CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Setkání v Košticích

Kategorie: Všechny články

Tak zase utekl rok jako voda a jako vždy máme za sebou pár pěkných akcí a jako již mnohokrát jsou zakončeny podzimním setkáním v Košticích

Setkání v Košticích jako za starých časů

Tak zase utekl rok jako voda a jako vždy máme za sebou pár pěkných akcí a jako již mnohokrát jsou zakončeny podzimním setkáním v Košticích, které již pár let se udává díky vstřícnosti obce Koštice, tedy jejího starosty, který je také členem našeho klubu, Jardy Koštice CL-49. Jako vždy uno perfecto Jardo a velké poděkování za tuto možnost, kterou nám poskytuješ. Ze slušnosti by se mělo říci, že se budeme revanšovat, ale všichni dobře víme, že to nebudeme nikdy schopni oplatit a jediné co máme k dispozici je možnost poděkovat a zdůraznit, že si toho vážíme.

Již chvíli, asi dva roky byly setkání taková nemastná, neslaná. Po celou tu dobu jsme nevěděli co zase přijde nového  k řešení. Co se komu nebude líbit. Scházeli a je jedno z jakého důvodu klíčoví lidé. Tak letos se mi to jevilo, že nescházel nikdo.

 Zase to byla parta, kterou jsem znal před 20,10, ale ještě 5 lety. Byli tam všichni pěkně pohromadě a měli o čem mluvit.

Radegasťáci přivezli, tedy Vorel Stupno se svojí polovičkou, kýbl hovězího guláše, pecny  Stupenského chleba a další dobroty.

Tak jak jsme zvyklí každý přinesl nějakou tu dobrotu ať sladkou nebo slanou. Babča Slovanka přivezla svoje vynikající střůdlíčky po kterých bych se utlouk. Fousáč setkání podaroval soudkem piva z Plzně, stejně jako Karel Tršice přivezl mok z Tršic.

Partnerky našich členů zase jako vždy udělaly vlastní koutek, kde probíraly věci jdoucí mimo mužské plemeno a ještě stíhaly zásobovat svými pochutinami všechny ostatní.

Zkrátka bezvadná nálada a všichni se chovali jako dřív. Byli zde ti, kteří klubu dali život a všichni ti, kteří se snaží v jejich práci pokračovat. Není to pro ně snadné. Stará doba měla svoje požadavky a ty byly prakticky naplněny a úspěšně. Nová doba přinesla a přináší spousty jiných aktivit. Internet, hotspoty, nové druhy provozu a spoustu nečekaných nepříjemností. „Covidová doba“ si pohrála  s každým a i s klubem. Jen opět získat možnost figurovat v Holicích jako rovnocenný partner k ostatním subjektům nebylo až tak jednoduché. Ale jak to vypadá klub to ustál. Vítr, který do základny zafoukal řady provětral, vymetl smetí a vypadá to, že by měl být snad již klid jak na práci, tak na radost a zábavu.

Všem členům, kteří s námi procházeli a prošli celým složitým obdobím a na místo aby nás poučovali s klackem v ruce, tak pomáhali jak to šlo. V této situaci prakticky pomáhali i ti, kteří se nijak neangažovali a jen čekali jak to dopadne na místo aby využili nezdarů a kopali kolem sebe. Těm všem poděkování za trpělivost. Poděkování letí i členům klubu na Slovensko. Jsme si vědomí, že jsme od sebe daleko a že opravdu jen to CB nám při troše štěstí umožní si pokecat a někdy i plnohodnotně. Vážíme si vaší přízně a budeme se snažit o podobná setkání, jako bylo to v Košticích ale k Vám blíž.

Ještě jednou děkuji Jardovi Koštice za umožnění tohoto setkání a všem přeji pevné zdraví a spokojenost.

Venca Chotěšov CL-39

Komentáře

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Tomáš Roudnice CL-31
odpovědět citovat
Není co dodat.