CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

LPD 2020 - termín konaní: 25.7.2020 19:00 - 23:00 hod. a 26.7.2020 01:00 - 05:00 hod., Přihláška LPD 2020

 

EBH 2020 - soutěžní deníky zasílejte nejpozději do 14.6.2020 na adresu radegast@cbdx.cz

Matadoři na Vysoká Holi část 2

Kategorie: Všechny články, Sdružení Matador
Matadoři na Vysoká Holi část 2

V této části se matadoři představí svými stravovacími návyky a pitným režimem.

Matadoři na Vysoké Holi část 2.

V první části jsme se zaobírali cestou na Holi. V této části se Matadoři  představí  svými stravovacími návyky a pitným režimem.

Již na začátku jsem se zmínil o 14 litrech Znojemského vínečka , ale opomněl  jsem se zmínit o 2,5 litrech rumu, 2l slivovice, 1l vodky, 1l medoviny a 1l Praděda. Tedy cca 7l různých pochutin.

Z potravin to pak bylo 2 x 1,5kg uzené řiti ( macatý ocásek) , 2x 1kg uzeného libového bůčku, 3kg uzených žebírek a 2kg anglické slaniny tedy cca 10kg uzených pochutin. K tomu všemu 6kg chleba a asi 1l guláše. Jó a abych nezapomněl  asi  0,5kg naloženého pečeného bůčku v česnekové marinádě z dílny Mildovo paní manželky. Veliká Delikatesa !!!

Anglická slanina pečená na sádle prokládaná špekem.

Došla voda ale Venca Chotěšov to vyřešil obratem. Až později se zjistilo že do těch míst odkut sníh nabíral, se chodilu čůrat.

Jak vidíte rozhodně Matadoři na Vysokou Holi hladovět ani žíznit nepřišli. Ale na něco důležitého ve všech těch dobrotách zapomněli. Na vodu!!  Podle Venci  Chotěšov bylo kolem vody dost a dost a také ji pil. Téměř 1m sněhu. Ale Znojemská větev však o této možnosti nechtěla ani slyšet. Byl jsem přesvědčen, že až se vychlastá  víno dojde na vodu ze sněhu. Ale k tomu nedošlo, protože Mildúv odpor k jiné vodě než k té, která je prohnána chemií v podobě chlóru a podobných klumpů, byl tak velký, že se s Kubou rozhodli  pro vodu dojít na Figuru. Rozhodnutí velmi šílené,  ale jim se podařilo, teda Kubovi ho uskutečnit. Milda na Kubu čekal nahoře na sjezdovce spolu s Jířou, aby mu již po rovině slavnostně pomohli.

Celé dny se jen jedlo a vysílalo, pilo a vysílalo. Střídal se svařáček s gročkem, čajíček se slivovicí. Svařáček z vína bílého, svařáček z vína červeného.

Atmosféra byla taková, jak to u Matadorů bývá. Vynikající. Ze starým rokem se rozloučili jak se sluší a patří. Popřáli všem CB čkářům se kterými měli QSO hodně štěstí a pevné zdraví. A stejné přání  posílají všem ostatním.

V danou chvíli bylo venku asi 10 st. pod nolou, ale Jířa notně posilnění všemi možnými vitamíny odhalil své mužné tělo. Chtěl do slip, ale v tom jsme mu zabránili.

 

Vážení přátelé.

Děkujeme  Vám všem za přízeň, kterou nám věnujete. Rádi se s Vámi opět uslyšíme  a  na dalších setkáních   Matadorů,  které budeme v tomto roce určitě pořádat, se s Vámi rádi osobně setkáme.  Věříme, že se ještě mnohokráte uslyšíme  z dalších zajímavých  končin této planety.

 

Pro tuto chvíli se s Vámi loučí

Venca Chotěšov, Fousáč  Jun. Plzeň, Jířa Doubravka Plzeň, Kuba Šumná a Milda Lesná      nebo-li   :

       exp.Radegast   a   exp.Favorit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.