CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Setkání Matadorů 2020 na Hradě Lichnice

Kategorie: Všechny články
Setkání Matadorů 2020 na Hradě Lichnice

Ty léta běží to je běs, ale nic s tím neuděláš.

 

Setkání Matadorů Lichnice 2020

Ty léta běží to je běs, ale nic s tím neuděláš. Jediné co s tím jde udělat je, brát to plnýma rukama tak, jak to přijde, jinak tě to semele a pokud tomu nezabráníš, vyzvrátí tě to někde po cestě jako odpad. Potom přijedou popeláři a ten odpad vyvezou na skládku  a je vykydáno.

Jako úvod pro pozvání na Lichnici nic moc,  ale je to tak. Zase rok uběhl a my jsme to všechno ustáli a s hubou od ucha k uchu jsme připraveni i letos 25 - 28.12. 2020 uvítat naše přátele z CB obce na hradě Lichnice. I přes ty všechny potíže, které se kolem nás stále prohánějí, přes všechno to zlo které sem tam proletí v těsné blízkosti kolem a když ho včas nenafackujete, tak se ten  parchant zase vrátí. Přes všechny tyhle lapálie zase Matadoři zasednou k hodování  a budou bilancovat a vymýšlet.

Minulý rok,( viz.snímek ) bilancovali a vymýšleli 25 až 27. 12 2019

a při tom bilancování při kterém dobře jedli a pili vymysleli expedici na Sicílii a vyvedla se! Copak asi vymyslí letos panáčci. Ať to bude co to bude, tak Matadoři zvou na 25.12 od 14:00 do 28.12 12:00  na hradu Lichnice všechny přátele a kamarády na pokec jak na pásmu CB CH30, tak k osobnímu podání ruky a poklábosení. Na hradu budou na Vás připraveni MT-1 exp.Radegast, MT-4 exp.Favorit  Milda Lesná a Kuba Šumná, Fousáč Plzeň exp.Rotunda  a pokud všechno vyjde tak i MT-2 exp. Horal a s největší pravděpodobností i další známé osobnosti CB pásma Vláďa tři Dvory, Míra Beranov , Soptík Hřensko a další.

No zkrátka se na Vás opravdu těšíme.

Jen ještě jako každý rok sdělení pro případné návštěvníky. Nahoru na hrad se musí jen po svých. Máme povoleny jen 4 auta a to jsme my kteří tam vezeme techniku a zásoby. Ostatní musí nahoru po svých. Nezapomeňte si sebou všechny nutnosti vyplývající ze současné situace. Děkujeme !

Za sdružení Matador CL-39 Venca Chotěšov

Komentáře

postPřidat komentář
Vláďa Tři Dvory CL-78
odpovědět citovat
Jak už Venca odhadl, předpokládám účast asi i několik dnů, jen netuším jak pěšky na ten krpál z parkoviště pod hradem. Ani tak nejde o cestu nahoru jako o to, že sportovat mají povoleno jen profesionální sportovci, což nejsem ani omylem.
Venca Chotěšov CL-39
citovat
Pane vy jste zralý nebo, že by přezrálý, tak po pravdě teď nevím abych se nesplet. Zkrátka pokud zralý tak vyběhneš jak srneček. Pokud přezrálý , ne-li nahnilý, pak s tebou budeme muset mít slitování a určitě tě nenecháme na holičkách protože tě máme rádi 5 5
Vláďa Tři Dvory CL-78
citovat
Není vůbec problém vyběhnout na vršek ale spíš o to, že v 72 létech je to už sportovní výkon a to se zakazuje. Sportování mají povolené v nouzovém stavu jen profesionální sportovci a další předpokládané prodloužení od 12.12. se nám trefí do termínu Lichnice.