CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Výroční členská schůze CB klubu Česká Lípa se letos koná blíže k naší východní hranici a to 2.5.2020 od 14 hodin, více včetně přihlášení v článku

Matadoři na Lichnici 2017

Kategorie: Všechny články, Sdružení Matador
Matadoři na Lichnici 2017

Každý rok Matadoři jezdí o vánočních svátcích pozdravit CB veřejnost

Každý rok Matadoři jezdí o vánočních svátcích pozdravit CB veřejnost, nebo-li všechny svoje známé a kolegy na CB. Léta jsme jezdili na Vysokou Holi 1400 mnm, ale v poslední době na tento zimní výstup již část členstva nemá a tak ostatní jim vyhověli a Milda Lesná spolu s Kubou Šumná začali organizovat ve stejném čase, ale na poněkud menším kopečku, tento podnik. Kopeček se nachází v Železných Horách, ale to všichni víte, a je to Lichnice.

Jako vždycky se tam sejdou exp.Radegast, exp.Rotunda, exp.Favorit. Vyrážíme ze Západních Čech a z Jižní Moravy 25.12 2017 a na Lichnici bychom měli dorazit kolem 13:00. Je třeba se na hrad dostat a dopravit pohonné látky,

bude-li nasněženo, nebude to žádná sranda.

 

Po té se zabydlet a postavit ANT. Tedy kolem 16:00 bychom mohli být provozu schopni. Měli bychom se zdržet asi do 28.12, teda pokud nedojde proviant a nebo teplo. Domnívám se, že ani jedno ani druhé nehrozí. Návštěvám jsou dveře otevřeny a s dárky si hlavu dělat nemusíte. Všeho bude dost a i na přivítanou zbude.

Případné návštěvy chci požádat aby auta nechali dole pod hradem na parkovišti jelikož máme povolen výjezd jen pro 3 auta která tam dovezou techniku , zásoby a teplo.

Všem veselé vánoce a šťastný nový rok přejí :

exp.Radegast - Venca Chotěšov CL39 a Vorel Stupno CL45

exp.Rotunda - Fousáč Plzeň CL51                   

exp.Favorit - Milda Lesná CL53 a Kuba Šumná CL54

a v neposlední řadě Soptík Hřensko CL95

 

 

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.