CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Druhá část pohledu na Holické setkání podle Radegastů.

Kategorie: Všechny články, Expedice Radegast
Druhá část pohledu na Holické setkání podle Radegastů.

V té první části jsme se zúčastnili sletu činovníků a přípravě na oslavu vánoc

Druhá část pohledu na Holické setkání podle Radegastů.

V té první části jsme se zúčastnili sletu činovníků a přípravě na oslavu vánoc. A lze konstatovat, že to vyšlo špičkově. Ráno v Sobotu se všichni nějak probudili někteří se probrali těžce, někteří nechtěli věřit svým očím kdo že to proti nim stojí ve zpětném zrcátku jeho vlastního auta. No každopádně se všichni připravovali na odchod do kulturního domu na vyhodnocení CB soutěží a naprostá většina tam také odešla.

Letos jsme měli pořadatelem darovanou 1 hodinu na vše a tak jsme se museli snažit se nezdržovat v přípravách . První vzal do ruky mikrofon Kid Liberec a pustil se do vyhlašování výsledků LPD

Jako první poděkoval bonusovým stanicím za jejich bezchybnou práci

Jordán Nový Jičín vyhodnocen s největším počtem QSO

Potom přišlo na řadu vyhodnocení 4 až 20 místa. Koukal jsem kde budou Radegasti. Vždy byli do 10 místa a letos NIC.

 A to jsem se domníval, že jsme zase tak špatný deník neměli. Ale to víte již máme svůj věk a již nejsme tak pružní, ale zase tak neohrabaní snad taky nejsme. No!  Možná 4 místo a to by nebylo zas tak špatné.

A zase nic. Na bramborovou medaili jsme si pomalu zvykli a letos NIC! Že by 3 místo? No to by byl zázrak a nebylo by to špatný.  Tedy že bychom byli třetí?

A zase nic! Druhý byl Jordán Nový Jičín a tím bylo sloveno a Radegasťáci museli, teda já Venca Chotěšov, něco móóc posr..t, když to letos nebylo ani do 20 místa. Ten Vorlík zase bude mít pravdu, že moc pospíchám při odeslání sou.deníku. Letos jsem ho posílal již z kopce. No jo, není vždycky posvícení. Pomalu se připravuji na podiu na vyhodnocení CB ligy a EBH 2019. Najednou koukám  co to tam ten Vorlík dělá na pódiu bez foťáku. Místo focení se tam plete. Ale von má něco v ruce a to něco je pohár. A ten pohár je za 1 místo v LPD. No to snad není možné Vorlíku. Tys to vyhrál ty prde a nejenom tohle .

Zkrátka Radegasti letos teda opravdu měli žně.4 místo EBH 2019, 4 místo v PE-33, 3 místo TOP DX, 2 místo CB liga, 1,2 i 3 nejdelší spojení v LPD 2019 a i to nejcenější  1.místo v LPD ČL.

Václave Valcháři a Jířo Doubravko ostudu vám zatím neděláme a pokud je to proto, že při nás stojíte, tak děkujeme a můžete pokračovat i do budoucna.

A pokračovalo se dál vyhodnocením Memoriálu Milana 42 EBH 2019

3.místo exp.Horal, 2.místo Tomáš Sruby a 1.místo exp. Furgon

Soutěžím byli předány hodnotné ceny které i letos pochází z pozůstalosti člena exp.Radegast Vaška Valcháře a také díky jeho rodině, která tuto pozůstalost dala pro tento účel k dispozici.

Dále se pokračovalo vyhodnocením CB ligy 2018-2019

Na 3.místě se umístil exp Pohádka, na 2 místě exp.Radegast a na 1.místě se letos usadila exp.Mafia a odvezla si na Slovensko putovní pohár.

Na závěr bylo ještě vyhodnocení podzimního závodu PE-33 jehož pořadatelem je Mates FM

Tak takhle letos dopadla exp.Radegast. To že to tak je, je jen díky Vám všem kteří nás podporujete na kopcích. Bez Vás bychom byli jenom zaprášení dědkové kteří se z dlouhé chvíle mrcasí po kotároch.

Ještě jednou mnoho díků  Vám všem přeje exp.Radegast Vorlík Stupno a Venca Chotěšov a pevné zdraví a životní spokojenost.

Vorel Stupno CL-45 a Venca Chotěšov CL-39

Komentáře

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Tomáš mobil Roudnice
odpovědět citovat
Václave, drobná chybka, Jonatán je pes Macha a Šebestový. Ten dotyčnej je Jordán ... 3
Venca Chotěšov CL-39
citovat
Ale hele chybička se vloudila. Jen jestli Ty se nepleteš Tomáši. Ono je tě taky dost. Myslíš teda že mu spíš sluší řeka všech nadějí ? Než věrné zvířátko Macha a Šebestové ? Dobře ať je tedy po Tvém.
Děkuji Tome.
Vorel Stupno CL-45
odpovědět citovat
Vašku, skromnost je tobě vlastní, ale k těm letošním žním ještě patří 4. místo v EBH. Jen pro úplnost hi.
Venca Chotěšov CL-39
citovat
No tak se na to podívej. To mi uteklo Vorlíku. Asi jsem z těch 4 míst tak zblblej, že to beru jako samozřejmost. 5