CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 


Spuštěno PŘIHLAŠOVÁNÍ do Koštic, po přihlášení na webu naleznete i v levém menu s dalšími detaily

Výročka-jak to vnímali radegasti

Kategorie: Všechny články, Expedice Radegast
Výročka-jak to vnímali radegasti

Konečně se povedlo porazit toho parchanta kovida a naše parta se sešla jako obvykle

 

          Tak to vnímá exp.radegast. Konečně  výročka  je na světě.

 

              Konečně se povedlo porazit toho parchanta kovida a naše parta se sešla jako obvykle na půdě Jardy Koštice  kde žije a starostuje. A samozřejmě jako obvykle byl pro všechny připraven komfort,  jak pro ubytování, tak pro jednání. Někteří účastníci přijeli již v Pátek a přivezli  s 5 měsíčním malamutem i soudek od jubilanta samotného velké Vorlíka CL-45

Pomalu se sjeli i další aktéři a pomalu bylo o zábavu a jídlo postaráno ostatně jako  vždy.

Zkrátka Pátek se propil a projedl a prokecal a prosmál. Shrnuto, bylo dobře jako vždy. V sobotu dorazila další várka. Známé tváře, které jsme víc jak rok neviděli, ale i tváře nové. Např. Alpinet Plzeň kterého často slýcháváme na pásmu a tak se nám naskytla příležitost si podat ruku a měl možnost nahlédnout do kuchyně té naší českolipské bandy. Snad jsme neotřásli s jeho představou.

Od 14 hod začala schůze. Pominu projednávané body protože jsou svým způsobem nezajímavé ale nutné pro chod klubu. Ale nepominu jubilanty, kterým bylo předáno blahopřání a poděkováno za jejich aktivity.

Fousáč Plzeň CL-51 , Bohouš Česká Lípa CL-6, Vorel Stupno CL-45 a Mirek Úštěk.

Další co Radegasty zajímalo, bylo přijetí nových členů.

Baterka Liberec

Monika Lužany

Babča Slovanka Česká Lípa. Babčo moc tě mezi námi jako člena vítám. Ty jsi již dávno naší součástí. Od teď to bude i de jure.

Další co radegasti s povděkem přivítali, bylo konečné rozhodnutí o složení výboru.

              Nově zvolený pokladník klubu a tím i nový člen výboru.

 

Pánové je to na Vás jak klub bude v budoucnu prosperovat. Překážky jsou odstraněny  a co se radegastů týká tak žádné překážky vidět nejsou, pokud zase nějakej sajrajt nepřeběhne přes cestu. Ale pokud se rozhlížím kolem sebe , domnívám se, že si společně poradíme.

Tedy výbore a členská základno ať se nám daří. Radegastům je mezi vámi dobře a společně to potáhneme dál a nenecháme si klub rozes…..ničím a nikým. Pevné zdraví Vám a Vašim nejbližším. Jó a v Holicích snad na shledanou.

Jó a ještě úplně na závěr.  Honzo Sosnová buď na sebe opatrný !!  Fakt tě potřebujeme mít v podvědomí, že jsi OK a už bychom tě potřebovali zase vidět a dát si s tebou sklenku. Tak v Holicích pane ano !!

Venca Chotěšov CL-39 a Vorel Stupno CL-45

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.