CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

POZOR, POZOR!!! Holice 2022 Vyhlašování výsledků CB soutěží bude ve Velkém sále 27.8.2022 od 13 hod. Program ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Co Horalovo ucho slyšelo

Kategorie: Všechny články
Co Horalovo ucho slyšelo

Již jednou jsem se zmínil, že exp.Horal - Tygr Mutěnice se opět našla, tak to nejenom stále platí ale ona posílila o nového člena a to o Tygra juniora – Tygříka

Co Horalovo ucho slyšelo

Již jednou jsem se zmínil, že  exp.Horal - Tygr Mutěnice se opět našla, tak to nejenom stále platí ale ona posílila o nového člena a to o Tygra juniora – Tygříka. On je tedy z juniora pořádný chlapák a po tátovy převzal spoustu vlastností a vypadá to, že mezi tyto vlastnosti bude patřit i náklonost k CB sportu. Tygr Mutěnice nám poslal pěkný snímek, soubor nahrávek které zachycují naše signály na různých místech  Bílých Karpat. Něco podobného již Horal před časem presentoval, ale toto jsou záznamy  z posledních jeho expedic. Celé video je vedeno Tygrovo osobitým humorem tak se usaďte a třeba se uslyšíte.

 

Exp.Horal  také vysílal při LPD z Ďumbiéru a jak mne informoval zpracovává další video které nám přiblíží tuto akci. Tak se budeme těšit na zajímavou reportáž. A předem děkujeme Tygříku.

za sdružení Matador :

Venca Chotěšov CL-39

Komentáře

postPřidat komentář
Expedice Žába 🐸
odpovědět citovat
Ahoj, i já Ďumbier slyšel, asi minutu, když s ním dělal spoj CL 50. Pak jako když utne. Zdraví expedice Žàba. 73