AktualityVyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.
Konečné vyhodnocení Memoriálu Milana 42 EBH 2016 a CB ligy 2015-2016
28.8.2016 14:27:01 - Venca Chotěšov CL-39 - Ěter bez hranic
Holice jsou za námi a je tedy možno předložit výsledkovou listinu.
Konečné vyhodnocení Memoriálu Milana 42 EBH 2016 a CB ligy 2015-2016 |
28.8.2016 14:27:01 - Venca Chotěšov CL-39 - Ěter bez hranic |
Holice jsou za námi a je tedy možno předložit výsledkovou listinu. |
Holice jsou za námi a je tedy možno předložit výsledkovou listinu jak EBH 2016, tak CB ligy 2015-2016.
Závěrečné vyhodnocení CB ligy 2015 – 2016.
V TOP DX
Na 1.místě se umístila: exp.Radegast
Na 2.místě se umístil: Milan Senica
Na 3.místě se umístil: Honza Sulejovice
V CB Lize
Putovní pohár získala : exp.Radegast
Na 2.místě se umístil : Milan Senica
Na 3.místě se umístil : Tomáš Sruby
|
Závěrečné hodnocení EBH 2016
V českém hodnocení je pořadí následující :
Na 1.místě se umístil Tomáš Sruby CL-81
Na 2.místě se umístil exp.Furgon
Na 3.místě se umistil Honza Sulejovice
V česko-slovenském ( absolutním) hodnocení je pořadí následující :
Držitel put.poháru je Tomáš Sruby CL-81
Na 2.místě se umístil Milan Senica
Na 3.místě se umístil exp.Furgon
|
České pořadí
vol.zn. název soutěžícího místo startu lokátor Km body 1 CL-81 Tomáš Sruby Šerlich JO80EH 21772 25703 2 MT-3 exp.Furgon Pustý JO80FF 15964 21005 3 MT-9 Honza Sulejovice Svahová JO60QN 16367 20736 4 MT-1 exp.Radegast Čerchov JN69JJ 12311 14523 5 CT-8 exp.Netopýr Keprník JO80NE 12532 14047 6 CT-13 exp.Adam-84 Dvorská Bouda JO70UQ 9299 10435 7 CL-63 exp.Laguna Rozhledna Náčkovice JO70DP 6864 9348 8 CT.11 exp.Morava Ranoš JN89SO 8027 8546 9 CL-60 exp.Sněžník Děčínský Sněžník JO70BT 6535 8454 10 CT-10 exp.Beskydy Velký Javorník JN99EH 7248 7922 11 CT-1 exp.Kleť Přední Skála JN89DN 4501 5559 12 CL-95 Soptík Hřensko Husův Vrch JO60VR 4486 5494 13 CT-5 Jindra Meclov Škarmanka JN69JK 4161 5246 14 CT-18 exp.Žeryk Tumberk JN78DQ 3985 5192 15 CL-84 Alli Třebechovice U Borovice JO70QP 3936 5116 16 CT-15 exp.Olza Loučka JN99JP 4500 5003 17 CT-22 exp.Třemšín Rozhledna Třemšín JN69VN 4024 4727 18 CT-14 exp.Crusader Třebouňský Vrch JO60MA 4156 4654 19 CT-2 exp.Bakalář Pavlíkov JO60UB 2955 4391 20 CT-7 exp.Krušnohor Loučná JO60MJ 3165 3908 CT-4 Sokol Dobříš Studený Vrch JN79AT 3086 3853 CT-12 exp.Ještěr Visalaje JN99GM 3051 3118 CT-17 Agáta Plánice Štírka JN69SJ 2643 3012 CT-19 Jura Kravsko Kraví Hora JN78WW 2493 2761 CT-23 exp.Ján Golián Brťoví JN89EM 1945 2035 CT-24 Petr Žíželice Dománovický Vrch JO70PC 1827 2009 CL-74 Mirek Úštěk Havraní Vrch JO70EQ 1519 1925 CT-3 exp.Vada Radhošť JN99CL 1421 1421 CT-20 Tomáš Litvínov Zahrada Litvínov JO60TO 811 1132 CT-6 Ondra Lipiny U Rozhledny JO80BE 517 564
|
Česko-Slovenské pořadí
