CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Holice 2022 vyhodnocení LPD, Memoriálu Milana 42 a CB ligy

Kategorie: Všechny články, Klubové akce a činnosti

Vyhodnocení 25 ročníku LPD 2022, Memoriálu Milana 42 ročník 2022 a CB ligy ročníku 2021-2022.

                                                             Holice 2022

 Vyhodnocení 25 ročníku LPD 2022, Memoriálu Milana 42 ročník 2022 a CB ligy ročníku 2021-2022.

 Opět jsme se v Holicích sešli, abychom se poklonili těm nejlepším a opět tak jako vždy jsme důstojně završili snahu CB operátorů o podání těch nejlepších výsledků. Bylo přesně 13:00 hodin když předseda CB klubu Česká Lípa Kid Liberec předstoupil před přítomné a začal předkládat až do teď utajované výsledky LPD 2022.

Jako první poděkoval bonusovým stanicím pro které je celý závod tak trochu očistcem. Jsou to desítky a desídky spojení, které jim projde ušima. Z leva:

Kuba Šumná, Mattoni Znojmo, Fousáč Plzeň a Milan Senica. Dobře si je zapamatujte. V soutěži jsou nezanedbatelní a již pěkných pár let nás provázejí.

Vyhodnocení pokračovalo předáním uznání pro prvních 17míst

Aktéři si převzali ocenění a uvolnili místa pro trojku těch nejlepších.

Vezmeme to z leva. Vorel Stupno a Venca Chotěšov nebo-li exp. Radegast, která obsadila 2.místo a Venda Brdy a Hany Všelibice nebo-li exp.Tetřev obsadili místo 3.  1.místo obsadila exp. Pardálové, ale ocenění si nevyzvedli . Věcná cena určená pro toto místo přechází do příštího ročníku.

exp.Tetřev si převzala mikrofon a poděkovala všem účastníkům a pořadatelům. I my děkujeme Tetřevům za jejich slova.

 Vyhodnocení pokračovalo dále a to pod taktovkou mpř. Klubu Fousáče Plzeň který provedl vyhodnocení Memoriálu Milana 42, CB ligy 2021-2022 a CB Aktivit 2021

Jako první byl vyhodnoceno 7 nejlepších

a po té bylo předáno ocenění prvním třem aktérům. Z leva: 3.místo Vorel Stupno (exp.Radegast) 2. místo Venda Brdy (exp.Tetřev) 1. místo a exp.Korbel 3. místo.

Toliko národní vyhodnocení a nyní přijde vyhodnocení Česko – Slovenské.

Z leva: Števo Zvolen (za exp. Omega) 3.místo, Cyro Zvolen ěxp. Mafia 2.místo a na 1. místě Hany Všelibice a Venda Brdy exp.Tetřev, kteří se stali držiteli putovního poháru pro rok 2022

Tak a máme za sebou EBH 2022 a přichází řada na vyhodnocení celoroční soutěže a to České CB ligy, kterou ale lze pojmout jako soutěž Česko-Slovenskou a to proto, že se jí mohou účastnit i Slovenští operátoři.

Začneme vyhodnocením TOP DX

Z leva  na 1. místě exp. Marco Polo, na místě 2. Milan Senica a na 3. místě exp. Radegast

Pokračujeme vyhodnocením vlastní České CB ligy.

Opět z leva: exp. Marco Polo, který se zároveň stává držitelem putovního poháru pro ročník 2021 – 2022.

Na 3. místě Vláďa Tři Dvory a na 2. místě Milan Senica.

Na závěr jsme si nechali vyhodnocení CB Aktivit. CB Aktivity není soutěž jako taková. Je to taková veřejná statistika a podklad pro poděkování všem těm, bez kterých bychom  na kopcích byli namydleni. Jsou to operátoři (domasedi), kteří nám ligistům rozdávají body. Je jich ve statistice 878 a těmto 3 patří ten největší dík.

Pro ocenění se dostavil jen Syky Boskovice 118 spojení, ale poděkování patří i Pepovi Zlín 153 spojení a Karlovi Tršice 128 spojení. CB klub Česká Lípa Vám jménem soutěžících děkuje a přeje pevné zdraví a ať nám to lítá.

Na úplný závěr pohled do pódia.

Děkujeme všem našim příznivcům a příznivcům CB a PMR. I

Všem Vám přejeme pevné zdraví a abychom se opět  sešli na tomto místě.

 

Kid Liberec CL-29

Fousáč Plzeň CL-51

Kuba Šumná CL-54

Venca Chotěšov CL-39

Soptík Hřensko CL-95

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.