CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

POZOR! Fotosoutěž s CB tématikou - ZDE, Galerie fotografií - ZDE.

Novoroční přání exp.Radegast

Kategorie: Všechny články, Expedice Radegast
Novoroční přání exp.Radegast

Vážení CB přátelé. Rok s rokem se sešel a tento rok spěje ke svému závěru.

 

Vážení CB přátelé. Rok s rokem se sešel a tento rok spěje ke svému závěru. Co se týká Radegastů, tak se v partě nic nezměnilo. Stále jsme zůstali s Vorlíkem sami samečkové samotinký. Na každé expedici vzpomínáme na Jířu Doubravku a na Vaška Valcháře. Vždy když rozmotáváme koaxiální kabel nemůžeme nepodotknou, že kdyby nás viděl Valchář jak to rozmotáváme a smotáváme, tak by nám nakopal zadek. Tak to víš Václave s náma již nic nenaděláš. Na to je už pozdě. Na co ale není pozdě je, abychom Vám všem popřáli pevného zdraví a spokojenosti. Abychom všichni přispěli, každý po svém, k ukončení tohoto vskutku šíleného coronavirového stavu a abychom tím prošli bez „ztráty květinky“.

Vám všem co nás těšíte svým zavoláním na kótu kde se zrovna nacházíme. Všem těm co nám umožňujete mezi Vámi existovat a provozovat našeho koníčka tak vám všem hluboká poklona a poděkování.

za exp.Radegast:

Vorel Stupno CL-45 a Venca Chotěšov CL-39

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.