CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Deník CL6

Kategorie: Všechny články, Technika
Vývoj programu DENIKCL6 byl ukončen, program nebude dále vyvíjen, je ponechán na "dožití", to znamená, že kdo chcete, klidně jej i nadále používejte. Je zbytečné se na mne obracet s požadavky na jeho rozvoj, doplnění dalších funkcí a pod.

 

Program DenikCL6 je SHAREWARE, je zcela zdarma

Po nainstalování staženého programu DENIKCL6 proveď registraci programu současným stiskem kláves CTRL+ALT+Shift+F12  a pak Ti bude umožněno provedení UPDATE - tedy stažení poslední verze (v programu Menu Pomocné funkce, Proveď kontrolu nové verze DENIKCL6 - je třeba být připojen na internet) 

 


 

Podmínky použití programu DeníkCL6

AUTOR NEZODPOVÍDÁ ZA ŽÁDNÉ CHYBY, KTERÉ SE V PROGRAMU MOHOU VYSKYTOVAT A ROZHODNÉ NEZODPOVÍDÁ ZA ŠKODY PROGRAMEM ZPŮSOBENÉ. POUŽITÍ PROGRAMU A ČINNOSTI S POUŽÍVÁNÍM PROGRAMU DENIKCL6 SPOJENÉ JSOU TEDY JEN A POUZE NA VAŠE RIZIKO.

 

Podle definice našeho právního řádu se jedná o SHAREWARE kdy si autor programu ponechává svá práva a stanovuje podmínky za kterých umožní program používat a šířit.

 

Program DenikCL6 jsem si jako většinu programů pro CB psal pro svoji potřebu. Program ovšem vzbudil zájem i mezi jinými uživateli CB a tak jsem se rozhodl umožnit  jeho používání i ostatním zájemcům. 

 

Za program nechci žádné peníze, můžete si ho libovolně kopírovat za podmínek uvedených dále.

 

Šíření programu : 

program je možno šířit pouze jako komplet, nejlépe jako původní instalační program. Není povoleno jakkoliv modifikovat samotný program DenikCL6.exe, ostatní komponenty programu (číselníky Volaček, Svátků a Měst) pak samozřejmě jak vyplývá z povahy programu je povoleno modifikovat, doplňovat a upravovat.

 


 

Stažení a instalace programu DeníkCL6

Download (stažení) programu ve verzi 6.03 - 2.97 MB

POKYNY PRO INSTALACI
  • Instalaci je možno  provádět PŘES původní instalaci (neprovádí se - ale je samozřejmě možná - odinstalace starého programu a následná instalace nové verze programu.)
  • Nezapomeňte, že při provádění instalace nesmí být zároveň program DENIKCL6 již spuštěn. Nejprve je třeba program DENIKCL6 ukončit a teprve potom spustit vlastní instalaci. Po provedení instalace Vám bude jako poslední krok nabídnuto spuštění (nového - právě čerstvě nainstalovaného) programu DENIKCL6
  • Při instalaci do Windows Wista nebo Windows7 doporučuji zvolit adresář pro instalaci C:\denikcl6 a nikoliv C:\Program Files

 


 

Doplňkové a podpůrné programy a soubory k programu DENIKCL6

Stažení aktuální databáze volaček - 29 kB - doporučuji stažení přímo programem DeníkCL6

o Databázi volaček se stará Tomáš Roudnice, veškeré požadavky na změny, doplnění a opravy proto posílejte rovnou jemu

Stažení aktuální databáze lokátorů - 457 kB - doporučuji stažení přímo programem DeníkCL6

o Databázi lokátorů se rovněž stará Tomáš Roudnice, veškeré požadavky na změny, doplnění a opravy proto posílejte rovnou jemu

CL6VIEWER  ver . 3.07 - 487 kB

Prohlížeč souborů *.C6V - prohlížeč deníků. Umí dohledat duplicity v deníku

XLS2C6V  ver. 1.01 - 487 kB

Převaděč deníku z XLS (Excel) do C6V(DENIKCL6)

Komentáře

postPřidat komentář
odpovědět citovat
Zdravím, denník CL6 mi poriadne nefunguje. Mám win7 a sále nejaké problémy chybové hlásenia fonty také že sa nezmestia do predvolených polí, okno vždy väčšie ako obrazovka. Niečo treba nastaviť ale nemám poňatie čo. Keď sa chcem zúčastňovať súťaží musím odoslať denník v tomto formáte ale ako? Najnovšie hlásenie mi oznamuje že dátum 25.12.2019 is not valid date a Cannot focus a disabledor invisible window, čo s tým? prosím o radu. om7aku@integrac.sk Michal
Fousáč Plzeň CL-51
citovat
Provozuji DeníkCL6 na Win7 naprosto bez problémů.,..
Základ je nainstalovat program mimo C:\Program Files! To je podmínka. A ještě lépe, pokud ta možnost je, tak i na jiný disk než C:.
Pokud si dobře pamatuji, tak není potřeba nikde nic speciálně nastavovat, jen zaregistrovat a zaktualizovat databáze.
citovat
toto sme riesili , je to nastavenim formatu casu a datumu, vo win, treba si ho zmenit , teraz nepamatam na aky, ale tusim DD.MM.RRRR , win ma prednastavene D.M.RRRR