CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Věcné ceny do LPD 2023

Kategorie: Všechny články, Letní polní den, Klubové akce a činnosti

Co můžete získat za umístění v LPD 2023?

Máme dobrou zprávu!

Tak jako v loňském roce, tak i letos nám členská schůze odsouhlasila nějakou finanční částku z členských příspěvků našich členů na zajištění cen do soutěže LPD 2023.

Tak jako v loňském roce tak i letos nám vyšla neskutečně vstříc firma Vysílačky Milín pana Martina Karneta a poskytla nám věcné ceny do soutěže za velmi zajímavé ceny.

Na co se můžete těšit?

  1. místo - ruční CB radiostanice TTI H 100
  2. místo - mobilní CB radiostanice CRT Alpha
  3. místo - mobilní CB anténa Turbo 2000
  4. místo - magnetická mobilní CB anténa Mini Mag 27
  5. místo - SWR metr Farun jednobudík 1,5 - 150 MHz

Děkujeme mnohokrát.

PS: Věcné ceny nepřevzaté soutěžícím na Vyhlášení CB soutěží v Holicích 26.8.2023 propadnou ve prospěch pořadatele a budou převedeny do dalšího ročníku soutěže LPD.

Komentáře

postPřidat komentář
Expedice Žába
odpovědět citovat
Ahoj, to je dobře že úspěšní soutěžící dostanou zase něco hodnotneho. I když. Treba tu zimni čepici nebo sklenicku Jagermaister ( samozrejme bez Jagermaistra ) či tužku Junkers používám dodnes. I to dětské tilko poslouzilo jako potah sedacky ve Feldě. A jaka byla jednou radost jedno, kdyz dostal za 6 misto sadu sklenek na vino. Ktera ovsem byla zkalena kdyz kazetu otevřel. Bylo jich tam jen 5, misto původních šesti. 5
Pavel Lažany
citovat
Mluviti stříbro - Mlčeti zlato