CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

 

POZOR! Fotosoutěž s CB tématikou - ZDE, Galerie fotografií - ZDE.

Vyhodnocení ČS PMR CUPU a Krále PMR vysílání.

Kategorie: Všechny články

Dne 13. 2. 2021 proběhlo na hradě Mitrvald nad Lhotou pod Radčí stylové předání cen vítězi

Vyhodnocení ČS PMR CUPU a Krále PMR vysílání.

 

Dne 13. 2. 2021 proběhlo na hradě Mitrvald nad Lhotou pod Radčí stylové předání cen vítězi ČS PMR CUPU a současně i Králi PMR vysílání Vendovi Brdy.

 Krátce se zmíním o soutěžích v PMR pásmu. Tak jako na CB, tak i v pásmu PMR je plno soutěží kde lze vyniknout. Jejich přehled naleznete třeba zde http://www.cbpmr.cz/kalendar-akci-a-soutezi-2015-77.html . ČS PMR CUP byl inspirován soutěží CB liga na pásmu CB. I hodnocení v něm je obdobné. V Králi PMR je třeba získat co nejlepší umístění ve třech vybraných soutěžích a účastnit jedné doplňkové, za kterou je bonus. Propozice a informace o obou soutěžích naleznete zde. https://ceskoslovenskypmrcup.cz .

 

  V sobotu 13. 2. 2021 bylo tedy uskutečněno na Mitrvaldu korunování Krále PMR a současně i předání poháru a diplomů za první místa v ČS PMR CUPU pro Vendu Brdy. Když je Venda z Brd, tak i místo předání by mělo být symbolicky v Brdech. Radeč a hrad Mitrvald sice není přímo v Brdech, je to Křivoklátská vrchovina ale všichni ta místa za Brdy považují. Expedice Žába, jako jeden z pořadatelů ČS PMR CUPU jel na Mitrvald s předstihem, neb chtěl ještě závodit v FM poháru. Takže na parkoviště u hřiště v Lhotě pod Radčem dorazil již krátce po osmé hodině ranní.

Pak se vydal na hrad kde po dlouhé úvaze vybral jako stanoviště vhodné k vysílání planinku na východním okraji kopce. Skály hradu Mitrvald byly pod sněhem a bylo zde nebezpečí pádu do hlubin pod nima.

Planinka v lese vzniklá zřejmě díky kůrovci přesně v místech kde kdysi stávala triangulační věž se k vysílání hodila o to víc, že tu byl jakýsi zbytek stromku vhodný k upevnění antény.

V průběhu vysílání již dorazila z parkoviště u hřiště zbylá banda v čele s Vendou Brdy.

Banda si rozdělala oheň a čekání na konec Žabího vysílání si krátila u něj. Pak došlo i na předávání cen.

Venda Brdy dostává od Žáby diplomy a pohár za celkové vítězství s počtem 79 973 bodů (1 km = 1 bod ), za vítězství v součtu DX 2 728 km i za nejdelší překonanou vzdálenost která je rovna 520 km.

 Korunovace Vendy Brdy KRÁLE PMR vysílání. Obnáší to vítězství v ČS PMR CUPU, vítězství v Nov Contestu, vítěství v PMR DX a účast v Pikadoru. Úctyhodný výsledek ke kterému Vendovi gratulujeme.

Společné foto Expedice Žába za pořadatele a Vendy Brdy

Venda převzal ještě ocenění od členů Expedice Tetřev za jeho úspěchy kterých dosáhl převážně z Brdské hory Tok.

Vše probíhalo v krásné a zasněžené krajině Brdských lesů a hor. Expedice Žába děkuje Všem kteří se účastnili, děkuje i autorům některých fotografií (Alpinet Plzeň a Sasan Josefův Důl) a těší se na další setkání. Jak osobní, tak v éteru. Pěkný den všem přeje Honza – OK9ATD

Expedice Žába – . 73

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.