CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Sraz Matadorů na Šibenickém Vrchu. r. 2005

Kategorie: Všechny články, Sdružení Matador
Sraz Matadorů na Šibenickém Vrchu. r. 2005

13.8.2005 14:54:25 - Venca Chotěšov CL-39 - Expedice Radegas

Matadoři na Šibenickém Vrchu.


Letos byla organizací srazu matadorů pověřena exp Furgon. Tedy Vlk Znojmo a Mattony Znojmo. Měli možnost výběru některé z lokalit Moravy. Vybrali si kopeček NV 704m pod Velkou Javořinou v lok JN88TU.

Toliko na úvod cesty exp.Radegast na Moravu.

Exp.Radegast tentokráte na sraz Matadorů jela rozdělena na více skupin. Tento příspěvek se bude zaobírat jen jednou z těchto skupin a to Venca a Jarka Chotěšov, Venca Mantov a pes Malamut Alfa.

                          

                          

A velký přítel Radegastů ( hlavně v zimně kdy tahá sáně)

Aby nám nic neuteklo, vyrazili jsme na sobotní setkání již v úterý odpoledne. Do auta jsme naložili techniku jídlo a sud Plzeňského píva a hr na ně ! 
Naše první zastávka se měla uskutečnit někde u Telče s tím, že se do Telče půjdeme podívat ve středu. Cestou jsme se zastavili v Táboře pro zásoby v supermarketu. A jak tam tak stojíme na parkovišti, ozve se mi za zády – no ahoj nejste náhodou ti jak je občas slyším z různých koutů Evropy Radegasti ?? Chvilku mi to trvalo přijít na to jak to dotyčný Strejda Tábor mohl poznat, ale pak jsem si uvědomil, že to auto TAZ 1203 a ty naše ksichty se asi zapomenout nedají a schovat již vůbec ne. No zkrátka jsme měli se Strejdou o čem povídat. Najednou vzal Strejda telefon a povídá to vás bude chtít pozdravit taky Pepa Nová Včelnice a zavolal mu a předal mi telefon. Chtěl jsem Pepovi vysvětlit naše plány ale nedostal jsem k tomu příležitost . Popíšu část konverzace mezi mnou Vencou Chotěšov a Pepou Včelnice.

Ahoj Venco hned jak budeš přijíždět do Jindřichova Hradce tak si tě klucí na CH 30 vezmou a dovedou tě k hospodě, kde na vás bude čekat kolega s klíčema od chaty na Kaprounu. - A než jsem se mohl nadechnou tak následovalo – tak na viděnou.

A opravdu již po několika Km ..Radegasti Radegasti jste tady….. a pak zase jiný hlas ..bereš je , já zatím ne….ale za chvíli jsme se již navzájem slyšeli a opravdu jsme byli dovedeni k místu, kde na nás v hospodě čekal Baron Jindřichův Hradec (Kolega s klíčema) a další kolega Charlie Jindřichův Hradec dorazil s autem a společně jsme vyrazili na Kaproun, kde nás čekalo překvapení v podobě krásného prostředí na vrcholu kopečka který Charlie s pomocí svých CB kolegů přetváří k obrazu svému. Sem za námi za krátko dorazil i Pepa Nová Včelnice a zde jsme také přenocovali. Moc se nám tam líbilo ( chtěl bych se tomuto pobytu věnovat zvláštním článkem) a ani na chviličku jsme nelitovali tohoto „zdržení“. A chtěl bych tím to poděkovat Pepovy Nová Včelnice a jeho CB kolegům za krásný večer který nám umožnili . A pokud by byli svolní, rádi bychom příští rok na tomto místě uskutečnili další setkání Matadorů. A bylo by nám ctí jakýmkoliv způsobem oplatit jejich vstřícnost. 

Další zastávka na cestě bylo QTH a hamšek Radara Kasárna se kterým jsme měli mnoho spojení na pásmu snad ze všech našich portejblů ale nikdy jsme se osobně nepoznali. A tenhle Radar nás mile pohostil a prodebatovali jsme kde co. I jemu děkujeme za milé přijetí a taktéž se vynasnažíme oplatit jeho pohostinnost.

Poslední zastavení před cílem naší cesty bylo u Tygra Mutěnice v jeho chaloupce. A jako vždy to bylo milé přivítání a prokecaný celý zbytek dne a noci a všem možném.

Ráno, tedy v pátek, jsme naložili další věci potřebné na zajištění setkání a vyrazili jsme na Šibeničák kde již na nás čekal Vlk Znojmo, který mimo jiné tam byl již od Pondělka jako poustevník a vyháněl ovce aby neposr…..místo setkání úplně celé. Ale i tak tam bylo řádně pohnojeno

             

 

 

První co se udělalo, bylo rozhýbat pípu

 

Jířa Doubravka dává pokyny pro stavnu 5/8 a Milda Lesná zjišťuje pevnost lan

                                            exp.Apalucha

                                             Exp.Favorit   

                                   

                            Myšák Skalica ze svým kolegou

A najednou kde se vzal tu se vzal Vorel Stupno se svojí drahou polovičkou a s naší drahou 10kg kejtičkou no a to byl povel k mnoha zajímavým věcem např. jako je pečení.

                    

           Panečku to je bašta    Všimněte si toho decentního úchopu

            

              No je to barbar                  Jinak je to úplně normální člověk

                                         Stihlo se i vysílat

    

Števo se svojí grahou polovičkou   exp Apalucha křičela do eteru jedna radot

 

Stihla se i opravdu pořádná bouřka s pořádným slejvákem

A že to nevypadá moc hezky co? A také to hezké nebylo . Ale všechno jsme přestáli a vydrželi a pomalu se chýlil den ku konci

A po něm přišel krásný východ

A byl tu den poslední, kdy se dojížděly zbytky a uklízel nepořádek

  

 

  

Sedíme u Tygra Mutšnice a moc se nám domů nechce. Bylo tady dobře.

A těmito snímky se s vámi všichni loučíme a těšíme se na rok 2006 na zimní setkání které bude jako vždy na Lichnici.

Za sdružení Matador     Venca Chotěšov CL-39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.