vol.zn. název soutěžícího místo startu lokátor Km body 1 CL-81 Tomáš Sruby Šerlich JO80EH 21772 25703 2 ST-1 Milan Senica Velká Javorina JN88UU 19715 23418 3 MT-3 exp.Furgon Pustý JO80FF 15964 21005 4 MT-9 Honza Sulejovice Svahová JO60QN 16367 20736 5 MT-1 exp.Radegast Čerchov JN69JJ 12311 14523 6 CT-8 exp.Netopýr Keprník JO80NE 12532 14047 7 ST-25 exp.Saigon Devinská Kobila JN88LE 10242 12330 8 ST-17 Fido Piešťany Homolka JN98HX 10106 10859 9 SK-424 exp.Batovan Inovec JN98AS 9862 10792 10 CT-13 exp.Adam-84 Dvorská Bouda JO70UQ 9299 10435 11 CL-63 exp.Laguna Rozhledna Náčkovice JO70DP 6864 9348 12 CT.11 exp.Morava Ranoš JN89SO 8027 8546 13 CL-60 exp.Sněžník Děčínský Sněžník JO70BT 6535 8454 14 ST-27 exp.Murgas Vysoká JN88OJ 7302 8380 15 CT-10 exp.Beskydy Velký Javorník JN99EH 7248 7922 16 ST-7 exp.Dračik Skalka JN98LR 6747 7222 17 SK-628 Jano Nové Zámky Trnovník JN98LR 5611 6452 18 ST-11 Pavol Turicky Tanovo JN98TM 4526 6248 19 ST-9 exp.Jelen Križná JN98MV 4645 5803 20 CT-1 exp.Kleť Přední Skála JN89DN 4501 5559 CL-95 Soptík Hřensko Husův Vrch JO60VR 4486 5494 SK-525 exp.Mafia Mozolovci JN98NM 4372 5448 CT-5 Jindra Meclov Škarmanka JN69JK 4161 5246 CT-18 exp.Žeryk Tumberk JN78DQ 3985 5192 CL-84 Alli Třebechovice U Borovice JO70QP 3936 5116 CT-15 exp.Olza Loučka JN99JP 4500 5003 SK-777 exp.Trnavaci Chata Spartak JN99CH 4599 4926 CT-22 exp.Třemšín Rozhledna Třemšín JN69VN 4024 4727 CT-14 exp.Crusader Třebouňský Vrch JO60MA 4156 4654 ST-8 exp.Narkobaron Sitno JN98KJ 3707 4631 CT-2 exp.Bakalář Pavlíkov JO60UB 2955 4391 ST-38 Rado Krtovce Panská Javorina JN98AR 3676 4134 SK-393 exp.Plesivá Plesivá JN88TN 3234 3912 CT-7 exp.Krušnohor Loučná JO60MJ 3165 3908 CT-4 Sokol Dobříš Studený Vrch JN79AT 3086 3853 ST-31 Radio Horna Orava Hola JN99OH 2621 3129 CT-12 exp.Ještěr Visalaje JN99GM 3051 3118 ST-6 exp.Barbakan Zvolen JN98OV 2807 3068 ST-30 exp.Bororo Homolka JN98DV 2431 3039 CT-17 Agáta Plánice Štírka JN69SJ 2643 3012 ST-14 exp.Apolo Kralova Hola KN08BV 2558 2864 SK-200 exp.Heloukošice Uhornianské_Sedlo KN08IQ 2676 2810 CT-19 Jura Kravsko Kraví Hora JN78WW 2493 2761 ST-32 exp.Salamandra Rosniarky JN98KL 2200 2452 SK-001 exp.Horec Zaborie JN99MA 2230 2368 ST-24 exp.Gama Studenec JN98FV 1920 2282 SK-703 exp.Kysuca Polom JN99IM 2084 2155 ST-18 exp.Rysy Štrbské Pleso KN09AD 1809 2072 CT-23 exp.Ján Golián Brťoví JN89EM 1945 2035 CT-24 Petr Žíželice Dománovický Vrch JO70PC 1827 2009 CL-74 Mirek Úštěk Havraní Vrch JO70EQ 1519 1925 ST-23 exp.Grun Mala Smrekovica JN98VS 1728 1847 SK-702 exp.Teplicka Dubrava JN88XV 1562 1795 CT-3 exp.Vada Radhošť JN99CL 1421 1421 SK-673 exp.Nadej Kojšovská Hola KN08LS 1201 1205 CT-20 Tomáš Litvínov Zahrada Litvínov JO60TO 811 1132 SK-787 exp.Orava Ostrý Vrch JN99RE 879 910 CT-6 Ondra Lipiny U Rozhledny JO80BE 517 564 ST-28 exp.Svišťe Rakos KN08RO 334 353 ST-34 Ares Heringes KN08PR 121 135 ST-21 Michal Pribovce Pribovce JN98KX 28 31
|
Vítězům blahopřejeme a všem děkujeme za velmi pěknou účast a těšíme se příští rok opět na spolupráci.
Za pořadatele :
Števo Zvolen CL-35, Venca Chotěšov CL-39, Fousáč Plzeň CL-51 a Tomáš mob.Roudnice CL-31
|
- Autor: Venca Chotěšov CL-39
- Vydáno: 28.08.2016 18:02
- Přečteno: 358x
- Hodnocení: nehodnoceno
|
Vaše hodnocení:
|
Komentáře
Nebyly přidány žádné komentáře.