CB klub Česká Lípa CL - Charlie Lima CB klub Česká lípa, z.s.
Aktuality

Vyzýváme členy CB klubu Česká Lípa, kteří se na klubovém webu ještě nepřihlásili, aby tak učinili v zájmu řádné informovanosti o dění v klubu. Viz článek o registraci.

Exp. Iberia završila svoje putování napříč Evropou

Kategorie: Expedice Iberia 2014, Archiv, Všechny články
Exp. Iberia završila svoje putování napříč Evropou

6.8.2014 20:42:11 - Venca Chotěšov CL-39 - Expedice Iberia 2014 - Projeli jsme 8 států s Vaším radiodoprovodem

Exp. Iberia završila svoje putování napříč Evropou. Projeli jsme 8 států a s Vaším radiodoprovodem jsme se dostali až do zamýšleného cíle Gibraltaru. Celou cestu jste nás jako vždy doprovázeli a byli jste nezbytnou součástí naší cesty, za co Vám všem děkujeme.

A teď trochu čísel: Za celou dobu naší expedice jsme navázali 397 spojení do ČR a SK. Největší počet QSO s námi navázala Renata Nučice 6x a nejdelší spojení s expedicí navázal Janko Palúdzka Liptovský Mikuláš 2485Km. Mluvilo s námi celkem 275 přátel CB.

Expedice samozřejmě pro Vás vytvořila QSL.

 

qsl_iberia.JPG: Pokud se ti obrázek nezobrazí klikni pravým tlačítkem myši na nějaké místo v obrázku a vyber ZOBRAZIT OBRÁZEK

 

Pokud budete mít zájem, můžete QSL získat v Holicích při vyhlášení vítězů CB soutěží, nebo v ležení Českolipáků na fotbalovém stadiónu po vyhlášení vítězů.

Jako další možnost, jak získat QSL, je poštou na adrese Václav Mestl Chotěšov 160 33214V tomto případě musíte k žádosti o QSL do obálky přiložit obálku se známkou a zpáteční adresou. Tato možnost platí již od dnešního dne t.j. 6.8. 2014

Tak a to je opravdu všechno. Ještě jednou Vám všem děkujeme za zájem o spojení s námi a těšíme se napřesrok, budeme-li zdrávi, opět z nějakého toho zapadlého kouta té naší zeměkoule.

73 pevné zdraví a mnoho úspěchů Vám přejí :

Venca Chotěšov CL-39,  Honza Sulejovice CL-50, 
Bohouš CL-6  a  Fousáč Vinice CL-51

 

Odkaz na originál článku