CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Výroční členská schůze CB klubu Česká Lípa se letos koná blíže k naší východní hranici a to 2.5.2020 od 14 hodin, více včetně přihlášení v článku

Vysoká Hole 2011

Kategorie: Všechny články, Sdružení Matador
Vysoká Hole 2011

Jako každý rok i letos vyrazili členové sdružení Matador ( exp. Radegast, Rotunda a Favorit, všichni dohromady parta CB klubu Česká Lípa)

Vysoká Hole 2011

 Jako každý rok i letos vyrazili členové sdružení Matador ( exp. Radegast, Rotunda a Favorit, všichni dohromady parta CB klubu Česká Lípa) na Vysokou Holi v lok. JO80OB se rozloučit se starým rokem 2011 a popřát  pevného zdraví a štěstí do roku 2012.

Jak Znojemská parta, tak Plzeňáci vyrazili kolem 8 hod. ranní ze svých lokalit a mastili to směr Praděd. Plzeňáci dorazili na Ovčárnu na 12 hodinu a jako vždy museli opět čekat než dorazí Znojemská větev. Minulý rok to bylo se zpožděním asi 5 hodin. Letošek byl úspěšnější. Pouze hodiny dvě. A zase keců o ztracených klíčích, opilé uklízečce a demencí trpící hlavě energetiky. Každopádně setkání proběhlo za velkého hlaholu, stvrzeno velkými panáky Praděda a dalšími panáky dalšího děda. Na Figuru se jelo opět snad posledním autobusem. Všude cca 80 cm sněhu a více. Před výstupem jsme se pro jistotu ještě jednou posilnili a šli se přihlásit na Horskou službu. A protože tu nejsme poprvé a HS je stále stejná, stačil jim jediný pohled na naše věkem ztroskotaná těla a přistavily rolbu která nás (díky bohu) dopravila přes ten nejtěžší úsek (H150/600m) . Ale i tak nám zbývalo (H60/1000m) za nulové viditelnosti, -4st. a větru asi 20m/s překonání hodně nepříjemného úseku cesty, kde jediným vodítkem jsou dřevěné sloupky které vidíte až když do nich vrazíte . Je to opravdu zajímavý pocit, když si nevidíte ani na špičku nosu a víte že přehlédnutí chaty pro vás znamená, že vás najdou až na jaře se skleněnýma očima. Ale všechno dopadlo dobře a bylo to opět stejné jako každý rok.

Nevábně z venku vypadající chata kompletně zavátá sněhem kde se ke  vchodu musíte proházet asi tak kubíkem sněhu.

            

Musíte být již hodně blízko, než zjistíte že to neni krtinec, ale chata.

kusy uzených žebírek, kejtiček, extra macatých  ocásků, domácích klobásek a buřtíků. Šrůty parádního špeku, štangle lovečáku a štanglička oslího salámku. Asi 2Kg vynikajícího bramborového salátu, směs řízečků vepřových, rybích a kuřecích. Něco do zobáčku sladkého vánočního cukroví a 2 ks voňavé vánočky Na zemi pak 10l vínečka červeného a 10l bílého, butilka švestičky a 2 butilky broskvičky. Nemluvě o litránku Rumíčka  a Pradědečka.

Zkrátka země Česká, domov můj…………………….!!

S tímto zázemím to byla radost pracovat a tak jsme se ještě v noci pustili do stavby antén a zprovoznili techniku.

Po celou dobu vládla bezvadná atmosféra. Probírali jsme všechny možné zážitky z našich exp.cest jak doma , tak mimo republiku. Nebylo hodiny, kdy bychom se neřehtali jako koně. Ještě dobře, že jsme byli daleko od frekventovaných cest, jinak by si kolemjdoucí mysleli, že jsme utekli z blázince.

    

      Neni to krásný bobánek?               A co toho stláská. Tohle byla jeho snídaně.

Zkrátka pohoda, která je obvyklá na všech CB setkání Českolipáků. Bohužel i při tak precizní atmosféře přišel den, kdy jsme stáli připraveni k odchodu před chatou, které jsme se tiši poklonili s přáním, abychom se zde zase ve zdraví sešli nejpozději příští rok.

Cesta dolů byla opět malé utrpení. Jířa opět jako minulý rok upadl a sjel sjezdovku po rypáčku ( hlavou napřed)a Venca Chotěšov opět upadl a sjel to samé po řiti. Zkrátka klasika.

              

Jířa bobánek se zařekl, že letos nespadne. Zase špatně !! Flákl sebou jako žok a tradá dolů po rypáčku. A koho potkal, toho vzal sebou. Myslíte, že se potom bál, ále kdepák, votpliv si a šel dál

Všem kteří se na nás dovolali moc děkujeme  za strpení, které s námi občas museli mít, zvlášť při silném rušení.

Děkujeme Tobě Babčo a Šimone, Tomáši mob.Roudnice a Jardo Chlumčany za to, že jste vyjeli pro nás na kopce.

 Děkujeme Tobě el. presidento (CL1)  za partu, kterou  jsi dal dohromady  a která nemá chybu. Myšleno celý klub !  Je to takový malý zázrak . Není běžné,že se takový počet lidiček tak dobře snáší. Jsme opravdu rádi, že si můžeme dovolit se k této partě hlásit.

 

Pevné zdraví do nového roku 2012, hodně štěstí a spokojenosti Vám všem přejí :

Jiřa Doubravka, Venca Chotěšov, Fousáč Plzeň, Fousáč Junior Plzeň, Milda Lesná a Kuba Šumná

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

postPřidat komentář

Nebyly přidány žádné komentáře.