CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Jak to v Holicích prožívala exp.Radegast

Kategorie: Všechny články, Expedice Radegast
Jak to v Holicích prožívala exp.Radegast

Holice 2019 byly poprvé pod taktovkou nového vedení CB klubu Česká Lípa.

Holice 2019 byly poprvé pod taktovkou nového vedení CB klubu Česká Lípa. Ono se říkává, že nové koště dobře mete a v tomto případě je nutno podotknout, že tohle koště metlo opravdu bravurně a starému vedení opravdu ostudu neudělalo. Také by se ještě mohlo říci, že si staré vedené vychovalo dobré nástupce. To ale vypadá příliš domýšlivě a asi by se to nemuselo úplně dobře strávit. Co se ale strávit určitě musí je skutečnost, že se v tomto klubu tihle panáčci narodili a (alespoň zatím) na ně můžeme být pyšní.

Tak letos se holické setkání pořádalo v duchu vánoc (pátek)a následně (sobota) silvestra. Někteří jedinci, hlavně vedení.

( Kid a Čert) přijelo na místo již ve čtvrtek ne-li ve středu? A začali jak jinak než přípravami na vánoce.

 

Ve čtvrtek se již tábor Českolipáků začal formovat. Dorazil Jarda Chlumčany a zakrátko Honza Sulejovice se svoji rodinkou.

 

Milda Lesná se svojí milovanou ženuškou

 

První zahraniční účastníci  Števo a Cyro Zvolen, Lubo Miroslavov se ženou.

Radegasti bohužel přijeli až v Pátek kolem poledne a tak přišly o zahajovací táborový ceremoniál. Přišly i o výrobu bramborového salátu

 o pečení vánočních rohlíčků a vánočky. 

Ale nepřišli o konzumaci a nepřišli o oslavu vánoc.

A nepřišli ani o přípravu na silvestrovské oslavy. Zkrátka to letos začalo opravdu , tedy z pohledu Radegasťáků, moc pěkně a nad tím vším se třepotala zástava CB Klubu Česká Lípa s Českou vlajkou a k těmto atributům po dojetí posledního Slováka přibyla i vlajka Slovenská.

 

No a to je pro začátek z pohledu Radegastů  zatím vše. Ten zbytek pohledů, tedy Sobota a Neděle, přijdou až s Vorlíkovo  fotodokumentací  v dalším článku.

 

Venca Chotěšov CL-39 a Vorlík Stupno CL.45

Komentáře

stopUzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.