logicky si ceníme toho, jak oni sami ohodnotili činnost členů našeho klubu při jejich akci. 

Co se týká možné účasti dobrovolných hasičů na likvidaci požáru zámku v Zahrádkách, nemám k tomuto žádné informace a je tedy třeba se obrátit přímo na sdružení. Adresa na internetové stránky sdružení je uvedena v závěru článku. Co jsem v televizi zaslechl, likvidace požáru se zúčastnily profesionální složky Integrovaného záchranného systému včetně profesionálních hasičů z České Lípy.

Chtěl jsem Ti podat co nejvíce vyčerpávajcí odpověď na Tvoji otázku, bohužel Tě asi zklamu a doporučím pro bližší informace obrátit se na oficiální zdroje . Na www.zahradky.cz jsem se nic k požáru nedozvěděl, obecná informace je na http://www.zamek-zahradky.cz/ , příčina  požáru zde uvedena není.

 

Odkaz na originál článku