CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

POZOR, POZOR!!! Holice 2022 Vyhlašování výsledků CB soutěží bude ve Velkém sále 27.8.2022 od 13 hod. Program ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Radegastům zase nakopali zadel

Kategorie: Všechny články, Expedice Radegast
Radegastům zase nakopali zadel

Počasí se jevilo velmi zajímavě až do chvíle, kdy se do toho vložil TmR.

Radegastům zase nakopali zadel.

Počasí se jevilo velmi zajímavě až do chvíle, kdy se do toho vložil TmR. On nám to snad dělá schválně. Byly doby, kdy nám tlumočil vůli Norů a to nás stálo celé dvojče, které nám fujavice rozfoukala na padrť a to i přesto, že TmR prognostikoval teplo a klidno. Pravda byla vítr 90Km/hod, sníh a déšť a dvojče bylo rozházené po celém Čerchově. Tentokrát prognostikoval vítr 90 sníh a déšť a co čert nechtěl měl pravdu. Pro jistotu jsem postavil jen HB9 a i tak se skoro rozpadlo. No zkrátka ten Tomáš nám dává co proto, ale stejně ho máme rádi.

Původně jsem chtěl vyrazit na Čerchov, ale po té Tomášovo předpovědi a vědomí Covidové uzávěry ( musel bych přes 2 okresy)jsem raději zvolil Křížový Vrch, který mám skoro za barákem.

Cesta nahoru pohodová po suché cestě a les úplně bez lidiček. Asi je také odradila předpověď a hlavně pohled na západní obzor, který byl černý jako noc. V lese bylo opravdu klidno žádný vítr ani nepršelo a jelo se v pohodě.

Jiná to ale bylo když se dojelo na vrchol. Tam to již funělo opravdu pořádně. Ani se mi z auta nechtělo, ale když jsem tady již byl,nedalo se dělat nic jiného než to postavit. Teda byl to horor. Dvakrát jsem se poroučel s HBčkem dolů proto, že mne vítr přepral. Nadával jsem jako Špaček. Když jsem měl stožár nahoře potřeboval jsem zatlouci kolíky a představte si, že jsem zjistil, že Vorlík si klidně zůstal v takhle blbou chvíli doma a musel jsem si je zatlouci sám. No !! Povedlo se, ale skoro jsem si stříknul do gatí.

Ale jak říkám povedlo se a tak to stálo za štamprdlu a za dobrůtku s kávičkou. Hned po té jsem se pustil do vysílání. Lidiček bylo dost a vypadalo to, že ta námaha bude stát za to.

Ale ono foukalo stále víc a víc . Řekl bych že tam občas těch 75-90 Km/hod. bylo. PSV mi vandrovalo mezi 1,3 – 2,5 jak se prvky ve větru prohýbaly. ANT byla dobře zajištěna a tak jsem neměl obavy že se zlomí. Již vydržela v takovém stavu vítr na Vysoké Holi i kolem 120/Km a přežila. V autě jsem měl teploučko a voněl groček. Neboli pořád pohoda až do chvíle než PSV ukázal nekonečno. Anténa stála a jevila že je celá.  Tak co se stalo ? Stalo se to, že vypadl jeden prvek ze zářiče. No a bylo vykydáno !! V tomto větru dávat ANT dolů a zase zpátky bylo na mne již moc a tak jsem vynadal Vorlíkovi že to špatně utáhl a že se na to můžu v……rat  abych to tam zase dával zpátky. Když jsem všem patřičně vynadal a oni uznajíc vinu mlčeli ani nedutali, tak jsem to rozebral a pomalu asi kolem 19:00 složil do auta připravil se k odjezdu.

Deník vám raději ani neukážu .....nebo jo ?..........tak jo !

ale budu se za něj ještě hodně dlouho stydět, ale bohužel do ligy ho dát musím, protože nic jiného není. L L

Brzo NSL milí zlatí a ať se Vám daří.

Venca Chotěšov CL-39

Komentáře

postPřidat komentář
Venca Chotěšov CL-39
odpovědět citovat
Jo tak přesně na tohle jsem čekal. 3 Nikoho ani nenapadlo že jsem tak zotpovědný, že nechci nakazit ani ptáčky kolem sebe, ani mravenečka a broučka kolem jdoucího a to nemluvím o pitomci který by v tom sajrajtu vytáhl paty z baráku. A vy myslíte jen na to žrádlo a na chlast. Že se nestydíte holoto. 5 5
Tomáši jako každý rok i letos bude harantů plný barák. Po zahradě zase budou rozházený čokolády, pytlíky s cukrátkama a trpaslíci. Moje děti a jejich děti se postaví na dvorku do řady a vezmou zahradu útokem. Znám to nazpamět a moje žena se na to těší a tak jí nechám volné pole působnosti. Ta předpověď by se šikla. Třeba mne potěšíš protože mne máš rád. 2
Tomáš mobil Roudnice
odpovědět citovat
Jak můžeš mít ten náhubek, když furt žereš nebo popíjíš?
Zdeněk Lukov CL-63
citovat
Buď to filtruje skrz něj,nebo ty líp vybavený tam mají zip ....rozepneš,futruješ,zapneš a v klidu trávíš .... ;-)
Tomáš mobil Roudnice
citovat
Zdeněk Lukov CL-63 napsal/a: Buď to filtruje skrz něj,nebo ty líp vybavený tam mají zip ....rozepneš,futruješ,zapneš a v klidu trávíš .... ;-)

Jo, to jsou ty FFP 3, rozumím ...
Zdeněk Lukov CL-63
citovat
Tomáš mobil Roudnice CL-31 napsal/a: Zdeněk Lukov CL-63 napsal/a: Buď to filtruje skrz něj,nebo ty líp vybavený tam mají zip ....rozepneš,futruješ,zapneš a v klidu trávíš .... ;-)
Jo, to jsou ty FFP 3, rozumím ...

Jo přesně Filtrace-Futter-Pitivo 3.generace