CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

POZOR, POZOR!!! Holice 2022 Vyhlašování výsledků CB soutěží bude ve Velkém sále 27.8.2022 od 13 hod. Program ZDE.

 

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Vyhodnocení ČS PMR CUPU a Krále PMR vysílání.

Kategorie: Všechny články

Dne 13. 2. 2021 proběhlo na hradě Mitrvald nad Lhotou pod Radčí stylové předání cen vítězi

Vyhodnocení ČS PMR CUPU a Krále PMR vysílání.

 

Dne 13. 2. 2021 proběhlo na hradě Mitrvald nad Lhotou pod Radčí stylové předání cen vítězi ČS PMR CUPU a současně i Králi PMR vysílání Vendovi Brdy.

 Krátce se zmíním o soutěžích v PMR pásmu. Tak jako na CB, tak i v pásmu PMR je plno soutěží kde lze vyniknout. Jejich přehled naleznete třeba zde http://www.cbpmr.cz/kalendar-akci-a-soutezi-2015-77.html . ČS PMR CUP byl inspirován soutěží CB liga na pásmu CB. I hodnocení v něm je obdobné. V Králi PMR je třeba získat co nejlepší umístění ve třech vybraných soutěžích a účastnit jedné doplňkové, za kterou je bonus. Propozice a informace o obou soutěžích naleznete zde. https://ceskoslovenskypmrcup.cz .

 

  V sobotu 13. 2. 2021 bylo tedy uskutečněno na Mitrvaldu korunování Krále PMR a současně i předání poháru a diplomů za první místa v ČS PMR CUPU pro Vendu Brdy. Když je Venda z Brd, tak i místo předání by mělo být symbolicky v Brdech. Radeč a hrad Mitrvald sice není přímo v Brdech, je to Křivoklátská vrchovina ale všichni ta místa za Brdy považují. Expedice Žába, jako jeden z pořadatelů ČS PMR CUPU jel na Mitrvald s předstihem, neb chtěl ještě závodit v FM poháru. Takže na parkoviště u hřiště v Lhotě pod Radčem dorazil již krátce po osmé hodině ranní.

Pak se vydal na hrad kde po dlouhé úvaze vybral jako stanoviště vhodné k vysílání planinku na východním okraji kopce. Skály hradu Mitrvald byly pod sněhem a bylo zde nebezpečí pádu do hlubin pod nima.

Planinka v lese vzniklá zřejmě díky kůrovci přesně v místech kde kdysi stávala triangulační věž se k vysílání hodila o to víc, že tu byl jakýsi zbytek stromku vhodný k upevnění antény.

V průběhu vysílání již dorazila z parkoviště u hřiště zbylá banda v čele s Vendou Brdy.

Banda si rozdělala oheň a čekání na konec Žabího vysílání si krátila u něj. Pak došlo i na předávání cen.

Venda Brdy dostává od Žáby diplomy a pohár za celkové vítězství s počtem 79 973 bodů (1 km = 1 bod ), za vítězství v součtu DX 2 728 km i za nejdelší překonanou vzdálenost která je rovna 520 km.

 Korunovace Vendy Brdy KRÁLE PMR vysílání. Obnáší to vítězství v ČS PMR CUPU, vítězství v Nov Contestu, vítěství v PMR DX a účast v Pikadoru. Úctyhodný výsledek ke kterému Vendovi gratulujeme.

Společné foto Expedice Žába za pořadatele a Vendy Brdy

Venda převzal ještě ocenění od členů Expedice Tetřev za jeho úspěchy kterých dosáhl převážně z Brdské hory Tok.

Vše probíhalo v krásné a zasněžené krajině Brdských lesů a hor. Expedice Žába děkuje Všem kteří se účastnili, děkuje i autorům některých fotografií (Alpinet Plzeň a Sasan Josefův Důl) a těší se na další setkání. Jak osobní, tak v éteru. Pěkný den všem přeje Honza – OK9ATD

Expedice Žába – . 73

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.