CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Konektory - užitečné Info

Kategorie: Všechny články, Technika, Archiv
Konektory - užitečné Info

21.11.2006 01:30:55 - Tomáš Roudnice CL-31 - Zúčastnili jsme se Není to žádná reklama …..

 

 

Není to žádná reklama, jen jsem narazil na zajímavý obchůdek, vybavený úžasným sortimentem konektorů. Na http://www.rasel.cz  (odkaz na kliknutí pod článkem) najdete celou škálu konektorů a nejroztodivnějších kombinací redukcí. Mě v obchodě překvapila například krytka PL patky na autoanténu.
 
Kdo hledá nějakou specialitu, určitě ji tady najde. A nejedná se jen o PL, BNC, TNC a podobně. Širokej sortiment mají i v NF konektorech, Jackách a podobně.

 Tomáš mobil Roudnice CL31    

Komentáře:

Žán Braník - Zdravím,já tu krytku sice v nabídce nenašel,ale při zakoupení této patky v Allamatu(to taky není reklama),byla krytka patky součástí dodávky.A ještě se tu někde válí,ale kde?

Mimochodem,a to asi reklama bude,ale dobrá!Pokud se mrknete na http://www.hadex.cz tak tam najdete také spousty konektorů,kabelů a dalších věcí k použití v CB a za velmi slušný peníz.Mimo jiné,třeba teleskopické antény na protiváhu k 5/8,tak jak to má Jerry Nové Město

 

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.