CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Bylo spuštěno přihlašování do LPD 2021. Přihláška ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

Bylo spuštěno přihlašování do EBH 2021. Přihláška ZDE.

 

POZOR! Fotosoutěž s CB tématikou - ZDE, Galerie fotografií - ZDE.

Aktuální on-line výsledky CB ACTIVITY

Kategorie: Všechny články, Klubové záležitosti

Je to pár let, co jste se na stránkách CB klubu Česká Lípa mohli setkávat s CB Aktivitami

                                               

            Aktuální on-line výsledky CB AKTIVIT

Je to pár let, co jste se na stránkách CB klubu Česká Lípa mohli setkávat s CB Aktivitami, kterým se věnovali Fousáč Plzeň CL-51 a Soptík Hřensko CL-95. Na chvilku se nám odmlčely, ale díky Zdeňkovi Lukov jsou zase v plném chodu a všichni nesoutěžní CBčkáři se opět mohou v bance deníků https://drive.cbdx.cz/denik/ vyhledat a zjistit jak si na tom se svojí CB aktivitou v měsíci, dekádě či roku stojí.

                              Jen pro připomenutí o co se jedná.

 CB Activity je určena pro CB-čkáře, kteří nejsou členy žádného ligového nebo expedičního týmu. Jsou to ti, bez kterých by CB na pásmu bylo hodně smutno a bez kterých by většina soutěží byla bez života. Záměrem CB Activity je tedy prezentovat práci nejen účastníků CB Ligy, expedic a různých kopečkářů, ale i právě těch aktivních jednotlivců, kteří se těmto expedicím ozývají z domova.

CB Activity vyhodnocuje jednotlivce vysílající z domácího QTH, portejblu nebo mobilu.

Pro vyhodnocení CB Activity se používají jak soutěžní, tak nesoutěžní deníky vložené do Banky deníků a započítává se v ní od jednoho týmu max. jeden soutěžní a jeden nesoutěžní deník v hodnoceném měsíci.

 Teď k samotnému vyhodnocení. CB activity jsem převzal v září 2020 a začal jsem postupně doplňovat chybějící data cca od května 2018 do října 2020. Dalo to práci, ale povedlo se.

 Tak a jdeme na to.

 

                             V roce 2018 byli nejaktivnější CB-čkáři:

                         V roce 2019 byli nejaktivnějšími CB-čkáři :

                                  V roce 2020 je zatím průběžné pořadí :

 Tak to jsou zatím zpracovaná minulá data od roku 2018, 2019 a 2020 ještě není ukončený záznam. Veškerá data včetně pořadí si můžete sami vyhledat na https://drive.cbdx.cz/denik/.

Tak vážení přátelé přeji krásný advent a hlavně všem pevné zdraví  a blahopřeji k výsledkům.

 Ať vám to lítá

zprávce aktivit : Zdeněk Lukov CL-63

Komentáře

postPřidat komentář
odpovědět citovat
Kdo kdy dělal něco podobného, dobrovolně, bez peňazí a ve volném čase ví, že to musela být velká dřina a proto ti patří velké DÍKY 3
Venca Chotěšov CL-39
citovat
Odpověď je na správci, ale za mne naprosto to samé .!!Velké poděkování za trpělivost a dosud ztrávený čas nejenom teď, ale i do budoucna.

Venca CL39
Zdeněk Lukov CL-63
citovat
Díky.Ale poděkování patří Fousáčovi,že to před lety začal dělat,Soptíkovi,že v tom pokračoval a hlavně poděkování patří všem těm lidem,kteří se těm na kopci ozvou.
Fousáč Plzeň CL-51
citovat
Pane hluboká poklona, protože dát dohromady v tak krátkém čase letošní a minulý rok představuje desítky a desítky hodin práce. Děkuji.